В'їзд в Україну іноземцю
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Маючи документи громадянина Турції, хотів приїхати до дівчини з України, але на Румунському кордоні прикордонники заборонили в'їзд в Україну, навіть на 90 днів, поставили відмітку в закордонний паспорт, що мене не впустили, причину не сказали. Що саме мені робити і де це оскаржувати ?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
14.12.2022 14:41:53 Для перетину кордону іноземцям або особам без громадянства потрібні: дійсний паспортний документ; відсутність рішення уповноваженого держоргану України щодо заборони в’їзду особи на територію держави; наявність в’їзної візи; підтвердження мети перебування; достатнє фінансове забезпечення. Іноземці або особи без громадянства, якими не виконано один чи кілька пунктів, не допускаються на територію України.
14.12.2022 16:28:44 Доброго дня. Це рішення можливо оскаржити в судовому порядку подавши адміністративний позов. Але спочатку необхідно витребувати письмове рішення щодо заборони в'їзду. Для цього необхідно надіслати адвокатський запит до прикордонного загону.
14.12.2022 20:34:49 Перетніть кордон у інших точках пропуску а саме: Між Молдовою та Україною наразі є чотири цілодобові пункти пропуску з можливістю перетнути кордон як на транспорті, так і пішки в обидва боки – це Мамалига, Кельменці, Сокиряни, Росошани. Пункти пропуску на кордоні з Угорщиною Дзвінкове – автомобільний та пішохідний пункт пропуску, перехід можливий в обидва боки. Зверніть увагу, пункт працює з 9 до 19 години. • Косино – пункт пропуску лише для легкових авто та пішоходів, перехід можливий в обидва боки. Звернуть увагу, пункт працює з 8 до 20 години. • Лужанка – автомобільний та пішохідний пункт пропуску, перехід можливий в обидва боки, працює цілодобово. • Вилок – автомобільний та пішохідний пункт пропуску, перехід можливий в обидва боки, працює цілодобово. Між Словаччиною на Україною зараз діють як автомобільні, так і пішохідний пункт пропуску. Найбільш завантажений тут зазвичай пункт пропуску Ужгород. Усі пункти пропуску, крім одного, працюють цілодобово. • Мали
14.12.2022 22:24:02 Іноземець, якому органом охорони державного кордону заборонено в’їзд в Україну, має право оскаржити відповідне рішення до регіонального управління Державної прикордонної служби або до суду. Рішення начальника органу охорони державного кордону центрального підпорядкування з цього питання оскаржується до Адміністрації Державної прикордонної служби України або до суду. Оскарження зазначеного рішення не зупиняє його дії. Суд у порядку забезпечення адміністративного позову може відповідною ухвалою зупинити дію рішення суб’єкта владних повноважень чи його окремих положень, що оскаржуються. Ухвала негайно надсилається до суб’єкта владних повноважень, що прийняв рішення, та є обов’язковою для виконання.
15.12.2022 07:19:47 Вітаю. На якій підставі не пропустили? Вам потрібно спробувати перетнути кордон в іншому пункті та отримувати письмову відмову у перетині кордону. Треба розуміти, на якій підставі Вам заборонили в'їзд в Україну.
16.12.2022 12:41:10 Доброго дня. Ви маєте право отримати Рішення від Міграційної служби про заборону в'їзду на територію України. Це рішення Ви маєте право оскаржити до Регіонального управління міграційної служби протягом 30 днів з дня вручення його вам. Якщо вам повторно відмовлять то відмову маєте право оскаржити до адміністративного суду протягом 30 днів.
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717