ЯК ПОВЕРНУТИ БОРГ? ✅ 323 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як повернути борг?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 49 23.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Дав в борг 6000$, мали повернути ще 2 місяці тому. Є розписка, що робити в такій ситуації? Як повернути борг? Людина трубку від мене не бере. Хочеться обійтись без погроз. Які є варіанти повернути борг окрім суду?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

16.02.2021 16:31:43 Добрий день. Перш ніж звертатися до суду, Ви можете пред’явити боржнику претензію із пропозицією погасити заборгованість, указавши всі негативні наслідки для боржника: додатково, окрім стягнення боргу, підлягає стягненню інфляційні втрати та 3 % річних за користування коштами кредитора. Крім того, можна зазначити, що при судовому розгляді, швидше за все, Ви будете змушені звернутися до адвоката, а послуги адвоката завжди стягуються зі сторони, яка програла в суді. Претензію слід надсилати поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) або вручити особисто боржнику під розписку. Претензія розглядається в місячний строк з дня її отримання. У випадку відмови у задоволенні претензії або неотриманні відповіді на претензію Ви маєте право звернутися в суд за захистом своїх прав.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

16.02.2021 20:45:30 Спробуйте написати вимогу і вказати, що якщо не поверне протягом 8 днів то ви звернетесь до суду за стягнення не тільки суми боргу але і відсотків що суттєво збільшить суму боргу, також судові витрати і витрати на адвоката теж будуть за рахунок боржника, тому переконливо рекомендуєте негайно повернути борг. Якщо не получиться, то залишається судовий порядок

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

17.02.2021 00:05:43 Доброго дня! З урахуванням вашої ситуації найбільш дієвий засіб це звісно суд. Проте, якщо ви не бажаєте йти із позовною заявлю до суду, а процес медіації (позасудового врегулювання) не є можливим, варто поміркувати над спрямуванням заяви про вчинення злочину щодо вас - шахрайства (ст. 190 ККУкраіни). Мотивуйте у своїй заяві до правоохоронців, що особа від початку мала умисел не повертати грошові кошти, якими заволоділа шляхом обману та зловживання довірою. Втім це не досить дієвий спосіб, хіба що особа злякається і добровільно буде шукати спосіб якнайшвидше повернути борг. Є ще варіант звернутися до коректорської фірми, проте це вийде у копійчину. Нажаль іншого не дано, пробуйте мирно врегулювати ситуацію, а якщо не вийде то звертайтеся до суду. В будь-якому випадку збирайте докази отримання, запозичення, передачі та не повернення грошових коштів, адже зо б ви не вирішили доведеться доводити правовідносини між вами.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

17.02.2021 13:30:54 Добрий день. Однозначно не рекомендую здійснювати погрози в бік боржника. Це є як неетичною, так і не правовою поведінкою. Скоріш за все, ефективним методом стягнення буде звернення до приватного виконавця для вчинення виконавчих дій (блокування банківських рахунків, накладення арештів на майно, примусове стягнення і т.п.) Для того щоб скористатися послугами приватного виконавця, вам так чи інакше необхідний виконавчий лист суду. З вказаного випливає, що вам необхідно підготувати цивільний позов до суду, про стягнення заборгованості, врахувавши при цьому, проценти відповідно до ст. 536 ЦК України, а також інші судові витрати, в т.ч. на правову допомогу. Зверніть увагу на строки позовної давності - 3 роки, перебіг якого розпочався з того моменту, коли ви дізналися про невиконання зобовязань Боржником.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №151 Юрист Україна / Запорізька область

17.02.2021 15:48:29 Вам не вдасться уникнути суду, якщо боржник уникає зустрічей з вами та своєю поведінкою демонструє те, що не має наміру віддавати борг. Починайте готуватись до судового процесу. Спочатку направляйте за адресою боржника письмову вимогу про повернення боргу, до якої додаєте копію розписки. У вимозі вказуєте ваше ПІБ, домашню адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, та номер рахунку у банку, на який боржник зможе перерахувати вам борг. Наприкінці ставите вашу дату та підпис, копію розписки посвідчуєте вашим підписом і ставите дату. Направляєте вимогу на адресу проживання боржника цінним листом з описом вкладення. Чекаєте 30 днів. Боржник гроші не поверне. Тоді ви звертаєтесь до юриста або адвоката за складанням позову до суду. Вимога про повернення боргу буде вагомим доказом на вашу користь - що ви вживали заходи досудового врегулювання спору. Оригінал розписки у вас є, тому суд розгляне справу на вашу користь. Інших варіантів у вас немає, так як боржник відмовляється домовлятись

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу