Яка різниця між ТОВ та ПП?, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Яка різниця між ТОВ та ПП?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 10 20.01.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Яку компанію краще відкрити, ТОВ чи ПП? Чув що в ПП компанією напряму може керувати учасник без призначення Директора, це правда? Які переваги і недоліки в одного та іншого виду? Дякую”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

Вибір між фізичною особою-підприємцем та ТОВ залежить від того, яким видом бізнесу ви будете займатись. Переваги ПП: ним може керувати засновник, директора призначати не потрібно; засновники ПП несуть відповідальність у межах внесених вкладів; в законодавстві відсутні вимоги до розміру статутного капіталу ПП, тому він може бути невеликим; ПП може не використовувати найману працю. Недоліки ПП: відсутній окремий закон про ПП, тому доводиться керуватись загальними положеннями Цивільного та Господарського кодексів, у яких не передбачено як вирішувати багато питань, які виникнуть під час діяльності ПП. Переваги ТОВ: його засновниками можуть бути юридичні і фізичні особу (іноземці також); розмір статутного капіталу ТОВ не обмежений; проста система управління (загальні збори засновників приймають рішення, виконує їз директор, нагляд здійснює ревізійна комісія); засновники ТОВ відповідають за його діяльність у межах внесених вкладів (а не всім своїм майном); про ТОВ є окремий закон.

 

Консультант #107

Діяльність ТОВ регулюється цивільним кодексом, господарським кодексом та законом про ТОВ, щодо ПП - конкретних нормативних актів не існує, тому використовують і цивільний і господарський кодекси. У видалку коли статутний капітал ПП поділено на частки - ще ЗУ Прогосподарські товариства. Установчі документи схожі. Статутний капітал - за рахунок внесків засновників. І ТОВ і ПП відповідають за зобов’язаннями всім своїм майном, але у ПП в межах своєї частки. У тюТОВ обмежена кількість учасників - до 100 осіб, у ПП без обмежень. У ПП управління власником без створення посад, у ТОВ створюється дирекція. Загалом для ПП легші умови, простіші, адже поки достатньо не врегульовані. ТОВ в деяких випадках не має право розподіляти прибуток, тоді як ПП таких застережень не має. Кріт того в статуті ПП можна прописати більше пунктів, необхідних чи цікавих саме вам, як до прикладу відповідальності ПП, розпо тощо. А ще ТОВ має деякі обмеження щодо укладання деяких правочинів - ст. 44-46 цивільного кодексу

 

Консультант #98

Доброго дня. У даному випадку необхідно реєструвати ТОВ. ПП вже декілька років не реєструють взагалі бо законодавством не передбачено такої організаційно-правової форми СГД. Але до цього часу ще діють ПП які були зареєстровані раніше і їх не потрібно припиняти. У більшості випадків ТОВ є найоптимальнішим рішенням для здійснення господарської діяльності та має наступпні переваги: - мінімальний статутний капітал (навіть1 грн) - будь-яка кількість засновників - відповідальність засновників обмежена їх внесками до статутного капіталу - можливість застосування єдиного податку (якщо дозволяє вид діяльності та склад засновників) Керувати ТОВ також може безпосередньо учасник (бажано передбачити це у статуті)

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

Найкраща відповідь

19.01.2021 14:56:12 Вибір між фізичною особою-підприємцем та ТОВ залежить від того, яким видом бізнесу ви будете займатись. Переваги ПП: ним може керувати засновник, директора призначати не потрібно; засновники ПП несуть відповідальність у межах внесених вкладів; в законодавстві відсутні вимоги до розміру статутного капіталу ПП, тому він може бути невеликим; ПП може не використовувати найману працю. Недоліки ПП: відсутній окремий закон про ПП, тому доводиться керуватись загальними положеннями Цивільного та Господарського кодексів, у яких не передбачено як вирішувати багато питань, які виникнуть під час діяльності ПП. Переваги ТОВ: його засновниками можуть бути юридичні і фізичні особу (іноземці також); розмір статутного капіталу ТОВ не обмежений; проста система управління (загальні збори засновників приймають рішення, виконує їз директор, нагляд здійснює ревізійна комісія); засновники ТОВ відповідають за його діяльність у межах внесених вкладів (а не всім своїм майном); про ТОВ є окремий закон.

19.01.2021 18:38:53 Діяльність ТОВ регулюється цивільним кодексом, господарським кодексом та законом про ТОВ, щодо ПП - конкретних нормативних актів не існує, тому використовують і цивільний і господарський кодекси. У видалку коли статутний капітал ПП поділено на частки - ще ЗУ Прогосподарські товариства. Установчі документи схожі. Статутний капітал - за рахунок внесків засновників. І ТОВ і ПП відповідають за зобов’язаннями всім своїм майном, але у ПП в межах своєї частки. У тюТОВ обмежена кількість учасників - до 100 осіб, у ПП без обмежень. У ПП управління власником без створення посад, у ТОВ створюється дирекція. Загалом для ПП легші умови, простіші, адже поки достатньо не врегульовані. ТОВ в деяких випадках не має право розподіляти прибуток, тоді як ПП таких застережень не має. Кріт того в статуті ПП можна прописати більше пунктів, необхідних чи цікавих саме вам, як до прикладу відповідальності ПП, розпо тощо. А ще ТОВ має деякі обмеження щодо укладання деяких правочинів - ст. 44-46 цивільного кодексу

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

19.01.2021 20:40:05 Доброго дня. У даному випадку необхідно реєструвати ТОВ. ПП вже декілька років не реєструють взагалі бо законодавством не передбачено такої організаційно-правової форми СГД. Але до цього часу ще діють ПП які були зареєстровані раніше і їх не потрібно припиняти. У більшості випадків ТОВ є найоптимальнішим рішенням для здійснення господарської діяльності та має наступпні переваги: - мінімальний статутний капітал (навіть1 грн) - будь-яка кількість засновників - відповідальність засновників обмежена їх внесками до статутного капіталу - можливість застосування єдиного податку (якщо дозволяє вид діяльності та склад засновників) Керувати ТОВ також може безпосередньо учасник (бажано передбачити це у статуті)

BASE (Базова) 0
image

Кебкал Олександр Михайлович

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу