ЯК ПОВЕРНУТИ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА ПІСЛЯ ДТП? ✅ 545 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як повернути водійські права після ДТП?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 21 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Я потрапив у ДТП, при оформленні матеріалів справи, у мене тимчасово вилучили водійські права. Куди мені потрібно звернутись, щоб повернути водійські права? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
20.08.2021 12:17:53
Добрий день. В першу чергу, протокол який склали співробітники патрульної поліції, має бути розглянутий в суді (як правило за місцем складання протоколу), в результаті чого суддею буде прийняте рішення про винуватість/невинуватість вас у ДТП та визначено стягнення яке на вас накладається. Це може бути або штраф в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року. В разі якщо прийнято рішення про накладення штрафу, та вас не позбавлено права керування, ви маєте звернутись до відділу адміністративної практики управління патрульної поліції вашого регіону з вищевказаним рішенням суду, після чого співробітники УПП зобовязані повернути вам водійські права.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №151 Юрист Україна / Запорізька область

30.07.2021 23:22:56 Водійські права вилучаються поліцейським на місці зупинки транспортного засобу та зберігаються у територіальному сервісному центрі МВС за місцем проживання осіб, зазначеним у рішенні суду. Для повернення посвідчення необхідно звернутися до територіального сервісного центра МВС, надавши копію постанови суду.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

01.08.2021 23:26:31 За заявою водія у разі, коли суд не прийняв у тримісячний строк рішення про позбавлення водія права керування транспортним засобом або не розглянув у встановлений законом строк справу про адміністративне правопорушення; Після виконання водієм постанови суду про накладення адміністративного стягнення або подання до територіального органу Національної поліції копії постанови суду про закриття справи (крім випадків, коли справу про адміністративне правопорушення за тим самим фактом закрито у зв’язку з передачею матеріалів прокурору або органу досудового розслідування); У разі винесення судом постанови про позбавлення водія права керування транспортним засобом (крім осіб, які отримали посвідчення водія вперше) після закінчення визначеного строку позбавлення права керування транспортним засобом, проходження в установленому порядку позачергового медичного огляду щодо придатності до керування транспортним засобом та успішного складення в територіальному органі з надання сервісних послуг МВС

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

02.08.2021 11:19:02 Вам необхідно дочекатися вирішення справи судом - якщо суд не позбавив права керування, або не розглянув справу у 3-місячний строк, Ви можете повернути водійське посвідчення, подавши заяву до того органу, посадова особа якого склала протокол про адмін. правопорушення та вилучила права.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №181 Юрист Україна / Харківська область

02.08.2021 14:58:22 Доброго дня. Для повернення посвідчення необхідно звернутися до територіального сервісного центра МВС, надавши копію постанови суду. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

04.08.2021 17:35:20 Ви можете повернути водійські права, після закінчення строку, на якій їх вилучили, звернувшись до територіального сервісного центру МВС з письмовою заявою про повернення водійських прав. При зверненні буде необхідно надати Ухвали суду, у якій вказано строк позбавлення вас водійських прав. Повернути неможливо лише водійські права, які видані вперше, строком на 2 роки. Такі водійські права після вилучення стають недійсними та підлягають знищенню. У такому випадку необхідно заново проходити медичне обстеження, навчальну підготовку в автошколі, та здавати іспит у територіальному сервісному центрі МВС. Після успішної здачі іспиту видаються нові права, які вважаються виданими вперше.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу