image

Які потрібні документи для посвідки?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 136 07.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добри день, хочу отримати чоловіку німцю посвідку в Україні, бо ми одружені. Які мені треба документи? Які є підводні камені при подачі на посвідку? Чи є якісь обмеження на отримання посвідки і на скільки часу вона буде? Дякую, з святами вас”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

30.04.2021 16:28:01 Для отримання посвідки подайте до відділу Державної міграційної служби або Центру надання адміністративних послуг такі документи: 1.чотири кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.; 2.оригінал паспорту чоловіка, виданого в Німеччині; 3.копії сторінок німецького паспорту чоловіка з особистими даними, перекладеними на українську мову та засвідченими нотаріусом; квитанцію про оплату за видачу посвідки (752 гривні, де: 85 гривень - державне мито за видання посвідки; 352 гривні - вартість надання послуги; 315 гривень - вартість бланку для посвідки). Посвідка видається протягом 15 днів з дня подання документів, та діє протягом 1 року. Процедура отримання посвідки нескладна, та підводних каменів у ній немає. Саме головне - зібрати повний пакет документів та зробити переклад паспорту вашого чоловіка у дипломованого перекладача, та засвідчити цей переклад у нотаріуса (є компанії, які виконують цю роботу за оплату, їх легко знайти в інтернеті).

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

30.04.2021 17:58:20 Доброго дня! Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземець або особа без громадянства, подають: паспортний документ іноземця; переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця; дійсний поліс медичного страхування на весь строк дії посвідки та його копія; документ, що підтверджує сплату адміністративного збору, або документ про звільнення від його сплати; документ, що підтверджує факт перебування у шлюбі з громадянином України; паспорт громадянина України, з яким іноземець перебуває у шлюбі, який подається особисто громадянином України Посвідка видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця або особи без громадянства Посвідка на тимчасове проживання видається строком на один рік з можливістю обміну Дякую, і Вас також зі святами!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

30.04.2021 23:19:18 Вітаю! Слід звертатися до територіального органу державно міграційної служби або центру надання адміністративних послуг. Іноземці подають заяву-анкету та документи самостійно або через законного представника. Вартість - державне мито у розмірі 34 грн., вартість адміністративної послуги у розмірі 541 грн., адміністративний збір за оформлення або обмін посвідки на тимчасове проживання 340 грн. Посвідка видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця. Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземець або особа без громадянства, подають: паспорт іноземця та паспорт особи з якою укладено шлю, свідоцтво про шлюб. Можуть відмовити якщо вже є посвідка або посвідчення біженця, якщо вони незаконно знаходяться в країні, подання недостовірних даних, невиконання рішень органів влади, судів. Вас також зі святами!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу