ЯК АПОСТИЛІЗУВАТИ ПРАВА? ✅ 400 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як апостилізувати права?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 136 22.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вітаю! Я поїхав жити в Чехію і мені потрібно апостилізувати посвідчення водія щоб користуватись ним в Чехії. Як можна це зробити? Чи можу я звернутись в якесь посольство в Чехії чи обов‘язково їхати на Україну? В які органи для апостилю звертатись в Україні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

15.04.2021 18:13:07 Доброго дня! Апостиль може бути проставлений тільки в тій країні, на території якої документ був виданий. При цьому Апостиль не може бути поставлений в консульстві або посольстві - хоча їхня територія і вважається територією інших держав. В залежності від типу документу, котрий вам необхідно апостилювати, різниться процедура і державний орган, який проставляє штамп- апостиль . Це може бути, як Міністерство Юстиції, так і МЗС, Міністерство освіти України і деякі інші державні структури. До того, як ви розпочнете процедуру апостилювання , обов'язково дізнайтеся - чи потрібно апостиль. Деякі типи документів не потрібно завіряти або легалізувати. У більшості країн до таких документів, наприклад, відносяться закордонні паспорти, водійські права, дозвіл на зброю тощо. Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

16.04.2021 10:52:47 Доброго дня, легалізувати водійське посвідчення для того, аби їздити в Чехії не потрібно, адже водійське посвідчення за Віденською конвенцією «Про консульські зносини» 1963 року, Гаазькою Конвенцією 1961 року та конвенцією про правову допомогу зі змінами 93, 97 та 2003 років є документом, який не підлягає легалізації. Якщо ви отримали довгострокову візу, або посвідку на проживання, то відповідно до законодавства Чехії вам треба змінити права на формат Чешських. Для цього вам слід звернутися до магістрату територіальної одиниці Чехії та подати ряд документів - посвідчення водія, фото, анкету, документ що підтверджує ваше легальне проживання в країні, квитанцію про сплату послуг. Втім, якщо у вас права видані до 2011 року то процедура може ускладнитися. Строк розгляду близько місяця, вартість 500 крон. Апостиль може бути поставлено на ряд інших документів в Міністерстві юстиції України, Міносвіти та науки та Мінзакордонних справ України. Консульські установи не займаються цим питанням

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

22.04.2021 14:24:25 Користуватись українським посвідченням водія в Чехії ви не зможете. Відповідно до Наказу Міністерства закордонних справ України №113 від 04.06.2002, легалізація (апостилізація) водійських прав не здійснюється навіть консульствами України в інших державах. Вам треба отримати міжнародний додаток до посвідчення водія, виданого в Україні. Для цього треба звернутись до Сервісного центру МВС за місцем вашого проживання, та подати такі документи: оригінал та копію посвідчення водія; паспорт громадянина України (у формі книжечки або ID-картки) та копію паспорту (якщо ваш паспорт в форматі ID-картки, додатково подається оригінал та копія довідки про реєстрацію місця проживання); закордонний паспорт; фотокартка розміром 3,5х4,5 см на матовому папері; квитанція на оплату послуги з видачі міжнародного додатку до посвідчення водія (документи на оплату вам видадуть у сервісному центрі МВС). Міжнародне посвідчення водія дійсне 3 роки. З цим посвідченням ви зможете вільно іздити на території Чехії.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу