image

Восстановить право на спадщину

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 44 22.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Сделка несостоялась, документы остались в сейфе у нотариуса, в разрушенном городе, к кому обращаться по восстановлению документов на пай по завещанию. 2 вопрос Получала пенсию по инвалидности пожизненно, прописка одна Украина, а проживание в другом городе, оккупированном, мге будет начисляться украинская пенсия? 3 вопрос Мой пай внесен в реестр, могут продать ее по моим документам ,которые потеряла, те кто найдет их.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

15.04.2022 11:12:29 Документы могут быть утеряны, украдены, испорчены, уничтожены, но путь их восстановления, в зависимости от вида документа, будет одинаковый. В результате, полученные дубликаты документов будут иметь такую же юридическую силу, что и оригинал, а это и есть главная цель. Что же происходит в таком случае с правом собственности? Здесь беспокоиться нет причин. Запись о праве сохраняется в Государственном реестре вещных прав на недвижимое имущество, но только в том случае, если ранее состоялась регистрация такого права. В ст. 53 ЗУ «О нотариате» указано, что в случае потери или порчи документа, удостоверенного или выданного нотариусом или должностным лицом органа местного самоуправления по письменному заявлению лиц, по поручению которых или в отношении которых совершалось нотариальное действие, нотариусом или должностным лицом органа местного самоуправления выдается дубликат утраченного или испорченного документа. То ест выдать дубликат может только тот нотарыус у которого Вы оформ. документы

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

15.04.2022 21:24:49 1. Дублікати документів оформлених нотаріусом можете отримати у будь-якого нотаріуса, звернетесь до нотаріуса за місцем знаходження і він зможе в реєстрі нотаріальних дій перевірити стадію оформлення документів попереднім нотаріусом, у т. ч отримати дублікат свідоцтва на спадщину. 2. Пенсія нараховується без змін, якщо ви не звертались з заявою до пенсійного фонду про переведення пенсії до іншого регіону або не змінювали реквізити пенсійної банківської картки, то підстав для зміни видачі пенсії немає. 3. Продати ваш пай без вашої згоди ніхто не зможе. Продажа можливе лише за вашою оформленою нотаріальною довіреністю, або вашими спадкоємцями (лише у випадку вашої смерті та вступу спадкоємців у спадщину) всі інші випадки є незаконні та договір купівлі продажу можна буде визнавати недійсним. Ваші документи на пай можна буде вам відновити отримавши витяги з державних реєстрів.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.04.2022 19:25:32 Доброго дня. Інформація єдина міститься в реєстрі речових прав на нерухоме майно. Тому пропоную наступний порядок: - дочекатися закінчення бойових дій на території де ви оформлювали документи; - звернутися до нотаріуса , у якого почати оформлювати документи, з питанням завершення оформлення; - у випадку знищення документів необхідно отримати відповідну довідку від нотаріуса та звернутися до Держгеокадатсру з заявою на видачу дубліката документу ( державного акту) Пенсію Вам буде нараховано і далі , а ось отримати її ви зможете лише на території України. Продати Вашу ділянку без Вас , або вашого повіреного не можливо. Навіть якщо і знайдуть документи інші. Раджу звернутися до ЗМІ і розмістити оголошення про втрату таких документів. Ви всеодно це зробите оскільки документи на землю необхідно відновлювати.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу