image

СУПРОВІД У ВІЙСЬКОМАТІ ТА ЗНЯТТЯ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

image
image
PREMIUM 34.34
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 492

Засновик провідної юридиної компанії України. Медійний експрет, постійний гість національних телеканалів.

ФАБУЛА
Ситуація така, цікавлять деталі проходження ВЛК та порядку зняття з військового обліку.
Для аналізу надано - копія висновку ВЛК четвертого відділу Гайсинського РЦК та СП від 26.09.2022 р про визнання непридатним зі зняттям з обліку.
Строкову службу не проходив, після досягнення 27 років до РЦК та СП для постановки на облік не з’явився. Після вручення повістки з’явився до РЦК та СП, де було повідомлено про необхідність подання заяви про постановку на облік та направлення на ВЛК. Від написання заяви на місці відмовився. Після проходження ВЛК та додаткових оглядів був визнаний непридатним до військової служби зі зняттям з обліку. При цьому в РЦК та СП посадові особи повідомили про те, що додатково будуть направлені документи до іншого органу щодо підтвердження заключення..
Очікування клієнта щодо результатів надання послуг - Зняття з військового обліку.

АНАЛІЗ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА
Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 N69/2022 відповідними органами військового управління згідно із Законом України від 21.10.1993 N3542-ХІІ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» проводяться заходи із загальної мобілізації.
Відповідно до ст 38 ЗУ “Про військовий обов’язок та військову службу”
Взяття на військовий облік військовозобов’язаних здійснюється зокрема:
- які досягли 27-річного віку під час перебування на військовому обліку призовників;
Виключення з військового обліку військовозобов’язаного здійснюється зокрема:
- визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку
Водночас, відповідно до ч. 1 ст. 23 «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, зокрема:
- визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії)
Порядок проходження Військово-лікарської комісії (далі - ВЛК) здійснюється відповідно до Положення про проходження військово-лікарську експертизу в ЗСУ, затвердженого Наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 р. No 402. (далі - Положення)
Згідно ч. 3 Положення ”Медичний огляд військовозобов’язаних” медичний огляд військовозобов’язаного проводиться за рішенням військового комісара.
За п. 3.3 військовозобов’язані, визнані непридатними до військової служби, повторно оглядаються ВЛК військових комісаріатів за місцем проживання після обов’язкового обстеження у спеціалізованих лікувально- профілактичних закладах.
Висновок
Враховуючи обставини, написання заяви про взяття на облік як військовозобов’язаного та видача тимчасового посвідчення військовозобов’язаного чітко передбачено законодавством, та будь-яких негативних наслідків для не становлять.
Згідно довідки ВЛК від 26 вересня 2022 р. визнано непридатним до військової служби зі зняттям з військового обліку. Та направлення на повторний огляд буде оформлено до обласного ЦКтаСП з метою підтвердження на обласній ВЛК діагнозу.
Після підтвердження непридатності до служби РЦКтаСП відповідно до вимог ЗУ “Військовий обов’язок та військову службу” виключить з військового обліку, про що буде проставлено відповідну відмітку у військово-облікових документах.
Єдиним можливим негативною обставиною у цій ситуації може бути визнання обмежено придатним, під час повторного огляду ВЛК. Але таке рішення залежить виключно від огляду медиків. В такому випадку потрібно подавати оскарження на рішення ВЛК до ЦВЛК, котрий уповноважений на розгляд скарг, або до суду з метою скасування постанови ВЛК.

АНАЛІЗ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ
Судова практика з питань оскарження рішень ВЛК на сьогодні не сформована, та однією із причин є можливість подачі скарги до ЦВЛК. Чим в більшості випадків користуються військовозобов’язані та військовослужбовців. Крім того, суд вирішує питання лише щодо скасування постанови ВЛК, а розгляд та встановлення діагнозу та стану здоров’я займаються лише лікарі ВЛК.

