image

Военный юрист

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 27 11.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У меня было несколько ранений, имею 3 группу инвалидности, я доброволец. Хочу уволиться, что мне делать?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
03.11.2022 17:07:50
В даній ситуації Вам варто проходити ВЛК, з метою визначення придатності до служби. оскільки за станом здоров'я звільнитись можливо лише при визнанні Вас непридтаним до служби з виключенням з обліку. На сьогодні, Ви можете проходити службу лише за місце, якщо на момент мобілізації вже мали групу інвалідності. Усі підстави для звільнення прописані в ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу". Для мобілізованих - це ч 4, п 2
BASE (Базова) 0
Реклама

03.11.2022 17:05:23 Нужно проходить ввк и если признает непригодным к дальнейшей службы - увольняться

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

03.11.2022 18:25:08 Група інвалідності давала вам право відстрочення від мобілізації. Однак для звільнення з ЗСУ такої підстави без ВЛК не має. Вам потрібно просити командира направити вас на ВЛК. Після встановлення ваших діагнозів - комісія напише, що ви є непридатним для військової служби з виключенням з військового обліку. Далі пишете рапорт на звільнення на підставі пп. б) п. 2 ч. 4 ст. 26 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу", а саме - за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку. Обов'язково долучаєте висновок ВЛК. Рапорт розглядають та звільняють. Якщо у звільненні відмовляють або довго (більше місяця) не розглядають можна оскаржувати дії командираа в суді або до вищестоящого органу.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

03.11.2022 18:34:52 Спочатку вам необхідно пройти ВЛК, яка має підтвердити вашу придатність чи непридатність до військової служби. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

03.11.2022 21:36:05 Військовослужбовець може бути звільнений з військової служби за станом здоров’я або йому може бути надана відпустка за станом здоров’я. Підставою для звільнення за станом здоров’я є висновок (постанова) ВЛК про непридатність до військової служби з вилученням із військового обліку. Законодавство прямо встановлює таку норму: звільнення військовослужбовців, які не підлягали призову на військову службу за станом здоров'я, без стаціонарного обстеження та медичного огляду забороняється. Подання військовослужбовцем рапорту про звільнення за станом здоров’я з документами, що підтверджують підставу для звільнення. Направлення військовослужбовця на медичний огляд від його прямих керівників. Проведення медичного огляду ВЛК. Скерування висновків ВЛК до військової частини, де в службі персоналу оформлюються та надсилаються документи відповідній посадовій особі. Видавання наказу про звільнення командиром бригади, полку та оголошення його командиром (начальником) військової частини.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

04.11.2022 08:59:08 Доброго ранку. Пишіть рапорт на перекомісію, можливо Вас комісують. Якщо ні, пишіть рапорт на звільнення за станом здоров'я. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

04.11.2022 09:03:56 Увольнение из армии в период военного положения возможно по состоянию здоровья. Происходит такое увольнение на основании решения военно-врачебной комиссии (ВЛК). Вам нужно получить направление на ВЛК, пройти там комплексный медицинский осмотр комиссией врачей, которые примут решение: пригодны ли Вы к дальнейшей военной службе, либо подлежите увольнению. Направить на ВЛК может: командир вашего подразделения/воинской части; начальник штатной ВЛК при воинской части; командир высшего уровня. Для получения направления на ВЛК нужно подать письменный рапорт командиру и одновременно медикам, действующим при воинской части, в которой Вы служите. После прохождения ВЛК, при условии получения заключения о непригодности к военной службе, подавать рапорт уже на увольнение по состоянию здоровья. Заказать составление рапорта Вы можете на нашем сайте, выбрав услугу "Складання рапорту" в разделе "Війна".

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу