ЯК БОРОТИСЯ З ВИКОНАВЧОЮ СЛУЖБОЮ? ✅ 355 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як боротися з Виконавчою службою?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 92 17.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір. Моя колишня дружина підробила розписку за якою я винен їй ніби 50000$. Потім вона виграла суд і тепер до мене звонить виконавча служба кажуть що наклали арешт на квартиру і заберуть її. Суд цей незаконний. Я не збираюся нікому нічого віддавати, бо не брав нічого. Як мені відстояти свою позицію?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.03.2021 16:44:02 Добрий день. Виконавча служба виконує рішення суду, яке набрало законної сили. Деталі судової справи державного виконавця не цікавлять. Доводити, що розписка підроблена, Вам необхідно було у суді. Наприклад, подавати клопотання про призначення почеркознавчої експертизи. Зазвичай, державні виконавці не дзвонять та не попереджають, що заберуть квартиру. Ви повинні були отримати, як боржник, постанову про відкриття виконавчого провадження. У постанові є ідентифікатор доступу та сайт, де Ви можете ознайомитися з постановами, які виносилися у виконавчому провадженні. В Вашому випадку це: постанова про відкриття виконавчого провадження, постанова про арешт майна, постанова про арешт коштів. Якщо є авто, то виносять постанову про розшук транспортного засобу. Раджу Вам мати юриста/адвоката, який буде представляти Ваші інтереси у виконавчій службі та, можливо, відмінить рішення про стягнення з Вас боргу. Якщо рішення заочне та Ви не отримували рішення, то заочне рішення можна відмінити.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

11.03.2021 17:51:14 Вам треба оскаржувати рішення суду. Строк оскарження - 30 днів з дня ухвалення судом рішення. Пропущений строк оскарження можливо поновити за наявності поважних причин, які перешкоджали поданню апеляційної скарги (перебування на лікуванні; перебування за межами України; та інші вагомі причини). До подання апеляційної скарги треба підготуватись: ознайомитись з матеріалами судової справи, яка буде оскаржуватись, зняти зі всіх документів копії. Важливо отримати копію підробленої розписки (в матеріалах судової справи має бути). В апеляційній скарзі вимагайте вилучення оригіналу розписки у колишньої дружини та проведення почеркознавчої експертизи. Експертиза дозволить встановити, що підпис на розписці належить не вам, і тоді апеляційний суд скасує рішення суду першої інстанції (та вам не доведеться сплачувати неіснуючий борг). Для підготовки апеляційної скарги та її сопроводження у суді потрібен адвокат. Не раджу вам займатись поданням апеляційної скарги самостійно, особливо без досвіду.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

12.03.2021 17:43:44 Доброго вечора! Якщо ви не приймали участь у судовому засіданні то можете отримати заочне рішення суду та оскаржити його до апеляційного суду, паралельно треба зупинити виконавче провадження з урахуванням факту перегляду рішення. В суді просіть провести експертизу цього документу в якщо висновок експерта буде на вашу користь то звісно в суд ви виграєте і зможете подати заяву до правоохоронних органі щодо використання завідомо підробленого документу вашою дружиною і звісно звернутися до виконавчої служби із заявою про закриття виконавчого провадження. Тобто корінь проблеми - судове рішення яке ви вважаєте незаконним.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу