image

Выезд за границу через оформление ухода

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 415 02.08.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день! Прошу помочь разобраться. Входные данные: Мне 32 года, я мужчина, официально безработный. Я намерен выехать за границу со своей родной бабушкой, которой 87 лет, оформив на неё «уход». Вопрос: Даёт ли мне статус «уход за человеком 80+» возможность выехать за границу? Если да, то какой механизм оформления этого статуса? В каких законах это регламентировано и что представляет из себя этот статус? Какие документы в моём случае мне нужно будет собрать, что бы такой статус оформить?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

26.07.2022 13:38:29 Добрый день. Вам нужно оформить опекунство над своей бабушкой. Процесс этот длительный. Для начала Вам нужно обратиться в Департамент социальной защиты в Вашем городе, где Вам расскажут как действовать дальше. Первым условием для установления опекунства является зафиксированный факт недееспособности пожилого человека, после чего нужно собрать и подать предусмотренные законодательством документы в соц.защиту либо суд, затем получить положительное решение. Документы, которыми стоит руководствоваться: глава 6-ая Гражданского кодекса Украины, приказ № 34/166/131/88, утверждающий правила попечительства, опеки. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

26.07.2022 13:50:55 Сможете, если оформите догляд за бабушкой, надо обратится до структурного підрозділу з питань соц.захисту населення с Вашем городе за получением Вам «статусу доглядаючої особи і отримання компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за престарілим, який досяг 80-річного віку». Детальнее какие надо док-ты подать смотрите в пункте 2 этой статьи по ссылке (там перечень, тут не влезет все расписать), все кратко и понятно написано http://www.i-law.kiev.ua/%D0%BE%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D1%83-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%BE/comment-page-4/ Вам надо получить «посвідчення чи довідку про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд» и сопроводить бабушку как опекун при выезде с Украины, основание норма - абзац 5 п.2-1 Правил перетинання держ.кордону, затв.пост.КМУ від 27.01.1995 №57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#top

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

26.07.2022 23:36:34 Оформлення необхідно подати ,Заяву про надання соціальних послуг можна подати до: уповноваженого органу соцзахисту за місцем звернення, незалежно від задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи, що потребує соціальної послуги, безпосередньо до надавача соціальних послуг. Соціальні послуги – дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають. Особі/сім’ї можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг. Порядок організації надання соціальних послуг затверджується КМУ ЗУ "Про соціальні послуги" Фіз. особи, які надають соціальні послуги з догляду відповідно до цього Закону без здійснення підприємницької діяльності, можуть надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг отримувачам соціальних послуг з числа членів своєї сім’ї, які спільно проживают

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

27.07.2022 14:29:06 Доброго дня, так відповідно до пункту 2-6 Правил перетину державного кордону України від 1995 р. Знадобляться для перетину кордону такі документи: документ, який підтверджує опікунство, документ, що підтверджує інвалідність, та рішення суду про визнання особи недієздатною; довідка про отримання компенсації особі, зайнятій постійним доглядом за особами, що його потребують (може бути видана лише за зареєстрованим місцем проживання), рішення суду, довідка МСЕК Пов'язані закони та НПА: ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, пункт 2-6 Правил перетину державного кордону України 1995 р.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №235 Юрист Україна / Полтавська область

30.07.2022 13:46:12 Доброго дня. Відпов. до абз.12 ч.1 ст.23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації особи зайняті постійним доглядом за особою, яка за висновком МСЕК або ЛКК потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Виїзд чоловіків для догляду за хворим здійснюється відповідно до Правил перетинання державного кордону за наявності документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд. Тобто для отримання статусу особи, що потребує догляду повинен бути відповідний медичний висновок. Далі Ви маєте бути єдиною особою, яка може здійснювати такий догляд. Оформлення відбувається соціальним відділом міської ради за місцем реєстрації бабки. Лише коли станете отримувачем допомоги за догляд, зможете виїхати разом із бабкою. Це теоретично, однак на практиці таку процедуру тяжко реалізувати, тому що на це впливає безліч чинників.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

30.07.2022 14:38:20 Оформление ухода за пожилым человеком освобождает вас от мобилизации (п.11 ст. 23 Закона Украины «О мобилизационной подготовке и мобилизации»). Освобождение от мобилизации дает возможность выехать заграницу. Уход оформляется органом опеки и попечительства в составе районной/городской администрации. Для оформления органу опеки предоставляется: заявление от вашей бабушки, что она нуждается в уходе; копия ее паспорта; копия вашего паспорта; справка о регистрации вашего места проживания; копия вашего свидетельства о праве собственности на квартиру (частный дом); справка медико-социальной экспертной комиссии или врачебно-консультативной комиссии при медучреждении, подтверждающая, что ваша бабушка нуждается в постоянном уходе. Заявление рассматривается 1 месяц. При положительном решении органом опеки выдается решение об установлении постоянного ухода. С этим решением вы приходите в военкомат по месту приписки, получаете документ об отсрочке, и выезжаете. Выезжаете только вместе с бабушкой.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

31.07.2022 22:27:02 ЗУ "Про мобілізацію...", ст 23. передбачає наступну відстрочку від мобілізації: особи, зайняті постійним доглядом за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Відповідно до п. 2-6 Правил У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2 цих Правил, також мають інші військовозобов'язані особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Потрібно заключення МСЕК або ЛКК, рішення про встановлення опіки , відповідні відмітки з воєнкомату про надання відстрочки. Більш детально можу описати перелік документів при зверненні на електрону пошту або зателефонувати, оскільки є індивідуальні особливості

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу