image

З кого стягнути кошти за травму після ракети

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 54 14.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вітаю. Мою тітку вчора поранило осколками біля корпусу університету Шевченка. Чи має вона право на компенсацію та Як іі отримати?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.10.2022 19:15:42
Кожен громадянин, який постраждав від російської агресії, може отримати компенсацію від 5000 до 30 000 євро. Для цього потрібно встигнути подати заяву до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) протягом чотирьох місяців від моменту порушення своїх прав, проте не пізніше від 16 січня 2023 року. Сформувати заяву до ЄСПЛ можна онлайн через відповідну електронну систему: espl.com.ua. Система вказує перелік ситуацій, які дають право звернутися до ЄСПЛ: загибель родича, зруйноване житло, поранення, незаконне позбавлення волі, катування, зґвалтування чи насильницьке зникнення людини тощо. ЄСПЛ не має встановлених строків розгляду справ. Зазвичай, справи розглядаються довго, особливо в контексті міжнародних збройних конфліктів. Варто також подати до суду на території України, щодо виплати компенсації за завдану шкоду.
BASE (Базова) 0
Реклама

11.10.2022 20:53:15 Грошову компенсацію у цій ситуації доцільно стягувати з Росії, тому що саме ця країна повинна в ракетному обстрілі, при якому постараждала ваша родичка. Для цього треба подавати заяву до Европейського суду з прав людини, та вимагати компенсації за порушення статті 2 Конвенції — "Право на життя". Стягнення компенсації через Европейський суд з прав людини займе декілька років, тож, якщо займетесь цим, будьте готові до того, що компенсацію отримаєте не швидко. Форма заяви є на сайті ЕСПЛ, але краще звернутись до адвокатів/юристів, котрі займаються оформленням заяв до цього суду. При потребі в отриманні більш детальної консультації, пропоную скористатись послугою "Правовий висновок".

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

11.10.2022 22:02:53 Якщо людина отримала травму/поранення внаслідок військової агресії (артобстрілу, ракетного бомбардування тощо) та знаходиться в будь-якому державному закладі охорони здоров'я на підконтрольній Україні території, вона матиме можливість отримати всі необхідні документи для оформлення інвалідності за рішенням МСЕК за місцем її фактичного перебування, або ж заочно, у разі неможливості з'явитися на огляд в МСЕК з поважних та підтверджених причин. Особа в добровільному порядку за направленням ЛКК відповідного лікувального закладу, де на діагностиці/лікуванні/реабілітації знаходиться людина, може звернутися до МСЕК за адресою свого фактичного місця знаходження (не обов’язково за місцем реєстрації чи «прописки») для встановлення інвалідності. Таке рішення може бути прийнято навіть заочно. Навіть, якщо ЛКК з якихось причин не може надати направлення, то воно може бути видано не пізніше ніж протягом шести місяців після скасування/припинення військового стану.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

12.10.2022 09:19:24 Доброго ранку. Проект Закону №7353 від 05.05.2022 знаходиться на розгляді у ВР. Він передбачатиме виплату одноразової грошової допомоги особам, які зазнали поранення (контузії, травми), або ж загинули під час виконання посадових (службових) обов'язків у зв’язку з військовою агресією проти України. (Закон ще не прийнято). Але нажаль це стосується не всіх громадян, а саме тих, які постраждали під час виконання своїх посадових обов'язків. В Вашому випадку тітка не перебувала на робочому місці, тобто Ви можете витребувати компенсацію лише через суд. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу