image

Воинский учёт

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 395 07.07.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день, столкнулся с такой ситуацией из за боевых действий выехал в другую область, стал на учёт в военкомате, в военном билете и паспорте стоят отметки о снятии с учёта ( по судимости) 2 судимости обе условные одна тяжкая 186 ч 3 , подлежу ли я под мобилизацию? Комиссар мне с пеной у рта доказывает что ему нужны документы с военкомата по месту регистрации который уничтожен. ( Северодонецк) и как быть? ”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.07.2022 11:11:01
Доброго дня. Єдиним документом, який Ви можете надати військомату і який підтверджує обставини про які Ви пишете являється військовий квиток. Всі інші документи Ви не маєте обов'язку надавати, військомат може їх витребувати, за необхідності і якщо є така можливість.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

01.07.2022 12:23:25 Добрый день, если Вы стали на учет в другой области и у Вас есть отметка о снятии с учета по судимости Вы не подлежите мобилизации, правда, но есть нюанс, в военном билете должна быть запись именно о снятии с исключением с воинского учета и тогда вопросов не будет. Согласно ч. 6 ст 37 ЗУ "О воинской обязанности и военной службе", Исключение из военного учета в соответствующих районных (городских) территориальных центрах комплектования и социальной поддержки (военнообязанных и резервистов Службы безопасности Украины - в Центральном управлении или региональных органах Службы безопасности Украины, военнообязанных и резервистов Службы внешней разведки Украины - в соответствующем подразделении Службы внешней разведки Украины) подлежат граждане Украины, которые: были ранее осужденные к лишению свободы за совершение тяжкого или особо тяжкого преступления; Действия комиссара по месту Вашего учета на предмет требования документов есть необоснованными и физически невыполнимы.

PRO 48.46
Реклама
Олександр Володимирович
Олександр Володимирович Юрист Україна / Київ
Олександр Володимирович
Вартість: 0 грн/год Детальніше

02.07.2022 17:48:25 Вас нельзя мобилизировать на воин.службу по п.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» подлежат исключению с воин.учета военнообязанных раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. Ч.3 ст.186 это тяжкое, от 4 до 8 лишения, при этом не важно, было ли условное. Вам надо писать в местный военкомат заяву на видачу тимчасового посвідчення з записом про виключення з військ.обліку через засудження до позбавлення волі за тяжкий злочин через втрату військово-облікового документу, прилодите копию приговора и справки ВПО, основание п.1 Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних пост.КМУ від 07.12.2016 №921. Как вариант, напишите еще запрос эл.почтой vzg@post.mil.gov.ua, zvernmou@post.mil.gov.ua в ген.штаб ЗСУ просите дать подтверждение, что Вас в Северодонецке должны были исключить с воен.учета из-за судимости и что засуджені до позбавлення волі за тяжкий злочин не підлягають мобілзації, ответ дайте в местный военком

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

04.07.2022 16:41:22 Ні ви не підлягаєте мобілізації, підлягаєте зняттю з військового обліку. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text Стаття 14. Приписка громадян України до призовних дільниць підлягає взяттю на військовий облік військовозобов'язаних як такий, що був раніше засуджений до позбавлення волі, обмеження волі, арешту, виправних робіт за вчинення кримінального проступку, нетяжкого злочину, у тому числі із звільненням від відбування покарання; {Абзац сьомий частини десятої статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020} підлягає виключенню з військового обліку як такий, що був раніше засуджений до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. Стаття 18. Звільнення від призову на строкову військову службу ..які були засуджені за вчинення кримінального правопорушення до позбавлення волі, обмеження волі, у тому числі із звільненням від відбування покарання; Стаття 37. Взяття на військовий облік, зняття та виключення з нього ...6) були ра

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу