ЗАКЛЮЧЕНИЕ БРАКА С ГРАЖДАНКОЙ РОССИИ ✅ 276 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Заключение брака с гражданкой России

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 129 22.01.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я гражданка России , хочу выйти замуж за украинца в Украине. У него есть дети от первого брака. Какие документы нужны для вступления в брак с украинцем иностранке? Какие документы нужно предоставить для усыновления детей мужа? Нужно оформлять ПМЖ для усыновления детей в Украине гражданке России?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

16.01.2021 17:48:47 Добрый день. Для регистрации брака будущие супруги обращаются в орган РАГС (либо подают заявление онлайн) для подачи письменного заявления. Иностранец предъявляет следующие документы: паспорт гражданина России, вид на постоянное или временное проживание (другой документ, удостоверяющий законность Вашего пребывания в Украине), документ о прекращении предыдущего брака (если ранее были замужем). Также предоставляется официальный перевод указанных документов на украинский язык. Для усыновления детей после регистрации брака Вам необходимо обратиться в Службу по вопросам детей по месту жительства детей. Перечень документов Вам предоставят на месте. Оформление ПМЖ при усыновлении не является обязательным.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

16.01.2021 21:08:14 Здравствуйте. Существует простая и ускоренная процедуры. 1 - обратится в областной отдел регистрации актов, предоставив свои документы, переведённые на Украинский язык, заверив у нотариуса и получить сопроводительный лист в районный отдел, где подать заявление и определить дату регистрации. В течении месяца получить ответ от миграционной службы Украины. Также нужно будет свидетельство о расторжении брака вашего избранника. 2 ф это программа брак за сутки, о ней можно узнать в любом областном отделе регистрации. Кстати, после регистрации брака вы получите временный вид на жительство в Украине, а через 2 года проведённых в браке с украинцем - постоянный вид на жительство.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

19.01.2021 15:09:19 Для регистрации брака с гражданином Украины вам необходимо предоставить паспорт РФ с отметкой Государственной миграционной службы Украины, подтверждающей право законно находиться на территории Украины. Для усыновления детей супруга вам необходимо обратиться в Службу по делам детей при районной администрации и предоставить документы: копия паспорта (2 шт.); копия свидетельства о браке; заключение о вашем состоянии здоровья; справку об отсутствии судимости; копии свидетельств о рождении детей; письменное согласие вашего мужа на усыновление его детей, удостоверенное нотариусом. В течение 10 дней с момента подачи ваши документы проверят, служба по делам детей побеседует с детьми, не против ли они усыновления, проверит ваши условия проживания и предоставит заключение о возможности усыновления. После получения заключения вы подаете иск в суд об усыновлении.

BASE (Базова) 34.34
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу