image

Як знайти військового адвоката

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 62 07.08.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Підкажіть, як знайти адвоката, який буде мати найбільшу компетенцію у військовому праві? В когось більше справ кримінальних, в когось цивільних та адміністративних. Мені до кого краще звернутись, на що орієнтуватись?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
04.08.2022 09:32:29
Шукайте адвоката, який раніше був військовим. Такі адвокати є, але не можу назвати їх фамілій, правила сайта забороняють. Ці адвокати довгий час служили в армії, знають її проблеми, та те, як у армії порушують права військовослужбовців. При виборі адвоката дивіться на те, як довго він практикує у військовому праві, скільки провів справ, та по скільком справам має рішення на користь клієнтів. Кримінальні, цивільні, адміністративні справи не мають нічого спільного з військовим правом. Військове право — це цілком окрема галузь. Ваш адвокат має багато років захищати саме військових. Тоді його можна вважати фахівцем у військовому праві.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

02.08.2022 23:09:17 Важливе значення має досвід. А краще при первинній консультації з можливим майбутнім особистим адвокатом чи юристом у військовій справі звернути увагу як надається консультація, наскільки впевнено Вам роз'яснюють можливі варіанти подальших дій та наслідки для учасників процесу, описуються тонкощі та способи перестрахувати клієнта. Звернути увагу, наскільки швидко правник знаходить посилання на закон чи інший нормативний документ при розгляді Вашої справи. Оскільки, досвідчений правник неодноразово звертався до одного і того ж документа по декілька десятків разів, та добре знає особливості взаємодії міжсобою різних документів. Має значення також спеціалізація правника, наприклад адвокат в своїй практиці частіше бере участь в кримінальному процесу, знає загальні вимоги до оформлення статусу, наприклад УБД. Інший правник може на протязі години розповідати про проходження ВЛК або МСЕК для військовослужбовця з посиланням на власну практику та усі тонкощі виконання вимог закону на практиці.

BASE (Базова) 0
Реклама

03.08.2022 12:03:21 Доброго дня. Звертайтесь до оридичних фірм або займіться пошуком в інтернеті. Орієнтуйтесь на судову практику адвоката, більшість справ повинні носити військовий характер. Адвокат повинен гарно орієнтуватись у законодавстві, що регулює права військових. Можливо пошукайте через знайомих. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

03.08.2022 22:23:24 Найоптимальніше здійснити пошук адвоката, який підходить саме Вам та якому Ви будете довіряти, також зручно буде, якщо він/вона проживає та працює у Вашому регіоні, щодо військового адвоката, то спеціалізованих на військовому праву дуже мало переважно всі спеціалізуються на загальних питаннях так само, як і Вам потрібно скоріше за все адвокат по веденню цивільних справ Щодо пошуку то скористайтесь сайтом https://advokativ.net/, також перевіряйте дописи спеціалістів по питанню, що Вас цікавить в соціальних мережах. Тобто, обирайте, людину яка Вам сподобається, та якій Ви будете довіяти.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу