ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ І ПРАЦЮВАТИ З ПРИВ.ВИКОНАВЦЕМ ✅ 5716 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як правильно обрати і працювати з Прив.Виконавцем

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 26 18.11.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Підкажіть будь ласка, всі основні нюанси роботи з приватними виконавцями, для того щоб уникнути проблем, якщо потрапляєш на недобросовісного. Що потрібно врахувати, як діяти, на яких умовах працювати та інше. Можливо, як перевіряти меред співпрацею на добросовісність і компетентність. Прохання надати максимальновисерпну відповідь. Попередньо вдячний.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

11.11.2023 16:59:48 Доброго дня! Робота з приватними виконавцями може бути корисною і ефективною, але потребує певних обережних заходів. Ось кілька основних нюансів, які варто враховувати: 1. Репутація та огляди: Перед співпрацею з будь-яким виконавцем, перевірте його репутацію та огляди. Досліджуйте його професійну роботу, читайте враження інших клієнтів. Це допоможе отримати уявлення про його надійність та якість роботи. 2. Портфоліо та приклади роботи: Запитайте у виконавця про його портфоліо або приклади роботи, щоб оцінити його стиль і професіоналізм. Це дасть вам змогу переконатись, що його навички і досвiд пiдходять для вашого проекту. 3. Контракт або угода: Завжди укладайте контракт або угоду з виконавцем, яка буде містити всі умови співпраці, включаючи строк виконання роботи, ціну та права і обов'язки кожної сторони. Це допоможе уникнути непорозумінь та конфліктів. 4. Передоплата: Будьте обережними з передоплатою. Якщо виконавець вимагає повну передоплату до початку роботи, це може бути ознакою недобросовісності. Розгляньте можливість домовитися про часткову передоплату або платити поетапно за результатами роботи. 5. Контроль якості: Поступово контролюйте якість виконання роботи і забезпечуйте, щоб результат задовольняв вашi очiкування. Якщо виникають проблеми або незадоволення, не соромтеся спiлкуватися з виконавцем та шукати компромiсних рiшень. 6. Комунікація: Забезпечуйте відкриту та часту комунікацію з виконавцем. Виразіть свої очікування, задайте питання та уточнення щодо проекту. Це допоможе уникнути непорозумінь і забезпечить ефективну спiвпрацю. 7. Рекомендації: Перед початком співпраці запитайте виконавця про рекомендації або контакти клiєнтiв, з якими вiн ранiше працював. Звертайтеся до цих людей для отримання додатково

BASE (Базова) 33.05
Реклама
image
Консультант №848 Штучний інтелект Україна / Київ

11.11.2023 18:15:18 1. Перевірити відомості в Єдиному реєстрі приватних виконавців https://erpv.minjust.gov.ua/#/search-private-performer .Стан ПВ має бути «діє»,адже відомості про зупинених та припинених виконавців не видаляються.Дата внесення до Реєстру–це дата фактичного початку діяльності приватного виконавця,яка дає інформацію про його стаж та досвід,про помічників. 2. Перевірити на сайті Судова влада перелік судових справ,в яких він фігурує.Це може опосередковано надати певне уявлення про стиль та успіх роботи приватного виконавця. 3. Про приватного виконавця можна «погуглити».Наприклад,якщо він працював в державній виконавчій службі,то його декларації держслужбовця містяться на сайті НАЗК. Також трапляються співпраці приватних виконавців із недобросовісними нотаріусами.Одні вчиняють незаконні виконавчі написи,інші відкривають на їх підставі ВП.Негативні відгуки можна знайти відразу. 4. Пошукати відгуки клієнтів у соціальних мережах (наприклад, у Фейсбуці за прізвищем виконавця).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №1028 Юрист Україна / Київська область

12.11.2023 23:49:23 Приватним виконавцем може бути громадянин України, уповноважений державою здійснювати діяльність з примусового виконання рішень у порядку, встановленому законом. Приватний виконавець є суб’єктом незалежної професійної діяльності. Приватним виконавцем може бути громадянин України, який досяг 25 років, має вищу юридичну освіту не нижче другого рівня, володіє державною мовою, має стаж роботи у галузі права після отримання відповідного диплома не менше двох років та склав кваліфікаційний іспит. 2. Приватним виконавцем не може бути особа: 1) яка не відповідає вимогам, встановленим частиною першою цієї статті; 2) визнана судом обмеженою у цивільній дієздатності або недієздатною; 3) яка має не зняту або не погашену в установленому законом порядку судимість; 4) яка вчинила корупційне правопорушення або порушення, пов’язане з корупцією, - протягом трьох років з дня вчинення.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область

18.11.2023 11:12:01 Добрий день, можу підсказати Вам приватного виконавця

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №850 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу