Збив людину, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Збив людину

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 17 18.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Вітаю. Я водій з 10-річним стажем. Трапилась прикрість, на переході пішохідному, я рухаючись 15км/год збив школяра який вибіг на пішохідний перехід, він біг по вклиці і вибіг туди. В цей момент я дивився в вншу сторону. Я вдарив його бампером, в нього перелом тазу. Що мені за це буде? Можу лише штрафом відбутись чи буде кримінальна відповідальність і позбавлять прав?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #100

Доброго вечора. Відповідальність (кримінальна чи адміністративна) буде визначена після того, як встановлять ступінь тілесних ушкоджень. Якщо буде встановлено, що тілесні ушкодження середньої тяжкості, то це вже буде кримінальна відповідальність за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України. У мене є досвід у вказаній катенорії справ, за необхідності звертайтесь.

 

Консультант #65

Доброго вечора!Згідно до статті 286 КК України :- 1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, - карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. 2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Тобто, в залежності які в школяра тілесні ушкодження (середня або тяжке) наступає крим.відповідальність, але в будь-якому випадку завжди є вихід..зателефонуйте мені...

 

Консультант #151

Добрий день. Виходячи з опису ситуації, ваші дії підпадають під ознаки ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України - ДТП яке спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості - карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. З власної практики, раджу комунікувати з батьками потерпілого, вирішувати питання про відшкодування матеріальних та моральних збитків на етапі досудового розслідування, що дасть змогу в подальшому укласти угоду про примирення. Вказана угода передбачає можливість узгодити між Вами, потерпілим та процесуальним прокурором майбутнє покарання, тобто можливо обмежитись штрафом, але, як правило, з позбавленням права керувати автомобілем. В іншому випадку цілком ймовірно отримати обмеження волі.

 

Консультант #107

Вітаю. Нажаль таке трапляється, автомобіль джерело підвищеної небезпеки. За такі дії настає саме кримінальна відповідальність. Вам треба вести переговори з батьками школяра, відшкодовувати їм витрати на лікування, можливо давати їм якісь гроші як допомогу, яку слід документально проводити. Залежно від характеру травми та після проведення судово-медичної експертизи буде зрозуміло які тілесні ушкодження отримав хлопець. Втім якщо ви врегулюєте всі матеріальні питання з батьками постраждалого то у вас з’явиться можливість вийти на угоду про визнання винуватості, де буде прописано покарання - штраф та все навіть без позбавлення прав. Після затвердження судом угоди ви можете піти у свою страхову компанію та отримати грошові кошти, відшкодовані на лікування потерпілому однак їх треба підкріпити чеками, квитанціями та ін. Радив би виходити на угоду, адже довести вашу винуватість прокурору не складно буде з урахуванням описаних вами фактів

 

Консультант #98

Доброго дня, З описаних Вами нанесених школяру тілесних ушкоджень схоже, що хлопець отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Зазначене діяння підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 000 - 85 000 грн), виправних робіт, арешту або обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. З урахуванням обставин зібраних слідчим доказів у кримінальному провадженні, та при умові, що з потерпілим будуть вирішені усі майнові претензії Ви можете відбутись штрафом і мінімальним строком позбавлення прав. Тільки зважте на те, що призначений судом штраф буде мірою покарання у кримінальній справі і, відповідно, у Вас беде судимість.

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

11.03.2021 19:36:08 Доброго вечора. Відповідальність (кримінальна чи адміністративна) буде визначена після того, як встановлять ступінь тілесних ушкоджень. Якщо буде встановлено, що тілесні ушкодження середньої тяжкості, то це вже буде кримінальна відповідальність за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України. У мене є досвід у вказаній катенорії справ, за необхідності звертайтесь.

BASE (Базова) 0
image

Корж Володимир Миколайович

Юрист Україна, Київ
і

11.03.2021 21:26:44 Доброго вечора!Згідно до статті 286 КК України :- 1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, - карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. 2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Тобто, в залежності які в школяра тілесні ушкодження (середня або тяжке) наступає крим.відповідальність, але в будь-якому випадку завжди є вихід..зателефонуйте мені...

BASE (Базова) 0
image

Гайдамаченко Тамара Петрівна

Юрист Україна, Київ
і

12.03.2021 17:20:36 Добрий день. Виходячи з опису ситуації, ваші дії підпадають під ознаки ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України - ДТП яке спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості - карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. З власної практики, раджу комунікувати з батьками потерпілого, вирішувати питання про відшкодування матеріальних та моральних збитків на етапі досудового розслідування, що дасть змогу в подальшому укласти угоду про примирення. Вказана угода передбачає можливість узгодити між Вами, потерпілим та процесуальним прокурором майбутнє покарання, тобто можливо обмежитись штрафом, але, як правило, з позбавленням права керувати автомобілем. В іншому випадку цілком ймовірно отримати обмеження волі.

BASE (Базова) 0
image

Тимошенко Андрій Володимирович

Юрист Україна, Запорізька область
і

12.03.2021 17:29:36 Вітаю. Нажаль таке трапляється, автомобіль джерело підвищеної небезпеки. За такі дії настає саме кримінальна відповідальність. Вам треба вести переговори з батьками школяра, відшкодовувати їм витрати на лікування, можливо давати їм якісь гроші як допомогу, яку слід документально проводити. Залежно від характеру травми та після проведення судово-медичної експертизи буде зрозуміло які тілесні ушкодження отримав хлопець. Втім якщо ви врегулюєте всі матеріальні питання з батьками постраждалого то у вас з’явиться можливість вийти на угоду про визнання винуватості, де буде прописано покарання - штраф та все навіть без позбавлення прав. Після затвердження судом угоди ви можете піти у свою страхову компанію та отримати грошові кошти, відшкодовані на лікування потерпілому однак їх треба підкріпити чеками, квитанціями та ін. Радив би виходити на угоду, адже довести вашу винуватість прокурору не складно буде з урахуванням описаних вами фактів

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

17.03.2021 11:23:19 Доброго дня, З описаних Вами нанесених школяру тілесних ушкоджень схоже, що хлопець отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Зазначене діяння підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 000 - 85 000 грн), виправних робіт, арешту або обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. З урахуванням обставин зібраних слідчим доказів у кримінальному провадженні, та при умові, що з потерпілим будуть вирішені усі майнові претензії Ви можете відбутись штрафом і мінімальним строком позбавлення прав. Тільки зважте на те, що призначений судом штраф буде мірою покарання у кримінальній справі і, відповідно, у Вас беде судимість.

BASE (Базова) 0
image

Кебкал Олександр Михайлович

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу