
Як розлучитися за кордоном?
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, я з жінкою залишився в Австрії, вийшло так що приїхали до родичів. Чи можемо ми якось розлучитися з нею окрім консульства? Наприклад відправити довіреності і щоб хтось в ЗАГС сходив замість нас. Яка процедура? Дякую!”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
20.04.2021 21:03:22 Доброго дня! Розлучитися в Україні можливо через орган РАЦСу шляхом подання спільної заяви якщо у вас немає дітей. Зараз з урахуванням цифрової спрямованості держави а також на період карантину в Україні громадяни мають можливість, не відвідуючи відповідні відділи, подавати документи з питань розірвання шлюбу. Для цього слід скористатися вебпорталом «Звернення у сфері ДРАЦС». Довіреність можна було б оформити нотаріально проте на іншого з подружжя, тому не варіант. Можна спробувати розірвати шлюб через суд, проте з урахуванням вашого місцезнаходження моде спричинити певні труднощі. Звісно можна найняти адвокатів, які підготують документи від вашого імені та спрямують у суд, проте бувають випадки коли суд просить прийняти учать у судовому засіданні тих, хто розлучається. Я б радив подати заяву через Інтернет підписавши її електронними цифровими підписами, які можна отримати за допомогою вашого банку також в електронному кабінеті. Посилання на веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua/
22.04.2021 13:41:01 Для реєстрації розірвання шлюбу ви та дружина повинні подати спільну заяву. Замість вас цього ніхто зробити не зможе - законодавство України не передбачає подання заяви про розлучення представниками по довіреності. Оскільки ви перебуваєте за кордоном, зареєструвати розірвання шлюбму ви можете лише в консульстві України. Звертайтесь до консульства, з собою беріть паспорти, ідентифікаційні номери, оригінал свідоцтва про шлюб. Заяву про реєстрацію розірвання шлюбу вам допоможуть скласти на місці. Звертаю вашу увагу на важливий момент: спільна заява чоловіка та дружини про розлучення може бути подана у консульство виключно у тому випадку, якщо у вас не має неповнолітніх дітей. Якщо неповнолітні діти є - то шлюб можна розірвати виключно в с удовому порядку з вирішенням питання з ким надалі будуть проживати неповнолітні діти. Суд має відбуватись на території України.
25.04.2021 20:45:30 Розлучення можливе в органах РАГС якщо в подружжя не має спільних неповнолітніх дітей. У такому разі можливо розлучитися шляхом подання спільної заяви.Якщо жінка і (або) чоловік не можуть через поважні причини особисто подати заяву про реєстрацію шлюбу до дипломатичного представництва або консульської установи, то таку заяву, справжність підписів на якій має бути нотаріально засвідчена, можуть подати їх представники згідно з довіреністю, посвідченою у встановленому порядку.

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470