Порушення карантинних норм. Яка відповідальність?, consultations online | consultant.net.ua
image

Порушення карантинних норм. Яка відповідальність?

image
image
Reading tim 1 minute Total views: 7 15.01.2021

Recently, our team was asked a question: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Йшов по центру міста і мене зупинила поліція. Перше питання було, чи є у мене з собою документи, які посвідчують мене. У мене їх не було. Потім, чому я знаходжусь в громадському місці без маски. В результаті склали протокол на мене за порушення карантинних норм. Які дії підпадають під порушення карантинних норм? Чи може патрульний зупинити будь-яку особу і вимагати документи? Яка відповідальність за порушення карантинних норм?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

1. На час карантину заборонено: перебувати у громадських будинках/спорудах та транспорті без маски; перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу;самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації. Інші заборони до звичайного громадянина відношення не мають. Перебувати на вулиці без маски не заборонено. 2.Визначення громадського місця (це будівля (споруда) або будь-яка її частина з вільним доступом до неї населення або за запрошенням, або за плату, або постійно, або періодично, зокрема під’їзди, підземні переходи, стадіони) дано в Інструкції про організацію патрульно-постової службі у ЗСУ (не поліції). Вулиця не є громадським місцем. 3.Поліція має право перевірки документів, якщо ви: схожі на преступника; демонструєте намір вчинити злочин; в вас є зброя/наркотики; ви перебуваєте у місці скоєння злочину/дтп; ваші зовнішні ознаки/дії дають підстави вважати, що ви причетні до злочину. Відповідальність - штраф: без маски - 170-255 грн; інше порушення - 17000-34000 грн.

 

Консультант #107

Доброго дня. Адміністративна відповідальність за порушення карантинного законодавства передбачена ст.44-3 кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 грн., однак за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають рот та ніс у тому числі що виготовлені самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Однак вулиця відповідно до діючих нормативно- правових норм України не є громадським місцем. Тому раджу вам відслідкувати коли в суд поліцейськи спрямують цей протокол, дізнатися про дату та час розгляду та піти на засідання та довести неправомірність складення цього протоколу з урахуванням викладеного вище. Щодо того чи може зупинити поліцейський, то це врегульовано ст. 31 закону України «Про національну поліцію», тут поліція якраз вважала що ви вчинили правопорушення

 

Консультант #142

Доброго дня, Оксано. Відповідно до ст. 32 "Про Національну поліцію" поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, у випадку, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення. Перебування в громадському місці без маски підпадає під порушення карантинних норм. Відповідальність передбачена у ст. 44-3 КУпАП - штраф від 17 до 34 тис.грн. При цьому, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без маски тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Важливо, що судова практика в більшості випадків стає на бік громадян - в судах такі справи закриваються за відсутності складу правопорушення. Тому, якщо у відношенні Вас складено протокол про адміністративне правопорушення, раджу Вам звернутися до суду для оскарження протоколу. Бажаю успіху.

 
We wanna share the answer from our specialists:

BASE (basic) 0
image

Бертнік Яна Павлівна

Lawyer Ukraine, Kyiv
і

The best answer

09.01.2021 16:38:30 Доброго дня, Оксано. Відповідно до ст. 32 "Про Національну поліцію" поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, у випадку, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення. Перебування в громадському місці без маски підпадає під порушення карантинних норм. Відповідальність передбачена у ст. 44-3 КУпАП - штраф від 17 до 34 тис.грн. При цьому, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без маски тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Важливо, що судова практика в більшості випадків стає на бік громадян - в судах такі справи закриваються за відсутності складу правопорушення. Тому, якщо у відношенні Вас складено протокол про адміністративне правопорушення, раджу Вам звернутися до суду для оскарження протоколу. Бажаю успіху.

08.01.2021 17:59:43 1. На час карантину заборонено: перебувати у громадських будинках/спорудах та транспорті без маски; перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу;самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації. Інші заборони до звичайного громадянина відношення не мають. Перебувати на вулиці без маски не заборонено. 2.Визначення громадського місця (це будівля (споруда) або будь-яка її частина з вільним доступом до неї населення або за запрошенням, або за плату, або постійно, або періодично, зокрема під’їзди, підземні переходи, стадіони) дано в Інструкції про організацію патрульно-постової службі у ЗСУ (не поліції). Вулиця не є громадським місцем. 3.Поліція має право перевірки документів, якщо ви: схожі на преступника; демонструєте намір вчинити злочин; в вас є зброя/наркотики; ви перебуваєте у місці скоєння злочину/дтп; ваші зовнішні ознаки/дії дають підстави вважати, що ви причетні до злочину. Відповідальність - штраф: без маски - 170-255 грн; інше порушення - 17000-34000 грн.

BASE (basic) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Lawyer Ukraine, Kiev region
і

08.01.2021 18:28:21 Доброго дня. Адміністративна відповідальність за порушення карантинного законодавства передбачена ст.44-3 кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 грн., однак за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають рот та ніс у тому числі що виготовлені самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Однак вулиця відповідно до діючих нормативно- правових норм України не є громадським місцем. Тому раджу вам відслідкувати коли в суд поліцейськи спрямують цей протокол, дізнатися про дату та час розгляду та піти на засідання та довести неправомірність складення цього протоколу з урахуванням викладеного вище. Щодо того чи може зупинити поліцейський, то це врегульовано ст. 31 закону України «Про національну поліцію», тут поліція якраз вважала що ви вчинили правопорушення

BASE (basic) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Lawyer Ukraine, Kharkov region
і
image
image

receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Reviews

From Real Users

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Top 10

PRO consultants of Poland

All consultants

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Grytsai Mykola

  Lawyer Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Attorney Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Molchanov Oleg

  Attorney Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Leo Baranenko

  Attorney Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Miroshnychenko Taras Vasylovych

  Lawyer Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Lawyer Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Kolganov Ivan

  Lawyer Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Lawyer Ukraine, Kyiv
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Sulyk Roman

  Lawyer Ukraine, Kyiv
  і

We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
КОНСУЛЬТАНТ - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys in Ukraine created to so that every Ukrainian can choose the best specialist in the right place and at the right time time.

The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. Therefore, if you need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys in Ukraine - you can confidently trust our specialists!

image

bonuses

Contact us for a free consultation

Take the questionnaire and get UAH 500.00 for a consultation

Answer the questions below and we will instantly transfer the UAH 500.00 to your first consultation in the CONSULTANT mobile application. This means that the consultation will be will be absolutely free, and the lawyer will receive payment from our service. This ensures a quick and high-quality answer from several specialists at once. Examples of such of such consultations can be found below. Bonus accruals are limited in time, so do not do not delay - take immediate action!

 • days
 • hours
 • minutes
 • seconds
image

Thanks for registration!

Submit your questions via the mobile app

 • Is your question urgent?

 • Have you previously sought help from other lawyers?

 • Do you need a military lawyer or attorney?

 • Are you doing military service?

 • Do you need support at the TCCSP?

 • Consultations

  Освітнє питання

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1137
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 780
  • Consultant # 1072
  • Consultant # 1249
  • Consultant # 1224
 • Consultations

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 780
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 444
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 444
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Питання по гранту

  Answers
  • Consultant # 848
 • Services

  Написання Скарги для військовослужбувця

  Answers
  • Consultant # 787
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
  • Consultant # 1137
 • Consultations

  Які пільги є для УБД

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
  • Consultant # 1137
 • Consultations

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Як нараховуються виплати?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1137
 • Consultations

  Військовий адвокат

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Як оформити земельну ділянку?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Що робити якщо оформили кредит на мене?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Звільнення

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
 • Consultations

  Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

  Answers
  • Consultant # 848
  • Consultant # 1072
image

Important

About us

 • Legal marketplace CONSULTANT

  Best legal start-up in Ukraine according to HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , residents of Diia.City , the first legal service to launch a marketing strategy on all national channels , working in Poland and United Kingdom , was the first to integrate AI (Chat GPT), not just informing about legal issues based on open data data, but solves them on a full turnkey basis ”, more then 1000 registered lawyers, more than 25,000 users of the mobile app , spent more than $100,000 on legal advice... and this is just a part of our achievements!

 • News

  Anniversary of residence Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.