image

Выезд за границу с ребенком

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 16 07.08.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день! Воспитываю самостоятельно ребенка 5 лет, имею документы о расторжении брака, решение суда об определении места жительства со мной и справку с органа опеки об определении места жительства с отцом. Справка о составе семьи. Но в военокоме и на таможне это не есть аргументом для получения отсрочки и выезда за границу(об этом сказало ряд юристов), то есть сопровождения ребенка в безопасное место. Правомерно ли поступают это службы не давая возможности вывезти ребенка в безопасное место?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

31.07.2022 22:16:42 В Законе Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации" заложены основания, при которых мужчина призывного возраста может выехать из страны. По этому закону могут выехать только мужчины, у которых есть минимум три несовершеннолетних ребенка. Наличие только одного ребенка не даёт права выезжать из Украины. Вывоз ребенка в безопасное место также не предусмотрен законами о военной службе как основание для выезда из Украины. В данном случае отказ выпустить вас из страны правомерен.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

31.07.2022 23:46:27 Важливий момент, чи позбавлена мати батьківських прав, чи є вона недієздатною або безвісно відсутньою. Ці обставини встановлюють факт, що Ви самостійно виховуєте дитину. У разі відмови Вам у перетині кордону вимагайте письмової відповіді, для подальшого оскарження до суду. В разі питань, звертайтесь на пошту або іншим зручним способом, надам більш детальну консультацію

BASE (Базова) 0
Реклама

01.08.2022 13:05:09 Якщо ви хочете отримати відстрочку, від мобілізації, як особа, що самостійно виховує дитину, та отримати її то сконцентруйтесь на отриманні відстрочки, тобто звертаєтесь до військкомату, з документами отримуєте відмову скаржитесь начальнику військкомату на неправомірну відмову та отримуєте відстрочку Якщо ви хочете з зазначеною підставою перетнути кордон, то за відстрочкою не потрібно звертатись готуєте документи: Чол які самостійно виховують дитину віком до 18 р.. Документи: свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про смерть матері дитини або рішення суду про позбавлення матері батьківських прав або відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав, про визнання матері безвісти виниклою чи померлою. Тобто якщо по наявним у вас документам вам відмовлено в перетині кордону берети у них акт ( відмову) та оскаржуєте в судовому порядку відмову. Щодо обрання можливості безпечного місця, то зазначеної підстави в законодавстві не передбачено, у Вас і дитина вільний вибір

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

01.08.2022 15:54:56 Добрый день. За границу могут выехать мужчины, которые самостоятельно воспитывают ребенка до 18 лет. Для этого нужно свидетельство о рождении ребенка, а также один из следующих документов: свидетельство о смерти матери ребенка, решении суда о лишении матери родительских прав, решении суда об изъятии ребенка у матери без лишения родительских прав, решении суда о признании матери без вести пропавшей, решении суда об объявлении матери умершей. Ваши права нарушаются.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

05.08.2022 21:59:49 Громадяни України, які самостійно виховують хоча б одну дитину віком до 18 років, мають право виїжджати за межі України за наявності одного з таких документів: - свідоцтво про народження дитини; -свідоцтво про смерть матері дитини або рішення суду про позбавлення матері батьківських прав або рішення суду про відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав або рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою або рішення суду про оголошення матері померлою. Тобто за наявності у Вас документів, які Ви описуєте, Ви маєте право на відстрочку від мобілізації, але НЕ маєте право виїхати за межі України

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу