Как переоформить наследство ?
Recently, our team was asked a question: “Умер дедушка , осталось наследство . Я его внук. Родители за границей”
We wanna share the answer from our specialists:
18.11.2022 10:23:37 Вітаю. Звернутись до нотаріуса за місцем проживання померлого дідуся в 6 місяців з дати смерті. Там дізнаєтесь чи був заповід, а далі отримаєте свідоцтво про право на спадщину (за спадкуванням по закону чи за заповітом - якщо включені до нього).
18.11.2022 10:29:58 Напишіть нотаріусу заяву про вступ у спадщину. На період військового стану у вас є часу 10 місяців з моменту смерті дідуся. Після спливу цього часу треба отримати свідоцтво про спадщину, яке дає право реєструвати майно на себе.
18.11.2022 10:32:41 Вітаю. Якщо є Ваші батьки, то у першу чергу спадкомцями є саме вони. Ви також маєте право подати заяву про вступ до спадщини, але якщо ви не маєте права на обов'язкову частку, спадкувати Ви не будете. Успіхів.
18.11.2022 11:27:36 Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу або в сільських населених пунктах – уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання спадкодавця (населений пункт) або ж, якщо воно невідоме, за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини).Особі, яка бажає звернутися першою до нотаріуса необхідно мати при собі наступні документи: Свідоцтво про смерть спадкодавця; Документ, що підтверджує останнє місце проживання померлої особи (довідка житлово-експлуатаційної організації, довідка правління житлово-будівельного кооперативу про реєстрацію (постійне місце проживання) спадкодавця; запис у будинковій книзі про реєстрацію (постійне місце проживання) спадкодавця, довідка адресного бюро.
18.11.2022 12:16:50 Добрий день. Звернутись до нотаріуса з заявою про прийняття спадщини.
18.11.2022 16:27:15 Доброго дня. Тут багато що залежить від того коли саме помер Ваш дідусь, чи залишив він заповіт та хто, крім когось з Ваших батьків має право на спадщину. Той з Ваших батьків, який є спадкоємцем має право подати заяву про прийняття спадщини через дипломатичну установу України в країні находження. На час військового стану строк на прийняття спадщини встановлено в 10 місяців
18.11.2022 17:47:55 Звернутися до нотаріуса за місцем проживання дідуся. Нотаріус детально розкаже, які документи треба подати та які дії треба вчинити.
18.11.2022 19:48:01 У Вас є 6місяців для подачі заяви про вступ у спадщину. Бать можуть виписати в консульстві доручення на Вас щодо Вас на відкриття спадщини. Оберіть нотаріуса він Вам докладно все пояснить
20.11.2022 02:35:59 Подайте заяву нотаріусу про прийняття спадщини до 6 місяців після смерті спадкодавця, інакше пропустите строк і не зможете оформити цю спадщину. До нотаріуса слід взяти: свідоцтво про смерть дідуся , документи на спадкове майно (право власності), ваш паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження та свідоцтво про народження батька чи матері (по чиїй лінії померлий приходивсч батьком), щоб підтвердити родинні стосунки. Решту документів, які будуть необхідні- скаже сам нотаріус.
21.11.2022 15:09:55 Доброго дня. Ви можете особисто, протягом 6 місяців з дати смерті (якщо Вам є 18 років) звернутися до нотариіуса (за місцем смерті чи перебування спадкового майна), слід подати паспорт, код, свідоцтво про смерть, та документи що підтверджують родинні звязки . Якщо Вам до 18 років, Ви автоматично приймається спадщину, в подальшому нотаріус визначить черговість.
22.11.2022 01:02:47 Зверніться до нотаріуса за місцезнаходженням нерухомого майна, для відкриття спадкової справи. Відповідно до пункту 3 постанови КМУ від 28 лютого 2022 року № 164 "Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану" перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини. Наказом Мінюсту від 11 березня 2022 року № 1118/5 "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері нотаріату" (набрав чинності 19.03.2022) внесено зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженому наказом Мінюсту від 22 лютого 2012 року N 296/5, відповідно до яких:в умовах воєнного або надзвичайного стану спадкова справа заводиться за зверненням заявника будь-яким нотаріусом України, незалежно від місця відкриття спадщини; в умовах воєнного або надзвичайного стану за відсутності доступу до
24.11.2022 11:55:41 Право на получение наследства имеют право все родственники умершего: и родители, и вы. Чтобы исключить родителей из наследников, сделайте следующее: ваши родители приходят в консульство Украины в стране их пребывания и оформляют там отказ от права на наследства в вашу пользу. Отказ оформляется в виде заявления. Затем эти заявления должны быть отправлены в Украину почтовой службой. Получив заявления, вы обращаетесь к нотариусу с заявлением о вступлении в наследство. Вместе с заявлением подаете документы: ваш паспорт, идентификационный номер, свидетельство о смерти дедушки, документы о праве собственности на наследство (технический паспорт, свидетельство о праве собственности), паспорт и идентификационный номер дедушки, заявления родителей об отказе от права на наследство. Нотариус откроет наследственное дело, проведет перерегистрацию имущества умершего на вас, и выдаст новое свидетельство о праве собственности на имущество.
05.12.2022 14:12:26 Доброго дня. Для оформлення спадщини Вам необхідно звернутися до нотаріуса (приватного або державного) за місцем смерті Вашого дідуся та подати заяву про прийняття спадщини і документи, які підтвердять, що Ви є його онуком. Після спливу 6 місяців з дня смерті дідуся, якщо інші особи не подадуть заяву про прийняття спадщини, нотаріус зможе видати Вам свідоцтво про право на спадщину. Але є багато нюансів, в разі наявності питань звертайтесь.
07.12.2022 12:02:35 Право на наследство обязательно необходимо оформить у нотариуса (государственного или частного), обратиться к которому можно в любом населенном пункте на подконтрольной территории Украины. Найти нотариуса можно в Реестре нотариусов, работающих во время войны, ведение которого осуществляет Нотариальная палата Украины. Следовательно, для оформления наследства наследнику необходимо совершить следующие действия: получить свидетельство о смерти наследодателя (может получить в любом органе ДРАЦС на подконтрольной территории Украины); подать заявление о принятии наследства (далее – заявление) к нотариусу без ограничения сроком в шесть месяцев на период действия военного положения в стране. Но следует иметь в виду, что срок для принятия наследства или отказа от его принятия останавливается на время действия военного положения, но не более чем на 4 месяца.
07.12.2022 17:08:49 Я готовий проконсультувати Вас з цього питання.
Similar services and articles
In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!
From Real Users
PRO consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!
Contact us for a free consultation
About us
-
Legal marketplace CONSULTANT
The best legal startup in Ukraine according to the HiiL Innovative Justice Challenge 2021 Ukraine, residents of Diia. City, the first legal service to launch a marketing strategy on all national channels, we work in Poland and England, we were the first to integrate AI (Chat GPT), we not only inform about legal problems from open data, but solve them on a turnkey basis, more than 1000 registered lawyers, more than 25,000 users of the mobile application, we have donated more than $100,000 for legal advice... and this is only a part of our achievements!
-
NewsNew features in the CONSULTANT app from monobank
-
NewsCONSULTANT OF ‘MEET UP: 2024’. How was it?
-
NewsIncrease in ticket prices for CONSULTANT MEET-UP:2024: early bird offers are sold out
-
NewsCONSULTANT MEET-UP: 2024 – an event not to be missed!
-
NewsCONSULTANT joins Diia.City United
-
NewsWhy was the case not opened against General Yury Sodol: instruction from above or inaction of the State Security Bureau?
-
NewsPenalties for failure to provide data to the TCC: can property be confiscated from those who are abroad?
-
NewsConsultant goes to Luxembourg: among the top 20 companies of the Ukrainian delegation to Nexus!
-
NewsThe launch of the Consultant in Poland was announced on one of the country's most influential Internet resources
-
NewsLEGAL TECH IN COMBATING CORRUPTION
-
NewsCONSULTANT: A REVOLUTIONARY APPROACH TO LEGAL SERVICES
- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470