image

Вопрос наследства

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 18 25.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Возможно ли переоформить наследство на меня (сына) моей матерью,если она находится в Канаде”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

18.05.2022 09:06:55 Скорее всего ей нужно оформить завещание (только лично), содержание и форму подписания согласовать с нотариусом, который будет открывать наследственное дело в Украине. Также она может Вам подарить наследство, для оформления договора дарения от ее имени также нужно в Канаде составить доверенность, но не на Вас, а на другого человека, содержание и форму подписания доверенности стоит также согласовать с нотариусом, который будет открывать наследственное дело в Украине. Если речь идет о вообще передачи ею прав Вам на надлежащее ей наследство (еще не принятое ею), то она может перепоручить Вам до доверенности права на его принятие, и лишь потом переоформить на Вас путем дарения или завещания в способы, указанные выше

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

18.05.2022 09:48:49 Якщо нерухомість, спадок знаходиться в Україні то необхідно звертатись до нотаріуса в Україні для відкриття спадку, або уповноважити когось з України на відкриття на Вас спадкової справи та оформлення нерухомості, для цього Вам необхідно на уповноважену Вами особу видати довіреність в Канаді (довіреність оформити в Канаді нотаріусом, або оформити в Посольстві України в Канаді) зазначену довіреність поштою передати уповноваженій особі поштою. При отриманні довіреності зазначена особа звернеться до нотаріуса і від вашого імені нотаріус відкриє спадкову справу та зробить документи, які Вам уповноважена особа так само зможе передати поштою. Постанова 164 встановлено, що на час воєнного стану перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини. Згідно ст. 1221 ЦК України» місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадщини є останнє місце проживання спад

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

18.05.2022 17:38:03 Доброго дня. Незрозуміло що Ви маєте на увазі під фразою "переоформити спадщину". Якщо мати хоче прийняти спадщину після чиєїсь смерті, то ні, заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем нотаріусу особисто, або через засоби поштового зв'язку. Якщо відмовитися від прийняття спадщини у Вашу користь, процедура така ж сама. Строк для подання таких заяв становить 6 місяців з моменту смерті спадкодавця, однак вказаний строк зупиняється на період воєнного стану.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

19.05.2022 07:13:12 Мати вправі скласти заповіт , в якому зазначити, що все майно з чого б воно не складалося та де б воно не знаходилось заповідає Вам. Або інший шлях, укласти з Вами договір дарування чи купівлі-продажу майна. Підписати данні договори вона може уповноважити іншу особу за довіреністю

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу