ЗВІЛЬНЕННЯ ✅ 1942 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Звільнення

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 68 10.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як мені правильно в рапорті написати по статті 26 за сімейними тому що маю трьох не повнолітніх дітей?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

03.10.2022 16:29:08 В рапорті вказуєте, що "підстава для звільнення передбачена пп г) п 2) ч 4 ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу", а саме перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років". До рапорту додаєте документи, які підтверджують дані обставини. Звертаю увагу, що це стосується саме МОБІЛІЗОВАНИХ військовослужбовців. Рапорт повинен бути складений відповідно до вимог Положення про проходження службу громадянами України в ЗСУ. Додатки - належним чином завірені. Для надання допомоги в правильному формуванні документу - звертайтесь

BASE (Базова) 0
Реклама

03.10.2022 16:35:56 Саме сьогодні зазначені зміни в Законі були оприлюднені. В рапорті зазначити : Прошу звільнити відповідно до пп. "г" пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", в зв'язку з перебування на утриманні трьох дітей віком до 18 років: (Вказати ПІБ та рік народження дітей). Додаток: Копії Свідоцтв про народження дітей. Копії раджу нотаріально посвідчити, це не обов'язково, але в деяких частинах вимагають або ориганіли документів, або їх посвідчені копії

PRO 70.57
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

03.10.2022 18:19:47 Так, оскільки внесено зміни до статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану Верховна Рада України постановляє: I. Підпункт "г" пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 38, ст. 324) доповнити новим абзацом такого змісту: "перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років". Та долучити докази у вигляді свідоцтва про народження дітей

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

04.10.2022 08:32:09 Доброго ранку. Пишіть Рапорт на звільнення згідно абзац 7 підпункту "г" пункту 1 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 2122-IX від 15.03.2022. ("Прошу звільнити мене зі служби згідно ...." і вказуєте вказану вище статтю.)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

06.10.2022 19:00:59 Напишіть так: "У зв’язку з прийняттям Закону України від 01.04.2022 року № 2169-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян», що набрав чинності 13 квітня 2022 року та яким розширено перелік підстав для звільнення військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом під час воєнного стану, Прошу звільнити мене (ПІБ, звання) з військової служби, керуючись підпунктом "г" пункту 1 частини 4 статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", у зв'язку з наявністю у мене трьох дітей віком до 18 років. До рапорту додаю: 1. Копію Свідоцтва про народження на ім'я (вказати повне ім'я 1-ої дитини); 2. Копію Свідоцтва про народження на ім'я (вказати повне ім'я 2-ої дитини); 3. Копію Свідоцтва про народження на ім'я (вказати повне ім'я 3-ої дитини)". Наприкінці рапорту пишете ваше повне ім'я, ставите свій підпис, та дату підписання. Рапорт подаєте командиру вашого підрозділу/військової частини.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу