Заставне майно хочуть відібрати, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Заставне майно хочуть відібрати

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 15 11.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня, я взяв в кредит автомобіль під заставу офісного приміщення. Кредит був на 10 років, залишалося виплатити за 2 роки, я чомусь не міг зробити платіжки. Потім мені надіслали претензію, я оплатив але дізнався що майно під арештом. Як діяти?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #149

Перш за все необхідно визначитись на яке майно накладено арешт та яким чином. Чи то на заставлений автомобіль: виконавчий напис нотаріуса, тоді його необхідно оскаржити до суду, чи то на Ваше особисте майно, тоді взагалі вони не мають право, тільки за рішенням суду і в рамках відкритого виконавчого провадження?! І не забувайте, що при кредитних взаємовідносинах з банками необхідно все перевіряти за допомогою юристів, оскільки банки свої вимоги зачастую передають колекторським фірмам, а останні діють цілком незаконно, можуть підробляти рішення суду, виконавчі листи та здійснювати інші вигадки, можуть погрожувати по телефону. В будь-якому випадку арешт необхідно оскаржувати в судовому порядку.

 

Консультант #107

Треба дізнатися хто та в рамках якого провадження наклав арешт. Це модна зробити за допомогою витягу з інформаційного реєстру просто і швидко. Далі отримати від фінансовоі установи де брали кредит довідку про сплату або підписати додатковий договір, якщо такий передбачено. Ці документи використати для скасування рішення про арешт майна. Радив би зв’язатися із фінансовою установою де був кредит, можливо вони після сплати боргу «забули» скасувати арешт

 

Консультант #71

Якщо ви оплатили заборгованість, то зверніться до банку, який видав кредит, з листом про зняття арешту. До листа додайте копії квитанцій, які підтвердять, що ви оплатили борг. Банк повинен подати виконавцю, який наклав арешт, заяву про скасування цього заходу. Якщо банк не виконає вашу вимогу, звертайтесь до суду з позовом про скасування арешту майна. Позов вам слід будувати на тому, що ваше грошове зобов'язання перед банком виконано в повному обсязі, тому арешт має бути знятий, оскільки обмежує ваше право власності на нерухоме майно.

 

Консультант #151

В першу чергу перевірити себе за реєстрами - https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors (реєстр боржників), та https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors (реєстр виконавчих проваджень). В цих реєстрах ви можете отримати повну інформацію про орган Виконавчої служби яким накладено арешт на ваше майно. В разі якщо ви повністю сплатили заборгованість, вам необхідно звернутися у відповідний відділ Виконавчої служби та надати документи які підтверджують Вашу оплату, написати відповідну заяву про скасування постанови про арешт майна.

 

Консультант #142

Доброго дня. При укладанні кредитного договору під заставу нотаріусом була накладена заборона щодо відчуження офісного приміщення. Як правило, заборона відчуження майна накладається за повідомленням кредитора про видачу громадянину кредиту під заставу, або при посвідчення договору застави. Накладена заборона відчуження майна підлягає реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Нотаріус, який наклав заборону, знімає заборону відчуження майна при одержанні повідомлення кредитора про погашення боргу, або повідомлення про припинення договору застави. Отже, Вам потрібно звернутися до кредитора та врегулювати питання залишку боргу та його погашення. Тільки після відсутності боргу буде знято заборону на відчуження майна. У випадку, якщо на майно додатково накладено арешт, раджу Вам самостійно перевірити це за допомогою електронного цифрового підпису за плату 30 грн. на сайті Кабінет Електронних сервісів (Отрімати довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно)

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 0
image

Тимошенко Андрій Володимирович

Юрист Україна, Запорізька область
і

Найкраща відповідь

07.02.2021 08:44:20 В першу чергу перевірити себе за реєстрами - https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors (реєстр боржників), та https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors (реєстр виконавчих проваджень). В цих реєстрах ви можете отримати повну інформацію про орган Виконавчої служби яким накладено арешт на ваше майно. В разі якщо ви повністю сплатили заборгованість, вам необхідно звернутися у відповідний відділ Виконавчої служби та надати документи які підтверджують Вашу оплату, написати відповідну заяву про скасування постанови про арешт майна.

04.02.2021 19:04:29 Перш за все необхідно визначитись на яке майно накладено арешт та яким чином. Чи то на заставлений автомобіль: виконавчий напис нотаріуса, тоді його необхідно оскаржити до суду, чи то на Ваше особисте майно, тоді взагалі вони не мають право, тільки за рішенням суду і в рамках відкритого виконавчого провадження?! І не забувайте, що при кредитних взаємовідносинах з банками необхідно все перевіряти за допомогою юристів, оскільки банки свої вимоги зачастую передають колекторським фірмам, а останні діють цілком незаконно, можуть підробляти рішення суду, виконавчі листи та здійснювати інші вигадки, можуть погрожувати по телефону. В будь-якому випадку арешт необхідно оскаржувати в судовому порядку.

BASE (Базова) 0
image

Саєнток Олег Юрійович

Юрист Україна, Запорізька область
і

04.02.2021 21:39:32 Треба дізнатися хто та в рамках якого провадження наклав арешт. Це модна зробити за допомогою витягу з інформаційного реєстру просто і швидко. Далі отримати від фінансовоі установи де брали кредит довідку про сплату або підписати додатковий договір, якщо такий передбачено. Ці документи використати для скасування рішення про арешт майна. Радив би зв’язатися із фінансовою установою де був кредит, можливо вони після сплати боргу «забули» скасувати арешт

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

04.02.2021 22:31:04 Якщо ви оплатили заборгованість, то зверніться до банку, який видав кредит, з листом про зняття арешту. До листа додайте копії квитанцій, які підтвердять, що ви оплатили борг. Банк повинен подати виконавцю, який наклав арешт, заяву про скасування цього заходу. Якщо банк не виконає вашу вимогу, звертайтесь до суду з позовом про скасування арешту майна. Позов вам слід будувати на тому, що ваше грошове зобов'язання перед банком виконано в повному обсязі, тому арешт має бути знятий, оскільки обмежує ваше право власності на нерухоме майно.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

08.02.2021 09:54:47 Доброго дня. При укладанні кредитного договору під заставу нотаріусом була накладена заборона щодо відчуження офісного приміщення. Як правило, заборона відчуження майна накладається за повідомленням кредитора про видачу громадянину кредиту під заставу, або при посвідчення договору застави. Накладена заборона відчуження майна підлягає реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Нотаріус, який наклав заборону, знімає заборону відчуження майна при одержанні повідомлення кредитора про погашення боргу, або повідомлення про припинення договору застави. Отже, Вам потрібно звернутися до кредитора та врегулювати питання залишку боргу та його погашення. Тільки після відсутності боргу буде знято заборону на відчуження майна. У випадку, якщо на майно додатково накладено арешт, раджу Вам самостійно перевірити це за допомогою електронного цифрового підпису за плату 30 грн. на сайті Кабінет Електронних сервісів (Отрімати довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно)

BASE (Базова) 0
image

Бертнік Яна Павлівна

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як оформити земельну ділянку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що робити якщо оформили кредит на мене?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Звільнення

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу