image

Як отримати статус учасника бойових дій?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 97 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Через тиждень я відпраляюсь брати участь в атитерористичній операції проти збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях. Мене цікавить те, коли я зможу отримати статус учасника бойових дій? Які пільги передбачає володіння даним статусом? Які документи для цього потрібні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.08.2021 16:20:28
Доброго дня. Отримання УБД: - перебування в ООС не менше ніж 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів перебування в районах її проведення (крім осіб, що отримали поранення, контузії, каліцтва, що унеможливило подальше виконання ними відповідних завдань, а також осіб, які брали участь у виконанні бойових завдань в умовах безпосереднього зіткнення); - командир в/ч протягом 1 місяця після завершення особою завдань в АТО/ ООС подає довідку + інші документи, які підтверджують участь особи у бойових діях до відповідної відомчої комісії; - якщо місце постійної дислокації в/ч безпосередньо у районі АТО/ООС, документи надаються через 30 календарних днів після зарахування осіб до списків в/ч( призн. на посаду); можна звертатись до комісії і самостійно; - статус УБД протягом одного місяця з дня надходження документів (посвідчення УБД отр. у військовій частині. Пільги УБД: ст.12 Закона України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №183 Митний брокер Україна / Херсонська область

09.08.2021 22:24:28 Командир, начальник органу/ підрозділу протягом 1 місяця після завершення особою завдань в АТО/ ООС подає довідку + інші документи, які підтверджують участь особи у бойових діях до відповідної відомчої комісії. При цьому якщо місце постійної дислокації безпосередньо у районі АТО/ООС, документи командирами/начальниками подаються на розгляд відомчої комісії не раніше ніж через 30 календарних днів після зарахування осіб до списків чи призначення їх на посади. Якщо командир не подав документи, особа може самостійно звернутися до відповідної комісії. Документи потрібно надсилати рекомендованим листом з повідомленням або особисто зареєструвати звернення у відповідній комісії. Перелік д-тів є на сайті Міністерства у справах ветеранів віцни. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

11.08.2021 09:27:48 Доброго Дня Перелік документів, які надаються на розгляд комісії АДПСУ з надання статусу учасника бойових дій: рапорт військовослужбовця щодо надання статусу учасника бойових дій; довідка про безпосередню участь особи в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення; завірені копії 1, 2, 3 сторінок та сторінки з місцем реєстрації, для біометричного паспорту копію паспорту та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; завірена копія картки фізичної особи – платника податків; згода на збір та обробку персональних даних; витяги з наказів Генерального штабу Збройних Сил України щодо включення військовослужбовця до складу сил та засобів об’єднаних сил; перелік пільг за посиланям https://dpsu.gov.ua/ua/pilgi-uchasnikam-boyovih-diy/ Успіхів

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

11.08.2021 23:12:40 Право на отримання статусу УБД виникне у вас після 30 днів неперервного перебування у зоні АТО. Рішення про надання статусу УБД приймає спеціальна відомча комісія. До комісії подаються такі документи: довідка про вашу участь в АТО; витяг з наказу по стройовій частині про прибуття (вибуття) з зони АТО; витяг з наказу керівника Антитерористичного центру при СБУ про залучення вас до проведення АТО; копія першої сторінки вашого паспорту; згода на збір та обробку персональних даних, підписана вами власноручно. Ці документи подає командир підрозділу або військової частини, де ви будете служити, - протягом місяця після того, як ви залишите зону АТО. Якщо командир не подасть документи до комісії - ви маєте право зробити це самостійно. Тоді до документів додається заява про присвоєння вам статусу УБД. Статус УБД надає багато пільг: право безоплатно одержувати ліки; безоплатно лікуватись у санаторіях; знижку на оплату комунальних послуг в розмірі 75%; право безкоштовного проїзду в транспорті.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

17.08.2021 09:21:54 Доброго дня. Для надання статусу необхідні такі документи: витяги з наказів керівника Антитерористичного центру; витяги з наказів керівника оперативного штабу; документи про направлення у відрядження; витяги з бойових наказів, бойових розпоряджень. Перелік пільг для учасників бойових дій передбачено статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу