ЯК РОЗЛУЧИТИСЯ ЗА КОРДОНОМ? ✅ 408 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як розлучитися за кордоном?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 234 27.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, я з жінкою залишився в Австрії, вийшло так що приїхали до родичів. Чи можемо ми якось розлучитися з нею окрім консульства? Наприклад відправити довіреності і щоб хтось в ЗАГС сходив замість нас. Яка процедура? Дякую!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
20.04.2021 18:46:01
Доброго дня! Вирішення даної ситуації залежить від того, чи є у Вас спільні неповнолітні діти У випадку їх відсутності, необхідно звертатися в консульство (посольство) України в державі перебування. Після подачі заяви встановленого зразка з доповненнями, дипломатична організація передає документи до органу, який проводив реєстрацію на Україні, а той у свою чергу провидить реєстрацію розірвання шлюбу з подальшою передачею свідоцтва про розірвання шлюбу назад в консульство, яке видає його вже колишнім чоловіку та дружині У випадку наявності спільних неповнолітніх дітей необхідно подати позовну заяву про розірвання шлюбу за місцем реєстрації Оскільки і відповідач, і позивач володіють в цивільному процесі рівними правами, то вони можуть клопотати перед судом про розгляд справи про розлучення без їх присутності. В такому результаті справа може бути розглянута без Вашої присутності Або ж сторони можуть скористатися послугами адвокатів, на яких буде перекладено права та обов‘язки Дякую!
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

20.04.2021 21:03:22 Доброго дня! Розлучитися в Україні можливо через орган РАЦСу шляхом подання спільної заяви якщо у вас немає дітей. Зараз з урахуванням цифрової спрямованості держави а також на період карантину в Україні громадяни мають можливість, не відвідуючи відповідні відділи, подавати документи з питань розірвання шлюбу. Для цього слід скористатися вебпорталом «Звернення у сфері ДРАЦС». Довіреність можна було б оформити нотаріально проте на іншого з подружжя, тому не варіант. Можна спробувати розірвати шлюб через суд, проте з урахуванням вашого місцезнаходження моде спричинити певні труднощі. Звісно можна найняти адвокатів, які підготують документи від вашого імені та спрямують у суд, проте бувають випадки коли суд просить прийняти учать у судовому засіданні тих, хто розлучається. Я б радив подати заяву через Інтернет підписавши її електронними цифровими підписами, які можна отримати за допомогою вашого банку також в електронному кабінеті. Посилання на веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua/

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

22.04.2021 13:41:01 Для реєстрації розірвання шлюбу ви та дружина повинні подати спільну заяву. Замість вас цього ніхто зробити не зможе - законодавство України не передбачає подання заяви про розлучення представниками по довіреності. Оскільки ви перебуваєте за кордоном, зареєструвати розірвання шлюбму ви можете лише в консульстві України. Звертайтесь до консульства, з собою беріть паспорти, ідентифікаційні номери, оригінал свідоцтва про шлюб. Заяву про реєстрацію розірвання шлюбу вам допоможуть скласти на місці. Звертаю вашу увагу на важливий момент: спільна заява чоловіка та дружини про розлучення може бути подана у консульство виключно у тому випадку, якщо у вас не має неповнолітніх дітей. Якщо неповнолітні діти є - то шлюб можна розірвати виключно в с удовому порядку з вирішенням питання з ким надалі будуть проживати неповнолітні діти. Суд має відбуватись на території України.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

25.04.2021 20:45:30 Розлучення можливе в органах РАГС якщо в подружжя не має спільних неповнолітніх дітей. У такому разі можливо розлучитися шляхом подання спільної заяви.Якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до дипломатичного представництва або консульської установи, то таку заяву, справжність підписів на якій має бути нотаріально засвідчена, можуть подати їх представники згідно з довіреністю, посвідченою у встановленому порядку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №120 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу