image

Як збільшити виплату пенсії?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 50 19.12.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий ранок. Я пенсіонерка, живу одна. Пенсії не вистачає навіть на оплату комунальних послуг. Чи можу я збільшити пенсію, чи краще оформити субсидію? Як мені діяти?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
15.12.2021 11:36:39
Подавайте і на перерахунок пенсії, і на субсидію. Перерахунок пенсії проводиться у 3х випадках: 1) після виходу на пенсію ви продовжуєте працювати (офіційно) та отримуєте зарплату, яка є більшою ніж та зарплата, з якої вам нараховано пенсію; у такому випадку пенсія розраховується з більшої за розміром зарплати; 2) при збільшенні трудового стажу - якщо ви вийшли на пенсію з неповним робочим стажем, і після виходу на пенсію працюєте не менше 2х років; 3) пенсія перераховується (збільшується) при збільшенні показника середньої заробітної плати. Для перерахунку пенсії до відділу Пенсійного фонду подається письмова заява про перерахунок пенсії. До заяви додаються документи, що підтверджують наявність підстав для перерахунку. Заява про призначення субсидії подається до Управління соціального захисту населення. До заяви додається копія вашого паспорту, ідентифікаційного коду, та довідка про склад сім'ї. Рішення про призначення субсидії приймається протягом 10 днів після подання заяви.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

13.12.2021 09:40:35 Доброго ранку. Зверніться будь-ласка до відділення Пенсійного фонду у Вашому місті. Ваш випадок переглянуть і скажуть чи можливо Вам перерахувати пенсію. А субсидію звичайно оформляйте, для цього Вам треба звернутись до Департаменту соціального захисту населення. Ви заповнете заяву та декларацію, з собою треба взяти паспорт, останні квитатанції за комунальні послуги. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.12.2021 11:13:08 Доброго Дня. Рекомендую спробувати і збільшити розмір пенсії і оформити субсидію. Насамперед збільшується розмір мінімальної пенсії за віком для пенсіонерів, які мають повний страховий стаж. Тим непрацюючим пенсіонерам, які мають значну тривалість страхового стажу і їх пенсії, обчислені з урахуванням набутого страхового стажу та заробітної плати, більші за мінімальні, буде перераховано доплату за понаднормативний стаж, яка визначається у відсотках до розміру прожиткового мінімуму.Чи наявні у вас умови для збільшення розміру пенсії можливо буде визначити з наявних у вас документів також не нехтуйте перевіркою нарахувань на порталі https://www.pfu.gov.ua/ щодо субсидії попередньо заповніть документи та визначитесь з розміром використовуючи інструкцію з https://subsidii.mlsp.gov.ua/

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.12.2021 20:55:49 Для оплати житлово комунальних послуг передбачено державою надання соціальної допомоги, а саме субсидія. Документи можна подати уповноваженій посадовій особі виконкому місцевої ради територіальної громади або у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) територіальної громади. Вони протягом трьох робочих днів передадуть заповнені документи структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.Для призначення субсидії потрібно подати заяву відповідної форми і декларацію.Отримати бланки можна безкоштовно і надаються вони у разі звернення громадянина безпосередньо до органу надання субсидій.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу