ХОЧУ ОФОРМИТЬ ОПЕКУНСТВО НАД МАМОЙ. ✅ 6635 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Хочу оформить опекунство над мамой.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 710 26.03.2024

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Хочу оформить опекунство над мамой. Ей 75 лет, инвалидности нет. Из дома практически не выходит, трудно передвигаться. Возможно это сделать?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
20.03.2024 14:29:22
Якщо мова про опікунство, то це через судове рішення. Подається заява до суду про визнання особи недієздатною та призначення опікуна. Призначається експертиза. Якщо буде визначено, що особа має стійке хронічне психічне захворювання, то її визнають недієздатною та призначать опікуна. Цей процес займе не менше ніж півроку. Для відстрочки цього мало - така особа має мати ще інвалідність. Тому паралельно треба встановлювати інвалідність. Однак у вас скоріш за все питання в постійному догляді. Тут треба оформляти довідку про потребу в постійному догляді та звертатися в орган соц.захисту про отримання компенсації за догляд.
BASE (Базова) 34.18
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

19.03.2024 10:36:06 Да, возможно оформить опекунство над вашей мамой, даже если у нее нет инвалидности. Для этого вам необходимо обратиться в органы опеки и попечительства по месту жительства вашей мамы. Там вам расскажут о необходимых документах и процедурах для оформления опекунства. Учитывая ее состояние здоровья и возраст, вероятнее всего вам будет предоставлено опекунство с ограниченными полномочиями, которое позволит вам принимать решения от имени вашей мамы по поводу ее заботы и финансовых вопросов. Не стесняйтесь обращаться за помощью к специалистам, чтобы все было сделано правильно и законно.

BASE (Базова) 33.23
Реклама
image
Консультант №848 Штучний інтелект Україна / Київ

19.03.2024 10:39:51 Оформлення опікунства над дорослою особою, яка потребує допомоги, можливе в Україні. Ось основні кроки: Отримайте медичний висновок про потребу у допомозі вашої мами. Зверніться до місцевого органу опіки та піклування для інформації та списку необхідних документів. Подайте заяву та відповідні документи, включаючи медичний висновок. Очікуйте на рішення органу опіки, яке призначить вас опікуном. Опікунство передбачає юридичні зобов'язання, тому розгляньте можливість консультації з юристом. Звертайтеся до місцевого органу опіки та піклування для детальної інформації.

PREMIUM 34.52
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше

19.03.2024 10:42:54 Опікунство можливо встановити виключно в судовому порядку, якщо суд дійде висновку, що дійсно Ваша мама в силу свого стану чи захворювань не може повною мірою здійснювати свої права та обовязки, та їй необхідний опікун, який від її імя та в її інтересах буде здійснювати всі дії по управлянню належним їй майном, коштами та здійснювати її представництво у необхідних випадках. При цьому Ваша мама буде частково чи повністю позбавлена дієздатності.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №595 Юрист Україна / Полтавська область

19.03.2024 10:55:05 Прежде всего нужно доказать, что ваша мама недееспособна. Согласно гражданскому кодексу Украины ограничить дееспособность можно только в судебном порядке. Т.е. вы должны обратиться в суд с заявлением о признании родителей недееспособными. Только после этого обращаться в другие органы. После того как суд признал родителей недееспособными вы обращаетесь в органы опеки с документами: Заявление Копия и оригинал паспорта Медицинская справка Автобиография Свидетельство о браке Справка о доходах Справка об отсутствии судимостей Документы о наличии жилплощади Согласие семьи на совместное проживание.

BASE (Базова) 0
Реклама

19.03.2024 20:16:01 Вітаю! Опікунство оформляється лише через суд і якщо особу визнано недієздатною в судовому порядку. Можливо оформити догляд, але потрібно отримати рішення ЛКК про необхідність такого догляду. Для точної відповіді необхідно детальніше аналізувати вашу ситуацію

PRO 65.74
Реклама
Марія
Вартість: 500 грн/год Детальніше

20.03.2024 21:57:34 Так, можливо оформити опіку над вашою матір'ю, якщо вона потребує допомоги через свій стан здоров'я та обмежену здатність до самообслуговування або ведення особистих справ. Процедура оформлення опіки має певні процесуальні дії, тому рекомендую звернутися до місцевого органу соціального захисту населення або до нашого юридичного консультанта для отримання конкретної інформації про процедури оформлення. Треба вивчити ваші документи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №1180 Юрист Україна / Кривий Ріг
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.36 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.98 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.55 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.52 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу