ЯК ОФОРМИТИ ВИПЛАТУ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? ✅ 552 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як оформити виплату за народження дитини?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 28 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий ранок, моїй дитині 4 місяці, вона народилась в Україні, через тиждень після народження, ми переїхали в Польшу. Відповідно до цього, ми не встигли в Україні оформити допомогу при народженні дитини. Чи можем ми це зробити закордоном? Як нам це зробити?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.08.2021 12:16:25
Законодавство України не передбачає оформлення допомоги на народження дитини з території іншої держави. По-перше, таку допомогу мають право отримати громадяни України, які фактично проживають в країні. По-друге, після надання допомоги, працівники органу соціального захисту периодично перевірятимуть, які умови створили батьки для дитини за отримані гроші - ця перевірка здійснюється шляхом відвідування місця проживання дитини. Тобто, отримавши допомогу на народження дитини, треба проживати в Україні, щоб орган соціального захисту міг перевіряти як використовуються ці кошти. Якщо ви оселились у Польщі на постійній основі, та плануєте отримати польське громадянство, - отримання допомоги на народження дитини в Україні не є для вас можливим. При переїзді за кордон виплата допомоги на дитину також припиняється. Єдина можливість отримати допомогу - це повернутись в Україну та подати документи на отримання допомоги (зробити це можна на протязі 12 місяців після народження дитини).
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

07.08.2021 13:03:43 Доброго дня. Зверніться за консультацією до консульства України в Польші. Вони повинні Вам допомогти. На виплату Ваша дитина має право, так як є громадянином нашої країни.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

07.08.2021 17:01:15 Доброго ДНя Соціальна допомога у зв’язку з народженням дітей встановлена державою з метою створення належних умов для повноцінного утримання і виховання малечі та надається одному з батьків або опікуну, разом з яким постійно проживає малюк, яку можливо оформити протягом 12 місяців з дня народження дитини. Зазначену допомогу ви зможете оформити онлайн за наявністю електр. підпису (якій можна отримати за допомогою картки приватбанку, чи монобанку) заповнивши електронну форму заяви про призначення допомоги при народженні дитини через веб-сайт Міністерства соціальної політики України за посиланням https://www.kmu.gov.ua/service/dopomoga-pri-narodzhenni також вам будуть корисні електроні ресурси для заповнення заяви онлайн https://e-services.msp.gov.ua/ Успіхів

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

17.08.2021 09:34:09 Доброго дня. Для отримання виплати необхідно звернутися впродовж 12 місяців з дня народження дитини до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання одного з батьків з ким постійно проживає дитина. Необхідні документи: заява одного з батьків; паспорт та ідентифікаційний код заявника; свідоцтво про народження дитини; особовий рахунок, відкритий у банківській установі для соціальних виплат. Для отримання виплати онлайн необхідно: авторизуватися на сайті Мінсоцполітики за допомогою кваліфікованого електронного підпису; заповнити електронну заяву на призначення допомоги (документи: свідоцтво про народження дитини,паспорти та ідентифікаційни коди обох батьків, номер банківського рахунку у форматі IBAN); Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу