image

Як повернути інвалідність?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 178 19.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, я був людиною з обмеженими можливостями 4 роки, отримував пенсію, пільги, зараз комісія позбавила мене цього статусу. Як мені рішення комісії відвернути? Нічого не змінилось у моєму стані здоров‘я, вважаю що мене позбавили інвалідності незаклнно. Дякую.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

12.05.2021 18:50:40 Доброго дня! Законодавством України передбачено два порядки оскарження рішення медико-соціальної експертизи: досудовий та судовий. Досудове оскарження: у разі незгоди з рішенням МСЕК особа з інвалідністю має право подати протягом місяця після одержання висновку МСЕК письмову заяву до МСЕК, в якій він проходив огляд, чи до відповідного управління охорони здоров'я. МСЕК, що проводила огляд, або управління охорони здоров'я надсилає у триденний строк після надходження відповідного запиту всі наявні документи на розгляд до центральної міської МСЕК, яка протягом місяця з дня подання зазначених документів проводить повторний огляд. Рішення центральної міської МСЕК може бути оскаржене до МОЗ України. Судове оскарження: особа може оскаржити рішення МСЕК шляхом подання до суду адміністративної позовної заяви у строк не пізніше 6 місяців (3 місяці - якщо була можливість досудового порядку вирішення спору) з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права. Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

12.05.2021 19:55:05 Особам, які звертаються для встановлення інвалідності, проводиться медико-соціальна експертиза, однак через корупційний фактор і непрозорість процедур робота МСЕК пов’язана із багатьма проблемами, одна з яких - повторний огляд осіб з інвалідністю для чергового підтвердження свого стану. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року №1317 «Питання медико-соціальної експертизи» особам, які звертаються для встановлення інвалідності за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоров’я, проводиться медико-соціальна експертиза після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів за наявності відомостей, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, що спричиняють обмеження життєдіяльності. Раджу Вам для початку звернутись на урядову гарячу лінію зі скаргою за номером 1545. Якщо ж не допоможе звертайтесь до суду. Дякую за запитання.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.05.2021 21:25:56 Якщо ви не погоджуєтеся із висновком медико-соціальної експертної комісії, ви маєте право оскаржити висновок в позасудовому порядку шляхом написання заяви до обласної або центральної комісії протягом місяця з дня одержання висновку. Існує також клініка українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності та науково-дослідний інститут реабілітації інвалідів, але їх висновки носять рекомендаційний характер. Інший шлях - йти до суду із позовною заявою про оскарження висновку комісії протягом 6 місяців з дня прийняття комісією рішення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

15.05.2021 14:38:28 Чинним законодавством передбачено два порядки оскарження рішення комісії: позасудовий та судовий. Пунктом 23 Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності передбачено, що протягом місяця від дня отримання рішення комісії про позбавлення інвалідності ви маєте право подати заяву повторний огляд до обласної комісії, комісії, в який проходили огляд, або до управління охорони здоров'я. Протягом місяця від дня подання заяви вас буде повторно оглянуто та прийнято рішення - поновити статус інваліда, або відмовити у поновленні. Судовий порядок передбачає подання до адміністративного суду позовної заяви про визнання незаконним та скасування рішення комісії. Строк на подання позову - 6 місяців від дня прийняття рішення про позбавлення вас інвалідності. Якщо будете оскаржувати рішення комісії в позасудовому порядку - строк на подання позову скорочується до 1 місяця. Судовий збір за подання позову - 908 гривень. Від сплати судового збору звільняються інваліди 1 та 2 групи.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу