Я НЕ БАТЬКО ✅ 301 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Я не батько

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 93 09.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Нещодавно народила моя колишня девушка, дитині дала моє по батькові, я не думаю що це моя дитина бо вона часто мені зраджувала. Тепер звонить і каже мені платити аліменти, я не хочу це робити. Як не платити аліменти? Як зробити щоб дитина була не моя, я ж не іі тато”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

02.02.2021 14:05:23 Подавайте позовну заяву до суду з вимогою про оспорювання факту батьківства, за місцем проживання вашої колишньої дівчини. У позові треба детально розписати всі обставини, які доводять, що дитина зачата та народжена не від вас: про зраджування, яке вчиняла ця дівчина, коли ви припинили відносини з нею та через який час після припинення відносин. Раджу заявити у суді клопотання про проведення експертизи ДНК, яка однозначно встановить, що дитина народжена від когось іншого. Аліменти зараз не платить - за законом це має робити лише батько дитини. Мати дитини не зможе примусити вас до сплати, окрім як за рішенням суду про стягнення з вас аліментів. Але, коли ви виграєте суд про оспорювання факту батьківства, у цієї дівчини не залишиться жодного шансу отримати з вас аліменти, оскільки запис про вас як батька дитини буде вилучений зі свідоцтва про народження за рішенням суду (про вилучення цього запису зі свідоцтва про народження ви теж маєте заявити у позові).

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

02.02.2021 15:50:49 Добрий день. Аліменти підлягають сплаті добровільно або за рішенням суду. У випадку звернення матері дитини до суду з вимогою встановити батьківство або стягнути аліменти, Вам потрібно заперечувати факт батьківства. Ваше "по батькові", дане дитині матір'ю - не робить Вас батьком цієї дитини. Поки судом не винесено рішення про стягнення з Вас аліментів на утримання дитини, у Вас відсутній обов'язок сплачувати аліменти. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

02.02.2021 20:17:58 Доброго дня, якщо ви не були одружені, то походження дитини не можна встановити лише за тим, як дитина записана у книзі реєстрації актів цивільного стану (народження). Я веду до того, цо це лише погрози на вашу адресу для того аби спонукати вас до сплати аліментів. За сімейним кодексом України, якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі, то походження дитини від батька зазначається спільною заявою або рішенням суду. Якщо мати дитини захоче звернутися до суду із позовною заявлю то їй необхідно буде довести походження дитини саме від вас і головним доказом буде результат судово-генетичної експертизи (тест на батьківство). Якщо відмовитися від такого «тесту ДНК» то автоматично така особа буде вважатися батьком дитини. Встановлення батьківства це вже шлях до стягнення аліментів. Як бачите процедура не проста, тому радив би вам погодити з дівчиною спільно провести тест на батьківство, від результати якого будувати майбутні відносини на свій розсуд та вподобання спільно чи окремо...

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

04.02.2021 18:50:08 Згідно зі ст. 136 СК особа, яка записана батьком дитини відповідно до статей 122, 124. 126. 127 цього Кодексу, має право оспорити своє батьківство, пред'явивши позов про виключення запису про нього як батька з актового запису про народження дитини. У разі доведення відсутності кровного споріднення між особою, яка записана батьком, та дитиною суд постановляє рішення про виключення відомостей про особу як батька дитини з актового запису про її народження. Довести це можно проведенням судово-біологічної (генетичної) експертизи з використанням аналізу ДНК. Прийти до висновку про виключення батьківства можливо і на підставі судово-імунологічної експертизи (експертизи крові), або судово-медичної експертизи, яка б визначила здатність людини до зачаття дитини.Таким чином, необхідно підготувати позовну заяву до місцевого районного суду та в рамках цивільної справи заявити клопотання про призначення вказаної експертизи, у разі задоволення позову в повному обсязівитрати покладаються на позивача.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №149 Юрист Україна / Запорізька область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу