image

Звільнення

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 61 14.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Якшо батько 3дітей але 1дитина від першого шлюбу чи може звільнитися”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
09.10.2022 19:36:31
Скоріше за все Ви запитуєте чи батько 3 дітей може звільнились з ЗСУ під час воєнного стану, якщо 3 дітей неповнолітні, та від різних шлюбів, відповідь ТАК, може. Внесено змін до статті 26 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» При звільненні для військовослужбовців з рапортом про звільнення треба буде подати докази саме утримання трьох дітей. Якщо чоловік не проживає однією сім’єю зі своєю дитиною (дітьми), необхідно надати докази утримання такої дитини (дітей). Підтверджуючими документами можуть бути рішення суду про призначення аліментів на утримання дитини (дітей), довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості по сплаті аліментів, розміру сплати таких аліментів, тощо
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

08.10.2022 13:17:23 Мобілізований військовослужбовець має право звільнитись відповідно до пп г) п 2) ч 4 ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу", якщо є факт перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років. Якщо батько не позбавлений батьківських прав, то він ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ займатись виховуванням та утриманням дітей, навіть якщо не перебуває в шлюбі, або діти від попереднього шлюбу. Підтвердженням про утримання дітей є банківські документи про перераховування грошей матері дитин або на визначений рахунок (якщо є домовленність між батьками, нотаріально завірена), у разі призначення аліментів - довідка з ДВС про відсутність боргів щодо сплати аліментів. Але в кожній ситуації потрібно індивідуально визначати особливості, та взалежності від них, визначати перелік документів, котрий додається до рапорту про звільнення. Описана Вами обставина дозволяє звільнитись з військової служби, головне належним чином підтвердити цю обставину, звертайтесь за послугою

BASE (Базова) 0
Реклама

08.10.2022 13:21:20 Доброго дня. 1 жовтня 2022 року набрав чинності Закон згідно якого підпункт "г" пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" було доповнено новим абзацом такого змісту: "перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років". У Вашому випадку, коли одна дитина не мешкає разом з батьком потрібно надати докази утримання такої дитини. Таким доказом може бути довідка про сплату аліментів. Загалом до рапорту потрібно надати наступні документи: свідоцтва про народження дітей, довідка про спільне місце реєстрації з дітьми та довідка про сплату аліментів на ту дитину, яка не мекає разом з батьком.

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

08.10.2022 13:48:58 Чоловік може звільнитись з армії, якщо має 3-х неповнолітніх дітей (віком до 18 років). Батьківство підтверджується свідоцтвами про народження дітей, у яких зазначається, хто є батьком дітей. Тому всі троє дітей мають бути народженими від одного батька. Якщо одна дитина народжена від іншого батька, то за законом у вашого чоловіка є лише дві неповнолітні дитини. Маючи 2-х неповнолітніх дітей, він не зможе звільнитись з армії. Щоб ваша дитина від першого шлюбу вважалась третьою дитиною вашого теперішнього чоловіка, він може усиновити її. Закон дозволяє чоловіку усиновити дитину його дружини, народжену у іншому шлюбі. Усиновлення є тривалою справою, якщо займатись цим - швидкого звільнення з армії не буде. Для отримання більш розгорнутою консультації пропоную вам замовити послугу "Правовий висновок".

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

08.10.2022 14:15:03 Право на звільнення з військової служби за сімейними обставинами, на підставі підпункту "г" пункту 2 частини 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», у разі перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років. Підтверджуючими документами про утримання є свідоцтво про народження дитини, рішення суду про стягнення аліментів на утримання дитини, довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості по аліментам.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №288 Юрист Україна / Київ

10.10.2022 09:15:54 Доброго ранку. Якщо Ваш чоловік усиновить/удочирить дитину, тоді так, може. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

14.10.2022 16:43:00 Уже можна відповідно до пп. "г" пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу, де зазначено, що військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, звільняються з військової служби на підставах: під час воєнного стану: через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу): "перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років". Перебування на утриманні, якщо одна дитина від першого шлюбу можна довести шляхом надання відповідних документів, зокрема - рішення суду про призначення аліментів на утримання дитини (дітей) та довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості по сплаті аліментів, розміру сплати таких аліментів, договір про сплату аліментів.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу