Працюю юристом з 2015 року.
Громадян, які порушують правила дорожнього руху, цікавляться питанням - штрафи за перевищення швидкості де подивитись?
В сьогоднішній статті розглянемо декілька онлайн-ресурсів на яких можна переглянути накладений штраф за перевищення швидкості.
Основними ресурсами є сайт Міністерства внутрішніх справ, вебпортал Дія, Приват 24. Для цього вам потрібен номерний знак транспортного засобу та інформація з документів власника.
По-перше, на сайті сервісного центру МВС зможете перевірити наявний штраф за порушення швидкості. Для цього треба увійти на сайт, внести дані автомобіля та постанови. За допомогою сервісу особа дізнається суму штрафу, а також побачить фотографії порушення з описом.
Другим ресурсом є вебпортал Дія. Для цього вам необхідно зайти, перейти в пункт Послуги й вже далі ви побачите відповідний розділ з всіма штрафами за порушення правил дорожнього руху. Особі лиш залишається обрати яким, чином вона буде оплачувати штраф. Також, при користуванні цим ресурсом треба мати посвідчення водія та технічний паспорт на транспортний засіб.
Третім застосунком є Штрафи ПДР. Цей додаток треба завантажити в телефон та авторизуватись на підставі наявних документів на транспортний засіб ну й звичайно, що за допомогою своїх документів. В цьому застосунку ви знайдете постанову про накладення штрафу. До відома, також ви зможете замовити собі сповіщення щодо нових рішень інспекторів, а також оплачувати штраф.
Крім цього, є можливість перевірити штраф перевищення швидкості в телеграм-боті Штрафи ПДР. Для цього слід додати транспортний засіб. За допомогою цього телеграм-боту особа дізнається про штрафи та зможе оплати їх навіть з десяти відсотковою знижкою.
Також, особа зможе сплатити накладений штраф за перевищення швидкості в Монобанку або ж Приват 24. Для цього слід авторизуватись та обрати потрібний розділ.
В Україні діють нові штрафи за перевищення швидкості, а саме:
- Більше ніж на двадцять кілометрів в годину розмір штрафу становить триста сорок гривень.
- Більше ніж на п’ятдесят кілометрів в годину – одна тисяча сімсот гривень.
- Якщо трапилась аварійна ситуація – три тисячі чотириста гривень.
Якщо особа оплатить штраф протягом десяти днів, від дня накладення, то зможе отримати знижку, що складатиме п’ятдесят відсотків від загальної суми.
Варто зауважити на те, що якщо оплата не відбудеться протягом тридцяти днів, то постанова передається державній виконавчій службі. Тоді вже особа стає боржником перед державою.
Хочемо звернути увагу на те, що перевищення швидкості фіксується спеціальними засобами. Вони можуть бути рухомими або ж стаціонарними. За їх допомогою проводиться відео знімання та фотографування. Таким чином, особа може притягнутися до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості.
Право накладати штрафи має Національна поліція. Особа може оскаржити постанову про накладення штрафу у десятиденний термін від дня набрання законної сили. Зазвичай постанову оскаржують в судовому порядку.
За правовою консультацією та допомогою при виникненні ситуації з накладенням на вас штрафу ви можете звернутись до юриста.