image

Як виїхати закордон не служив маю гепатит С

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 37 01.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “36 років не служив, хворий на гепатит С проходив лікування декілька років тому. Зараз маю аналізи які підтверджують наявність вірусу. Хочу виїхати на заробітки до Польщі, так як раніше працював там. В Україні праці немає, а жити за щось треба. Листи на ВЛК взяв в військоматі, здав тільки аналізи, лікарів ще не проходив. Головне питання, чи дадуть звільнення від військової служби та дозвіл на виїзд за кордон? Так як не служив то вони навіть справу мою не можуть знайти.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.04.2022 19:52:32
ВЛК дозвіл на виїзд за кордон не надають, якщо навіть справу вашу знайдуть необхідність проходження ВЛК це не відміняє. Ваше завдання зарез донести представникам ВЛК, що у Вас наявний Гепатит С та, по можливості пред'явити підтверджуючі документи. ВЛК приймає рішення на підставі Наказу №402 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text ст .4 Положення зазначає, що Ви можете бути Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку Тобто, вам як результат ВЛК для перетину кордону необхідно або посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік (відповідно до рішення Уряду про затвердження переліку посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час); - або висновок військово-лікарської комісії про непридатність з виключенням з військового обліку.
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

30.04.2022 08:17:46 Доброго дня. Статтею 4 Додатоку 1 до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗС України, затвердженим Наказом №402 МО України від 14.08.2008р. передбачено, що призовники, які мають тяжкі форми вірусних гепатитів, які важко піддаються лікуванню та значно порушують функції органів і систем, непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку. А призовники які мають вірусні гепатити зі стійкими помірними або незначним порушеннями функцій Непридатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально. Ступінь придатності до військової служби військовослужбовців визначається після проведення симптоматичного лікування і визначення стійкості ступеня порушення функцій печінки.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

30.04.2022 12:04:22 Рішення про придатність або непридатність до військової служби приймається ВЛК залежно від стану Вашого здоров'я на підставі усіх аналізів, досліджень і результатів огляду лікарів. Для того, щоб виїхати закордон, Вам потрібно пройти ВЛК та отримати висновок ВЛК про тимчасову непридатність до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням ВЛК). Далі на підставі цього висновку отримати довідку ВЛК про непридатність до військової служби. На підставі цієї довідки Ви зможете перетнути кордон. Якщо ВЛК визнає Вас придатним до військової служби, її висновок можна оскаржити до ВЛК вищого рівня або до адміністративного суду за місцезнаходженням ВЛК.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу