image

Звільнення військовослужбовця

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 20 31.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У дружини виявили рак 3 ступеня. Проходить лікування, донька 11років в дома сама, ночує у сусідів. Чи можуть мене звільнити з військової служби, або ж дати відпустку?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.10.2022 19:27:35
Звільнитись зі служби відповідно до ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" для мобілізованих можливо - у зв'язку з встановленням групи інваідності дружини, необхідності догляду за висновком ЛКК або МСЕК за хворою дружиною, або при встановленні недієздатності/або заключення органів у справах дійте що мати не може виконувати обов'язки через стан здоров'я - у зв'язку з самостійним вихованням неповнолітньої дитини. Для військовослужбовця контрактної форми - у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною за рішенням ЛКК або МСЕК, або заключення органів у справах дійте що мати не може виконувати обов'язки через стан здоров'я - у зв'язку з самостійним вихованням неповнолітньої дитини. Відпустку можуть надати за сім. обставинами строком до 10 днів, до рапорту варто долучити медичні документи про захворювання дружини.
BASE (Базова) 0
Реклама

31.10.2022 18:58:19 Добрий вечір. Ви можете звільнитись у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я;

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

31.10.2022 19:10:36 Військовослужбовець може звільнитись з військової служби у зв'язку з сімейними обставинами, на підставі статті 26 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Одна з видів сімейних обставин — необхідність постійного догляду за хворою дружиною. Необхідність постійного догляду встановлюється медико-соціальною експертною комісією після огляду хворого. Тому ваша дружина має спочатку пройти огляд у тій комісії. Коли пройде і отримає висновок про потребу в постійному догляді — ви зможете звільнитись. Напишите рапорт про звільнення за сімейними обставинами, прикладете до нього копію висновку про потребу дружини в постійному догляді. І будете звільнені.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

31.10.2022 19:26:37 Пп. г) п. 2 ч. 4 ст. 26 ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу» передбачає такі підстави для звільнення для військовослужбовців під час воєнного стану:сімейні обставини: - у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною, що підтверджується відповідним медичним висновком МСЕК або ЛКК закладу охорони здоров’я; - у зв’язку з наявністю дружини із числа осіб з інвалідністю. Відпустку можуть дати за сімейними обставинами на 10 днів. До рапорту треба надати докази сімейних обставин (наприклад, діагноз дружини).

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

31.10.2022 19:47:33 Доброго вечора. Так, маєте на це право. У зв'язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров'я. Після надходження рапорту від військовослужбовця або заяви від його родичів про дострокове звільнення в запас за сімейними обставинами командир військової частини зобов'язаний надіслати у триденний строк до відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання сім'ї військовослужбовця запит для перевірки його сімейного стану. Буду вдячний за оцінку консультації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу