image

Як поїхати за кордон?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 55 17.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Обмеження на виїзд за кордон не застосовується до осіб: зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Я доглядаю маму, але догляд нігде не оформлений. Чи можу я поїхати з мамою за кордон, що для цього потрібно, які документи потрібні?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

11.04.2022 09:57:15 З документів, що необхідні для перетину кордону: Документи, що підтверджує родинний/сімейний зв'язок. Висновок лікарської комісії закладу охорони здоров'я, щодо необхідності постійного стороннього догляду або висновок про наявність порушення функцій організму через які невиліковно хворі особи не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися і потребують соціальної послуги з догляду на непрофесійній основі за формою №080-4/о або висновок про наявність когнітивних порушень у громадян похилого віку, внаслідок яких вони потребують надання послуг з догляду на непрофесійній основі форма №080-2/о. Довідка про отримання фіз. особами, які надають соц послуги з догляду без провадження підпр діяльності на непрофесійній основі/фіз особами які надають соц послуги без здійснення підпр діяльності. Довідка видається структурними підрозділами з питань соц захиисту населення.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

11.04.2022 15:31:39 Доброго дня. Перетин кордону може здійснюватися особою, яка потребує постійного догляду у супроводі особи, яка здійснює такий догляд, за наявності посвідчення (довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд. У разі супроводу особи з інвалідністю І чи ІІ групи - додатково потрібні документи, що підтверджують інвалідність. Це передбачено постановою КМУ №383 від 29.03.2022 року, якою внесено зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

13.04.2022 15:58:10 Судячи з сказаного Вами, матері треба підтвердити статус хворої особи або особи, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, і є відсутні інші особи (крім Вас), які можуть здійснювати такий догляд. Це треба, щоб Ви підпали під категорії військовозобов'язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації за абз.10 ч.1 ст.23 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». З огляду на нове розпорядження адміністрації прикордонної служби України від 17.03.22 підтверджуючими це документами можуть бути: довідка про отримання компенсації особі, зайнятій постійним доглядом за особами, що його потребують (може бути видана лише за зареєстрованим місцем проживання), рішення суду, довідка МСЕК

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

13.04.2022 16:38:06 Для виїзду за кордон разом з мамою вам необхідно оформити над нею патронаж. Процедура оформлення патронажу нескладна: 1.Від імені вашої мами складається письмова заява з проханням призначення їй піклувальника; мама підписує цю заяву. 2.Заява подається до органу опіки та піклування при місцевій раді. До заяви додаються: копія вашого паспорту; копія паспорту вашої мами; довідка про реєстрацію вашого місця проживання, також документи, що підтверджують ваше право власності на житло або право користування житлом; довідка лікарської комісії, якою підтверджено, що ваша мама потребує опіки за станом здоров'я; довідка про ваш стан здоров'я; додатково може знадобитись ваша характеристика з місця роботи (за вимогою органу опіки). Рішення про встановлення опіки приймається протягом місяця. Після отримання рішення про опіку вам треба прибути до військомату, пред'явити копію рішення про встановлення опіки та отримати посвідчення про відстрочку від мобілізації. Тоді зможете виїхати.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу