ХОЧУ ЗАБРАТЬ ДОЛГ ✅ 330 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Хочу забрать долг

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 51 01.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте, дал в долг другу 10 000 грн, как говорится «ни друга - ни денег». Расписки нет, деньги передавал в макдональдсе два года назад. Адвокат сказал что шансов вернуть 1%. В суд обращаться нет смысла. Как вернуть долг? Как найти человека?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

23.02.2021 15:27:36 Расписка - это ключевое доказательство, что вы давали деньги в долг конкретному человеку. Без расписки вернуть долг невозможно ни в судебном, ни во внесудебном порядке. Вы не сможете доказать, что друг занимал у вас деньги, и что между ним и вами возникло обязательство вернуть одолженные деньги в будущем. Розыском должника могут заняться частные детективы, но данная деятельность в Украине ничем не регулируется (Закон "О Частной детективной деятельности" так и не был принят), так что обращение к детективам не даст вам никаких гарантий, и в случае безуспешных розысков вы не сможете вернуть оплаченные деньги либо привлечь детективов к какой-либо ответственности. Обращаться в полицию смысла нет - полицейские не станут разыскивать вашего должника, так как у вас нет доказательства передачи денег в долг, и нет состава преступления (деньги вы передали добровольно, должник не украл их у вас). С учетом ваших обстоятельств, вернуть этот долг - нереальное ожидание.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

23.02.2021 19:43:07 Спробуйте написати йому вимогу про повернення наприклад 50 тис. Грн. Зазначивши, що є свідки які підтвердять передачу коштів (вказати дату, час і місце). Напишіть що готові піти йому на зустріч і нехай запропонує графік розстрочки. На таку вимогу він мав би надати відповідь що позичав лише 10 тис грн і зможе повернути наприклад до кінця року. Тоді він визнає борг і це буде супер. Якщо ж ні, то можна звернутись у поліцію із заявою і під час допиту його він може під протокол визнати борг. Звісно можна звернутись до колекторів, які різними методами вбивають борг. Поки немає відповіді на вимогу чи протоколу допиту то в суд йти дійсно складно, хоч звісно можна спробувати. При зверненні в поліцію чи до колекторів, вони мали б його розшукати. Успіхів і фільтруйте друзів та беріть розписку, або хоча б скидуйте гроші на картку із призначенням позика.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

24.02.2021 17:22:00 Добрый день, если идти в суд это не ваш вариант, а друг уже и не друг, то можно подать заявление в полицию о мошенничестве с его стороны. Указать что ввёл вас в заблуждение так как не собирался изначально отдавать долг. Какое-то время его хотя-бы будут искать, водить на допрос, что уже не плохо. С учётом того, что сумма 10000 грн, то это уже «шкода у великому розмірі», за что предусмотрена уголовная ответственность от 3 до 8 лет лишения свободы. Думаю при наличии заявления по ч. 3 ст.190 уголовного кодекса Украины, факта признания вас потерпевшим, шансы что ваш «друг» начнёт возвращать долг возрастут. Проблема с доказательствами - вам нужно подтвердить наличие этих средств у вас и факт передачи, а главное факт не возврата долга. Это могут быть переписка, аудиозаписи, свидетели и так далее

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

25.02.2021 23:31:45 Добрый день. Вы обращаетесь за юридической консультацией. А в данном случае не наблюдается шансов законным способом вернуть долг, т.к. отсутствуют доказательства передачи денег в долг и обязанности "друга" их вернуть. Есть возможность такое доказательство получить. Для этого обратиться письменно к "другу" с требованием о возврате долга (отправлять рекомендованным письмом с обратным уведомлением о вручении). И дальше надеяться, что в своем ответе "друг" подтвердит, что брал деньги в долг. Тогда можно попробовать вернуть долг через суд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу