ЗАБРАТИ СПАДЩИНУ ✅ 349 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Забрати спадщину

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 43 11.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір, я дізнався що померла моя тітка через 8 місяців після смерті. Нотаріус сказала шо не можу я буду спадкоємцем бо пройшло більше 6 місяців. Я не розумію до чого тут 6 місяців і як мені тепер забрати квартиру її, у мене крім неї не було родичів. Кому ця квартира дістанеться?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

04.03.2021 20:35:33 Добрий вечір. 6 місяців - це строк, протягом якого всі родичі померлого мають час заявити про своє право на спадок. Для цього вони повинні з'явитись до нотаріуса, та оформити у нього письмову заяву про реєстрацію права на спадщину. Через 6 місяців нотаріус припиняє приймати таки заяви, та розподіляє спадок між тими родичами померлого, які встигли звернутись. Відлік 6 місяців починається від дня смерті особи, яка залишила спадок. Ви можете поновити строк на вступ у спадщину лише в судовому порядку. Вам знадобиться розгорнута консультація адвоката/юриста та професійна допомога у підготовці позову. Квартира, якщо на неї немає претендентів, набуває статусу безхазяйного майна та може бути передана у власність територіальної громади. Але то такий тривалий процес, що ви встигнете поновити строк на прийняття спадщини та переоформити квартиру на себе. Після суда знов ідете до нотаріуса з рішенням про поновлення строку та оформлюєте спадщину без жодних перешкод. Нотаріус вже не відмовить вам.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

04.03.2021 20:38:46 Протягом 6 місяців з дня смерті, родичі які вважають себе спадкоємцями заявляють своє право на спадщину шляхом подання заяви нотаріусу за місцем останнього проживання померлого. Якщо спадкоємець протягом 6 місяців з часу відкриття спадщини не подав такої заяви, він вважається таким зо не прийняв її. Разом з тим, якщо особа пропустила строк з поважної причини, суд може такій особі додатковий строк на прийняття спадщини. Тобто треба звернутися із позовною заявою про встановлення додаткового строку до суду за місцем знаходження квартири. При цьому варто довести що ви не буди обізнані про смерть тітки, а краще навести ще поважні причини- перебування в іншій країні, або хоча б в іншому місці, складні умови праці або навчання, хвороба, тощо. Перед зверненням до суду отримайте постанову нотаріуса про відмову у вчиненні нотаріальних дій - видачі свідоцтва про право власності на спадкове майно. Якщо родичів не було то відповідачем по справі буде територіальна громада за місцем відкриття спадку

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

09.03.2021 10:59:48 Добрий день. Для прийняття спадщини встановлюється строк у 6 місяців, який починається з часу відкриття спадщини (ст. 1270 Цивільного кодексу України). У Вашому випадку єдиним варіантом для поновлення строку для прийняття спадщини є звернення до суду із позовом про поновлення строку для прийняття спадщини, призначення додаткового строку. Позов подається в місцевий загальний суд за місцезнаходженням майна. Однак, Вам необхідно довести поважність причини пропуску строку для прийняття спадщини та надати підтвердження письмовими документами. Суд визнає поважними причини такі, наприклад, як тривала хвороба, перебування на строковій службі, перебування тривалий час за межами Ураїни та інше. Судова практика з цього питання дуже різниться, тому не можна однозначно дати відповідь, чи вдасться Вам поновити строк для прийняття спадщини. Тому, для початку Вам необхідно звернутися до фахового юриста/адвоката, який спеціалізується на спадковому праві. Бажаю успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

11.03.2021 19:43:45 Доброго вечора. Протягом 6 місяців з дня смерті тітки, Вам необхідно було звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. З Ваших слів зрозуміло, що Ви звернулись до нотаріуса із порушенням вказаних строків. Є вихід із даної ситуації. У мене є досвід у вказаній категорії справ, за необхідності звертайтесь.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №100 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу