ЯК ЗАБРАТИ ГРОШІ ПО РОЗПИСЦІ? ✅ 377 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як забрати гроші по розписці?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 103 06.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вітаю. Позичив сусіду 2000$ на пів року. Він написав розписку, я маю копію його паспорту, але він зник. На дзвінкі не відповідає. Як мені його знайти і забрати гроші? Є варіанти без поліції обійтись? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

30.03.2021 19:35:48 Якщо не бажаєте звертатися до поліції то можете звернутися до суду, адже якщо ви, ваші знайомі не здатні його чи родичів відшукати, то ніхто без вашої заяви не буде цим займатися. Державний орган покликаний захищати осіб від злочинів, наприклад шахрайство (підходе до вашої ситуації) - поліція і саме вона може проводити розшук осіб, однак на підставі закону - тобто якщо «відкрито справу». Чуму я кажу саме про наявність 2 прийнятних варіантів - якщо ви вважаєте що особа не хотіла віддавати а просто заволоділа грошима - то до поліції, якщо з якихось причин уникає цього - то до суду із позовною заявою про стягнення боргу. Звісно що справа буде розглядатися довго, після рішення на вашу користь прийдеться відкривати виконавче провадження із примусового стягнення суми боргу. Однак це довгий, проте часто дієвий процес, тому яущо домовитися чи знайти боржника не вдається то треба робити за законом. Звернення по «сумнівну допомогу до сумнівних людей» моде мати потім негативні наслідки щодо вас

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

30.03.2021 21:04:20 Доброго вечора. Знайти можно,а забрати гроші,якщо вони є, тільки законним шляхом,подати заяву до поліції,після перевірки поліцією вашого звернення, звернутися до суду. Самостійно вирішити питання. В цьому питанні можемо Вам допомогти.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №22 Юрист Україна / Київ

31.03.2021 17:51:16 Доброго дня... необхідно звернутись із позовною заявою до суду про стягнення заборгованості за договором позики тобто розписки.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №65 Юрист Україна / Київ

01.04.2021 11:24:37 Поліція не буде нікого розшукувати. Борг за розпискою відноситься до цивільних відносин, і не є кримінальним порушенням. Ви можете звернутись до приватних детективів, які можливо розшукають сусіда (але майте на увазі, що діяльність приватних детективів в України ніяким законом не врегульована, тому жодних гарантій детективи вам надати не зможуть). Краще зверніться до суду з позовом про стягнення заборгованості за розпискою. Позов подайте за останнім відомим вам місцем проживання сусіда. Судовий збір за позов - 1.5% від сум боргу. Коли суд прийме рішення на вашу користь, зверніться до державної виконавчої служби (або приватного виконавця) за примусовим виконанням рішення суду. Державний (приватний) виконавець мають можливості відшукати майно боржника, його рахунку в банках, накласти на них арешт, та утримати з цих коштів суму боргу. Також виконавці мають право стягнути борг з зарплати боржника. Можливо і заборонити боржнику виїзд з України, якщо він не виконає судове рішення (в суді).

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

02.04.2021 16:49:54 Добрий день. Ви маєте право в судовому порядку шляхом подання позову повернути суму боргу за розпискою з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Для подання позову достатнбо мати оригінал розписку. Добре, що Ви також маєте копію паспорта боржника, яку слід долучити до позовної заяви. Якщо у розписці не зазначена дата повернення боргу, то перед подачею позову слід надіслати поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) або вручити особисто боржнику письмову претензію про повернення боргу протягом 30-ти діб. Якщо вручаєте особисто, то обов’язково з розписом отримувача і зазначенням ним дати отримання на копії претензії. Строк позовної давності - 3 роки з моменту зазначення у розписці дати повернення грошей.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу