ВЫПИСАЛИ ШТРАФ ЗА ПРЕВЫШЕНИЕ ✅ 334 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Выписали штраф за превышение

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 115 03.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, превысил скорость, ехал 170, позволено было 60. Остановила полиция, составили протокол, при этом мое превышение ни как не доказали. Сказали что просто было явно что я быстро ехал. Я так понимаю что у них нет реальных доказательств? Как оспорить штраф за превышение скорости?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

24.02.2021 22:47:00 Добрый вечер. Скорее всего составили постановление о привлечении к административной ответственности в виде штрафа. Там должно быть указано на какие доказательства они ссылаются - к примеру показания прибора измерения скорости. Ели этого не указано, то можете обратится с исковым заявлением в суд по месту вашей регистрации где указать что не согласны с постановлением и просите его признать незаконным. В такой категории дел обязанность доказать правомерность действий лежит на полиции. Судебный сбор можете не оплачивать

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

25.02.2021 11:06:56 Добрий день! Постанову про накладення адміністративного стягнення Ви можете оскаржити в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом 10 (десяти) днів з дня набрання постановою законної сили. Саме по собі описання адміністративного правопорушення в постанові про накладення адміністративного стягнення не може бути належним доказом вчинення особою такого порушення. У постанові обов'язково вказується технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис, що підтверджує вчинення адміністративного правопорушення. Якщо такий технічний засіб не вказано, то є підстави для скасування постанови про накладення адміністративного стягнення. Крім того, за подання позову не потрібно сплачувати судовий збір (ч. 3 ст. 288 КУпАП). Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

25.02.2021 13:11:27 1.Получаете постановление о наложении на вас штрафа (либо забираете сами в управлении полиции, либо ждете, когда пришлют почтой). 2.Обжаловать штраф вы можете в течение 10 дней с момента его получения. 3.Обжалуется штраф исключительно в суде. 4.Нужен несложный иск, написать его может как адвокат, так и юрист. 4.В иске нужно упирать на то, что вы не превышали допустимого скоростного режима, а полиция остановила и оштрафовала вас безосновательно. В подтверждение ссылаться на то, что измерение скорости вашего движения не было проведено. 5.Сейчас существует положительная практика для водителей по прибору измерения скорости TRUECam, который использует полиция. Этот прибор, во-первых, несертифицирован, поэтому его показания не принимаются как доказательство превышения скорости водителем, а, во-вторых, он должен быть установлен на неподвижном основании. Если при измерении полицейский держал прибор в руках (а они всегда так делают), то результаты измерения являются ненадлежащими.

BASE (Базова) 35.03
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

03.03.2021 13:18:17 Протокол по вашей ситуации будет рассматриваться судом по месту составления протокола. Для того, чтобы лично держать ситуацию на контроле, рекомендую отслеживать её через реестр - https://court.gov.ua/fair/, где в полях поиска выбрать суд, который должен рассматривать ваше дело и заполнить ФИО (на украинском языке как по паспорту). Далее, если дело уже передано в суд, вам необходимо с ним ознакомится и посмотреть какие доказательства прилагаются у протоколу. Если там не будет фото/видео фиксации, справки о скорости замеренной прибором, можете смело идти на следующее заседание суда и указывать судье на эти недостатки, ссылаясь на то, что ваша вина не доказана. Аргументируйте свою позицию - ст.19, 62 Конституции Украины, ст.7, ст.9, ч.1,2 ст. 245, ст.251, 252, 280 КУпАП.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №151 Юрист Україна / Запорізька область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу