Детальніше
Україна на шляху до інноваційного майбутнього: IP WEEK 2024
У рамках Українського тижня інтелектуальної власності (IP WEEK 2024) відбувся важливий захід, присвячений інноваціям та ролі Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (IP-офіс) у створенні інноваційної інфраструктури. Це стало важливим етапом розвитку української економіки та підтримки інноваційних проектів.
Роль Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (IP-офіс)
Заходи, що відбулися, відкрили заступник міністра економіки України, Віталій Кондратов. Він наголосив на важливості сприяння інноваційним проектам та зміцненню інноваційної екосистеми в країні. Кондратов також пропонував поєднати програму "Зроблено в Україні" з інструментами IP&I хаба, щоб посилити підтримку українських бізнесів.
На заході також виступив директор Відділу підтримки технологій та інновацій ВОІВ (WIPO) Ендрю Чайковський, який звернув увагу на важливість інноваційних екосистем у розвитку країни та подолання глобальних викликів.
Віце-президент Торгово-промислової палати України Валерій Король наголосив, що інтелектуальна власність та її захист мають стати пріоритетом у будівництві нової економіки.
Олена Орлюк, директор ІР-офісу, наголосила на важливості підтримки бізнесу в умовах війни, пропонуючи відповідні інструменти для розвитку української економіки. За її словами, 40% ВВП ЄС виробляють галузі, що базуються на інтелектуальній власності.
Основні досягнення та успішні кейси "National IP&Innovations Hub"
У ході заходу були представлені основні досягнення та успішні кейси роботи "National IP&Innovations Hub", а також зроблено акцент на важливості мережі TISC у розвитку інноваційних екосистем. Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій IP-офісу, наголосила на важливості діяльності цих центрів у створенні сприятливого середовища у розвиток інновацій. Можливо, Вас зацікавлять наступні статті: консультація адвоката документи допомога адвоката онлайн адвокат онлайн юридичний висновок правовий висновок адвоката юрист онлайн консультація адвоката консультація юриста допомога адвоката онлайн
Мережа TISC: ключовий елемент інноваційних екосистем
Таким чином Україна на шляху до інноваційного майбутнього, зосереджуючи увагу на розвитку інноваційної екосистеми та підтримці інноваційних проектів, заснованих на інтелектуальній власності. Робота IP-офісу та мережі TISC відкриває нові можливості для українських бізнесів та наукових установ у реалізації їхніх ідей та розвитку нових технологій.
Однак усі акселераційні та інкубаційні програми, які існують на сьогоднішній день, у тому числі й в університетах, зазвичай спрямовані на створення студентських стартапів, яким набагато легше вийти на ринок. Особливістю нашої програми є те, що вона спрямована на розробки, які є наслідками наукових досліджень. У цих технологіях інтелектуальна власність повністю або частково належить університетам.
Інтерактивні дашборди з інноваційної екосистеми України
Також на заході були представлені нові програми Lab2Market MedTech та Lab2Market Veterano. Команда Національного хабу інтелектуальної власності та інновацій створила інтерактивні дашборди (карти та інфографіку) з інноваційної екосистеми, сектору інтелектуальної власності, зареєстрованих технологій. Інформація подається у регіональному розрізі на 20 березня 2024 року. Карти розміщені на веб-сайті IP-офісу у розділі "Сервіси".