image

Хочу виїхати з дітьми за кордон.Потрібна консульта

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 39 03.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. В мене сім'я 3 дітей, але старшому 20 років, іншим 11 та 9,розлучена.Старший у армії не служив,він навчався та і ми до кінця літа були багатодітна родина.До війни він працював,зараз без роботи. Я також перебуваю на обліку у центрі зайнятості. У мене рідних нема,житло також втратили після авіаудару 19 березня. Чи можна виїхати за кордон, я дуже боюсь за дітей,вони налякані та часто плачуть? Зараз живемо у знайомих людей, але з кожним днем мені все страшніше стає.Допоможіть будь ласка”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

26.04.2022 14:49:38 Доброго дня. Так, звичайно, Ви з молодшими дітьми можете безперешкодно виїхати за кордон. Нажаль старший син, якому 20-ть років, не зможе виїхати з вами, оскільки в період дії в Україні воєнного стану заборонено покидати державу військовозобов'язаним, віком від 18 до 60 років. Існує лише вичерпний перелік підстав, за яких можливий перетин кордону вищевказаними військовозобов'язаними. Для того, щоб допомогти Вам розібратися у ситуації щодо можливого перетину кордону, треба володіти інформацією стосовно батька дітей.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

26.04.2022 16:32:41 Доброго Дня Ви та двоє неповнолітніх дітей без проблем перетнуть кордон. Старший син ні. Для перетину кордону старший син має відповідати виключенням зазначеним https://dpsu.gov.ua/ua/news/uryad-vnis-zmini-do-pravil-peretinannya-derzhavnogo-kordonu-gromadyanami-ukraini/ Тобто, син при переїзді мав стати на облік у ЦНАПі та війскоматі як ВПО- і з бронюванням (у разі працевлаштування на роботу) або посвідченням про відстрочку син старший зможе перетнути кордон.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

26.04.2022 16:37:34 Ви та ваші молодші діти можете безперешкодно виїхати з України у будь-який момент. Складніше зі старшим сином: до закінчення воєнного стану з України обмежено випускають чоловіків призовного віку (від 18 років). Для виїзду за кордон вашому сину необхідно отримати відстрочку від мобілізації у воєнкоматі. Підстав для надання відстрочки багато, найбільш універсальні з них: непридатність до військової служби за станом здоров’я; навчання в українському чи іноземному навчальному закладі. Непридатність до військової служби встановлюється медичною комісією воєнкомату після проходження особою комплексного медичного огляду. Для отримання відстрочки у зв’язку з навчанням треба отримати у навчальному закладі довідку про зарахування вашого сина на навчання до цього закладу та надати цю довідку до воєнкомату. Отримавши посвідчення про відстрочку від мобілізації, ваш син зможе виїхати з України разом з вами. Без посвідчення прикордонники не пропустять його.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

26.04.2022 21:45:03 Доброго дня. Ви та ваші діти 11-ти і 9-ти років мають безперешкодне право виїхати за межі України, за умови наявності всіх документів необхідних для перетину кордону. Що стосується ваошого 20 річного сина, то відповідно до Указу Президента України № 64/2022 від 24.02.2022р. введено на Україні військовий стан. З 24 лютого 2022 року, відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", в Україні введено режим воєнного стану. Саме тому, на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов'язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов'язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" обмежено право .

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

27.04.2022 08:45:21 Доброго ранку. Ситуація у Вас не весела. Вас з двома дітьми випустять без проблем, а от Ваш старший син виїхати не зможе, його не випустять, бо Він не навчається, інвалідності у нього не має, так що можливості виїхать у нього немає, нажаль. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

30.04.2022 21:51:20 Ви можете виїхати закордон з двома молодшими дітьми. На жаль, Ваш старший син виїхати не зможе, оскільки виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років заборонено, крім певних виключень, наприклад за станом здоров'я, у разі перебування на утриманні дітей тощо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу