image

Звільнення з ЗСУ

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 60 30.08.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи може мій чоловік звільнитися з ЗСУ, якщо у його тестя (мого тата) 2 група інвалідності? І яка процедура? Які треба документи? Чи можна звернутися до адмін суду зі зверненням по цьому питанню?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
23.08.2022 15:28:02
Звільнення з ЗСУ можливо на підставі ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" , а саме пп г) п 2, ч 4. - у зв’язку з наявністю дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи. Для звільнення потрібні наступні документи - свідоцтво про шлюб, Ваше свідоцтво про народження (встановлення родинних зв'язків), довідка МСЕК про надання групи інвалідності, бажано додаткового посвідчення інвалідна. Чоловік пише рапорт відповідно до вимог положення про проходження служби та надає документи відповідно до вимог положення при звільненні за сімейними обставинами. Рапорт подається командиру В/Ч для подальшого погодження. До адмін суду варто звертатись, коли чоловіку нададуть відмоу у звільненні. Але підстава у Вас залізна - головне все правильно оформити. За необхідністю звертайтесь, допоможу з оформленням
BASE (Базова) 0
Реклама

23.08.2022 15:34:34 Доброго дня. Відповідно до частини пʼятої статті 26 Закону контракт припиняється (розривається), а військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, звільняються з військової служби на підставах: необхідність постійного догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), які за висновком медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду. Як бачите догляд за хворим є однією з законних підстав для звільнення. Пишіть рапорт, якщо відмовлять тоді вже до суду. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

24.08.2022 08:11:45 Звільнитися може, за сімейними обставинами, у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), що підтверджується відповідним медичним висновком; Тобто він має оформити на себе постійний догляд тестя. Документи для подання на розгляд виконавчого комітету селищної ради ОТГ: копії паспортів громадянина України та ідентифікаційних кодів особи з інвалідністю та опікуна; копія трудової книжки опікуна; заява (особи з інвалідністю на призначення опікуна. Документи для ЦНАП: акт від депутата місцевої ради, де проживає особа з інвалідністю рішення виконавчого комітету ОТГ; довідка з селищної ради ОТГ (на основі рішення виконавчого комітету); копія посвідчення особи, що постійно проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського; копії паспортів та ідентиф код; копія трудової книжки опікуна (акт обстеження); довідка з пенсійного; заява

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

24.08.2022 10:30:11 В законі є така підстава для звільнення в пп.«г» п.2 ч.4 ст.26 ЗУ "Про військовий обов'язок і ВС" для: 4. військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період на підставах 2) під час воєнного стану г) через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу): наявність дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи. Але якщо чоловік проходить службу за контрактом, то для них така підстава у воєнний час відсутня в цій статті. Треба подати рапорт командиру на звільнення, прикласти копії док-ів по інвалідності тестя і підтверджуючі сімейні звязки (шлюб і народження дружини її батьками). Через суд можна подати позов, якщо будуть відмовляти у звільненні, але це буде довго, десь 3 міс.-рік

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

24.08.2022 17:55:32 Доброго дня. Так, абз.5 пп."г" п.2 ч.4 ст.26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" передбачає таку підставу звільнення з військової служби під час дії воєнного стану. "у зв’язку з наявністю дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи". Нехай звертається до командира з відповідним рапортом про звільнення з військової служби.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

25.08.2022 12:32:48 Якщо Ваш чоловік був призваний за мобілізацією, то він може звільнитись з військової служби на описаній Вами підставі. Для цього потрібно подати рапорт на звільнення та підтверджуючі документи: довідку МСЕК, свідоцтво про одруження та Ваше свідоцтво про народження. Якщо Ваш чоловік проходить службу за контрактом або є кадровим військовослужбовцем, то описана Вами ситуація не є підставою для звільнення цих категорій військовослужбовцев.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №261 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу