ЯК САМОСТІЙНО ОСКАРЖИТИ РІШЕННЯ ВЛК ✅ 1917 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як самостійно оскаржити рішення ВЛК

image
image
PREMIUM 34.48
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 249

Засновик провідної юридиної компанії України. Медійний експрет, постійний гість національних телеканалів.

Оскарження рішення військово-лікарської комісії (ВЛК) в Україні вимагає дотримання певної процедури. Ось кілька кроків, які ви можете вжити, щоб оскаржити рішення ВЛК:

Отримання копії рішення ВЛК: Спочатку вам потрібно отримати письмове рішення ВЛК, яке ви хочете оскаржити. Це дасть вам точне розуміння того, чому було прийнято саме таке рішення.

Консультація з лікарем або юристом: Рекомендується проконсультуватися з лікарем, який може дати другу думку щодо вашого стану здоров'я, або з юристом, який спеціалізується на військовому або медичному праві. Вони допоможуть вам зрозуміти, чи є основи для оскарження, і як краще підготувати вашу справу.

Підготовка медичних документів: Зберіть усі медичні документи, довідки, висновки лікарів, які можуть підтвердити ваш стан здоров'я і спростувати рішення ВЛК. Це можуть бути результати обстежень, рекомендації лікарів, історія хвороби тощо.

Подання апеляції: Ви маєте право подати апеляцію на рішення ВЛК. Зазвичай це робиться шляхом подання письмової заяви до вищестоящої ВЛК або до суду. У вашій заяві вкажіть, чому ви вважаєте рішення неправомірним, і додайте всі підтверджуючі медичні документи.

Військово-лікарська апеляційна комісія: Якщо ваше оскарження спрямоване до вищестоящої ВЛК, вона розгляне вашу справу знову. Вам, можливо, знадобиться пройти додаткові медичні обстеження.

Судове оскарження: Якщо ви не згодні з рішенням апеляційної ВЛК, ви маєте право звернутися до суду. У цьому випадку рекомендується мати юридичну підтримку.

Підготовка до засідань - 
оскарження ВЛК в судовому порядку: Чи то у ВЛК, чи у суді, будьте готові надати всі необхідні документи, пояснити свою позицію і відповісти на питання.

Пам'ятайте, що процес оскарження може бути тривалим і складним, тому важливо мати чітке розуміння ваших прав і бути добре підготовленим. Можливо, вам також знадобиться підтримка від спільноти або некомерційних організацій, що допомагають військовослужбовцям або ветеранам.

 

Строк оскарження рішення влк.

Строк для оскарження рішення військово-лікарської комісії (ВЛК) в Україні може залежати від конкретних нормативних актів і може змінюватися з часом. Загалом, для подання апеляції на рішення ВЛК встановлюється певний термін, який може бути, наприклад, 1 місяць з дня отримання рішення. Однак цей період може варіюватися в залежності від обставин і від того, до якої інстанції подається скарга.

Ось що вам потрібно зробити, щоб уточнити строк оскарження:

Перевірити документи: Уважно перегляньте документацію, отриману від ВЛК, де може бути вказаний термін для оскарження їхнього рішення.

Законодавство: Ознайомтеся з чинним законодавством України щодо військової служби та медичних комісій. Інформація про процедуру та строки оскарження може бути зазначена в законах або підзаконних актах.

Консультація з юристом: Для точного розуміння вашої ситуації і визначення строки оскарження рекомендується звернутися за юридичною консультацією. Юрист, який спеціалізується на військовому або медичному праві, може допомогти вам не пропустити важливі терміни та правильно підготувати апеляцію.

Офіційні джерела: Інформацію про строки та порядок оскарження можна знайти на офіційних вебсайтах державних органів України, наприклад, Міністерства оборони або відповідного відомства, що відає військово-лікарськими комісіями.

Зверніть увагу, що несвоєчасне подання апеляції може призвести до втрати права на оскарження, тому дуже важливо дотримуватися встановлених термінів.

image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.34 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.9 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.55 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.48 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу