Скарга в Державну податкову службу України
У зв’язку з введенням військового стану, чимало малого та середнього бізнесу переформатувались до нових систем оподаткування. Воєнний стан зачепив і великий бізнес, проте для нього були впроваджені інші умови.
З моменту оголошення воєнного стану, багато питань постало в сфері сплати податків управлінцями бізнесу. Настання воєнного стану прирівнюється до форс-мажорних обставин. Це означає, що строки на оскарження податкового повідомлення-рішення зупинено. При цьому, про поновлення строків ще не прийнято відповідне рішення.
Що це означає, та що робити у разі отримання податкового повідомлення-рішення, можете дізнатись у статті нижче. Наші юристи вже надали відповіді та роз’яснення на популярні питання користувачів сервісом “Консультант”.
За потреби складання індивідуальної скарги до Державної податкової служби України на податкове повідомлення-рішення під час війни в Києві або Україні, рекомендуємо скористатись сервісом юридичних послуг “Консультант” для замовлення документу “під ключ”.
Коли необхідно направляти скаргу в податкову службу?
Податкове повідомлення-рішення направляється директору підприємства, установи або організації про необхідність сплатити грошове зобов’язання або внести зміни до податкової звітності.
Якщо говорити простіше про грошові зобов’язання, то переважно мова йде про штрафи та заборгованість по сплаті податків. При цьому в повідомленні-рішенні зазвичай вказується сума грошових зобов’язань з розрахунком вже нарахованої пені.
Звертаємо також увагу на те, що попри воєнний стан, наш сервіс Консультант також закликає до сплати податків у повному обсязі у визначені законом строком, адже це один з небагатьох механізмів підтримання держави, державного бюджету та шлях уникнення подальших непорозумінь із Державною податковою службою України.
Наші фахівці рекомендують попередньо отримати фахову консультацію юристів у сфері трудових спорів, аби сформувати скаргу до Державної служби праці відповідно до чинного законодавства та зменшивши ризики виникнення спорів будь-яких категорій.
Складаємо скаргу в Державну податкову службу
Скарга в державну податкову службу України має доволі просту структуру. Разом із тим, врахування певних деталей може підвищити ефективність при розгляді Вашої скарги.
Рекомендуємо також врахувати, що шляхом подання скарги на податкове повідомлення-рішення, ви автоматично спершу обираєте позасудове врегулювання спору. Хоча це і не позбавляє вас права опісля цього звернутись до суду.
Скарга складається з таких структурних елементів:
Посилання на податкове повідомлення, з яким не погоджується платник податків;
● Розмір податкового зобов’язання за податковим повідомленням;
● Дата отримання податкового рішення;
● Інформація про те, чи подавалась позовна заява щодо скасування податкового повідомлення-рішення;
● Прохання про скасування податкового повідомлення-рішення;
● Додатки, що обґрунтовують незаконність або безпідставність податкового рішення.
Якщо необхідно провести аналіз скарги до Державної податкової служби України або розробити індивідуальний документ, пропонуємо скористатись нашим сервісом юридичних послуг “Консультант”. Наші фахівці зможуть кращим чином надати допомогу в оформленні документу, а за потреби - створити цілком новий у відповідності до вашої ситуації.
Шаблон скарги до Державної податкової служби на податкове повідомлення-рішення
Кращі юристи у сфері трудового та податкового законодавства та спорів вже готові надати відповідну консультацію! Ми пропонуємо послугу високої якості з комфортним сервісом.
Придбати зразок скарги до ДПС у Києві стало значно простіше! Завантажити документ можливо у декілька простих кроків:
● Завантажуйте мобільний додаток “Консультант”;
● Після короткої реєстрації Ви можете знайти необхідний документ у розділі “Документи”;
● Натиснувши на кнопку “Купити шаблон”, ви одразу отримаєте посилання для завантаження документу.
Наша команда турбується про кожного клієнта, тож у разі виникнення проблем оперативно допоможе у вирішенні Вашого запитання!