"Під час проходження повторної ВЛК варто взяти з собою усі наявні довідки, виписки з медичних установ навіть за попередні роки, що стосуються захворювання та причини визнання непридатним до військової служби. Лікарям детально розповідати про такі скарги на здоров’я, негативні фактори, що викликають погіршення здоров’я.
Варто подавати для ознайомлення наявні медичні документи та наполягати на врахуванні цих заключень. У разі будь-яких сумнівів у лікарів, клопотати про направлення на додатковий огляд або обстеження до вузьких спеціалістів.
Додержання такого алгоритму дій дозволить досягти найбільш позитивного результату."
- коментує військовий адвокат.

ЗАГАЛЬНИЙ ВИСНОВОК
За наданими документами та додатковими відомостями щодо ситуації потрібно ретельно підготуватись до повторного огляду ВЛК. Оскільки після затвердження заключення про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, посадові особи РЦКтаСП зобов’язані будуть виключити з військового обліку. Відмова у здійсненні таких дій оскаржується в досудовому та судовому порядку.
Але з власного досвіду, таких ситуацій не виникало саме при наявності відповідної постанови ВЛК про непридатність до військової служби за станом здоров’я.
Варто зазначити, що обов’язково потрібно отримати оригінал або належним чином завірену копію в РЦКтаСП постанову ВЛК про непридатність до військової служби. Оскільки такий документ у майбутньому буде доречний, особливо, якщо вирішите перетнути кордон.


Для вирішення ситуації пропонуємо розглянути такі послуги:
1. Супровід до військкомату (ТЦК та СП) без гарантії результату;
2. Супровід у військкоматі (ТЦК та СП) до досягнення результату.
Найбільш дієвим способом вважаемо є послуга Супровід у військкоматі (ТЦК та СП) до досягнення результату, тому що оплачується робота адвоката тільки після досягнення потрібного результату, якщо досягти такого результату не вдалось, то кошти повертаються в повному обсязі.


СУПРОВІД ДО ВІЙСЬККОМАТУ (ТЦК ТА СП)
БЕЗ ГАРАНТІЇ РЕЗУЛЬТАТУ

Етап 1
Супровід до військкомату
Після підписання договору, клієнта та адвоката разом прибувають з візитом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, з метою оскарження постанови ВЛК та/або отримання відповідних документів щодо виключення з військового обліку.
Послуга надається з метою нагляду за дотриманням законодавства під час прийому військовозобов'язаного або військовослужбовця.
Підготовка та погодження часу супроводу здійснюється протягом семи днів, сам супровід адвоката здійснюється протягом одного дня.
Адвокат не може гарантувати досягнення будь-якого результату, адвокат здійснює виключно консультування клієнта щодо дотримання законодавства працівниками військкомату.
Результатом даної послуги є короткий звіт про виконану роботу та надані консультації протягом дня, під час супроводу у військкоматі.


СУПРОВІД У ВІЙСЬККОМАТІ (ТЦК ТА СП)
ДО ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ.

Етап 1
Супровід до військкомату (супровід адвоката в ТЦК та СП)
Після підписання договору, клієнта та адвоката, адвокат в телефонному режимі або шляхом запитів або шляхом особистого візиту до військкомату з’ясовує план заходів спрямованих на досягання цілі поставленої клієнтом – зняття з військового обліку.
За домовленістю з клієнтом та у разі потреби адвокат може прибути з візитом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, з метою оскарження постанови ВЛК та/або отримання відповідних документів щодо виключення з військового обліку.
Послуга надається з метою нагляду за дотриманням законодавства під час прийому військовозобов'язаного або військовослужбовця.
У випадку виявлення порушень законодавства адвокат може вжити заходів, щодо зміни ТЦК ТА СП на інший, шляхом зміни місця реєстрації клієнта. Адвокат може вжити будь-які інші не заборонені законодавством методи та способи (скарги, заяви, запити тощо) спрямовані на досягнення поставленої клієнтом цілі.
Послуг (допомога у військкоматі) надається протягом 30 робочих днів (може бути подовжена за домовленістю сторін або виконано достроково), кількість дій адвоката, візитів до клієнта та державних структур не обмежена.
Адвокат працює до досягнення цілі поставленої клієнтом та отримує оплату виключно після досягнення такої цілі.
Результатом даної послуги є довідка або копія військово облікового документу, що засвідчують знаття з обліку.
Вартість даної послуги та строк виконання будуть більші, а ніж в попередній.

 

 

 

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу