ЗМІНА УПРАВЛЯЮЧОГО ОСББ ✅ 351 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Зміна управляючого ОСББ

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 217 12.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добридень. У жителів нашого будинку з‘явилась підозра, що керівник нашого ОСББ краде гроші. Хоті ли би його змінити, як це зробити? Як довести що очільник щось вкрав? Хто може бути директором ОСББ? Дякую!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

05.03.2021 13:42:09 Доброго дня, за загальними правилами слід скликати загальні збори осбб або засідання правління та підняти питання про переобрання голови осбб. Якщо члени правління не бажають проводити збори, потрібно скликати ініціативну групу та ініціювати питання про переобрання всього складу правління. Для того, аби зрозуміти як вам діяти у вашій ситуації треба проаналізувати статут осбб, де прописані всі моменти про обрання, переобрання та про керівництво осбб. Осбб - юридична особа, всі розрахунки безготівкові, тому збирайте відомості про оплату, квитанції тощо. Можете найняти аудитора для аналізу господарської діяльності осбб. Директором моде бути та особа, яка влаштує більшість мешканців будинку

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

09.03.2021 15:11:55 Доброго дня! За загальним правилом голова правління ОСББ обирається з числа членів правління під час його засідання. Відповідно, для того, щоб визначити яким чином змінити голову правління конкретного ОСББ, необхідно дослідити його статут. Якщо згідно зі статутом ОСББ голову правління обирають члени правління під час свого засідання – необхідно ініціювати засідання правління та підняти питання про переобрання голови правління. Якщо ж члени правління не хочуть збиратися на своє засідання – доцільно створити ініціативну групу та ініціювати питання переобрання всього складу правління, щоб оновлений склад обрав нового голову правління ОСББ. Якщо ж згідно зі статутом передбачено, що голову правління обирають загальні збори – вам необхідно скликати загальні збори та підняти питання переобрання голови правління. Головою ОСББ може бути тільки співвласник будинку, який вибирається зі складу членів правління.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

10.03.2021 12:18:19 Для зміни керівника ОСББ треба зібрати загальні збори мешканців будинку, та провести голосування за зміну керівника. Щоб рішення про зміну керівника було легітимним, за нього повинні проголосувати більше половини всіх співвласників будинку. Новим керівником ОСББ може бути обраний один із мешканців будинку, або може бути найнятий керівник, який не є мешканцем будинку. Для з'ясування, чи крав керівник гроші, треба витребувати у нього фінансову звітність ОССБ - це документи, у яких визначено, на що керівник витрачав гроші, сплачені мешканцями будинку у якості внесків. Дослідити звітність має фахівець (бухгалтер). Якщо при дослідженні виявиться, що частина коштів ОСББ не були витрачені на ремонти будинку, оплату праці двірників, прибіральниць, та інше, це може бути ознакою того, що керівник привласнив ці кошти собі. У такому разі потрібно звертатись до поліції, писати заяву про скоєння злочину, за якою поліція має розпочати проведення досудового розслідування.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу