ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА КОМУНАЛКУ ✅ 359 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Заборгованість за комуналку

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 62 19.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день а підкажіть чи можна якось зменшити заборгованість. Висить за гарячу воду 20 тисяч не маю таких грошей. Як я можу зменшити цю суму? З інших комуналок теж вісить в купі до 10 тисяч. Що мені робити? Засудити жек?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

14.03.2021 21:37:44 Доброго дня, зменшення заборгованості за житлово-комунальні послуги не передбачено діючим законодавством. Проте є можливість провести реструктуризацію боргу - сплату частинами протягом певного періоду. Втім, якщо у вас накопичилася така заборгованість, то певно що не за 3 останні роки. Стягнути з вас заборгованість можливо на підставі рішення суду. Тут варто не пропустити момент коли ви дізнаєтеся про спрямування комунальниками заяви про стягнення з вас заборгованості, адже за правилами цивільного судочинства існує позовна давність - 3 роки з моменту виникнення зобов’язання. Тобто стягнути з вас грошові кошти за комуналку вдасться не більше як за останні три роки. Проте суд самостійно не прийме рішення про стягнення саме за три роки, адже законом визначено що ви повинні особисто вказати про доцільність застосування позовної давності у 3 роки. Особисто вам не раджу звертатися до суду із тим, щоб «засудити жек» - у вас нема підстав, адже ви самі вказали що не сплачували комуналку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

15.03.2021 09:35:59 Добрий день. Якщо Ви вважаєте, що сума боргу нарахована неправомірно, то потрібно звернутися до надавача послуг та зробити звірку. Якщо Ви бажаєте сплатити борг, однак відсутні модливість виплатити його одним платежем, зверніться до надавача послуг для укладення договору реструктуризації (борг поділять на декілька платежів та будете сплачувати згідно графіка). Якщо відмовляєтеся сплачувати борг в добровільному порядку, то такий борг можуть стягнути в судовому порядку та додатково стягнуть пеню, індекс інфляції та 3 % річних. При ухваленні судом рішення про стягнення з Вас заборгованості, рішення суду виконується в примусовому порядку (арешт на майно, арешт на кошти, опис майна, розшук транспортного засобу, стягнення боргу з заробітної плати/пенсії, заборона виїзду за кордон тощо). Тому наполегливо раджу не накопичувати борг, а вирішувати питання шляхом повної сплати заборгованості або укладення договору реструктуризації заборгованості.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

16.03.2021 17:58:55 Зменшити суму комуналки можливо через проведення перерахунку (якщо обсяг спожитих послуг значно менший, а оплата нарахована більша). Для цього вам треба звернутись до компаній-надавачів комунальних послуг з письмовими заявами про перерахунок та додати копії квитанцій, яких будуть зазначені показання лічильників та оплачені вами суми. Якщо ви заборгували з оплати комуналки, то єдиний вихід - укласти з компаніями-надавачами договори про реструктуризацію заборгованості, та погашати борг частинами. Договір про реструктуризацію укладається строком на 60 місяців (5 років), а кожного місяця ви будете сплачувати не більше 25% від доходу (зарплати). Для укладення договору реструктуризації ви маєте прибути до офісу компанії, та повідомити, що бажаєте укласти такий договір (або направити до компанії письмове повідомлення, у якому вказати ваш номер телефону та електронну пошту). Укладення договору про реструктуризацію - це дієвий шлях вирішити проблему боргів без суду, та інших проблем.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу