Порушення карантинних норм. Яка відповідальність?, консультации онлайн | consultant.net.ua
image

Порушення карантинних норм. Яка відповідальність?

image
image
Время прочтения: 1 минута Количество просмотров: 8 15.01.2021

Недавно нашей команде задали вопрос: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Йшов по центру міста і мене зупинила поліція. Перше питання було, чи є у мене з собою документи, які посвідчують мене. У мене їх не було. Потім, чому я знаходжусь в громадському місці без маски. В результаті склали протокол на мене за порушення карантинних норм. Які дії підпадають під порушення карантинних норм? Чи може патрульний зупинити будь-яку особу і вимагати документи? Яка відповідальність за порушення карантинних норм?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

1. На час карантину заборонено: перебувати у громадських будинках/спорудах та транспорті без маски; перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу;самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації. Інші заборони до звичайного громадянина відношення не мають. Перебувати на вулиці без маски не заборонено. 2.Визначення громадського місця (це будівля (споруда) або будь-яка її частина з вільним доступом до неї населення або за запрошенням, або за плату, або постійно, або періодично, зокрема під’їзди, підземні переходи, стадіони) дано в Інструкції про організацію патрульно-постової службі у ЗСУ (не поліції). Вулиця не є громадським місцем. 3.Поліція має право перевірки документів, якщо ви: схожі на преступника; демонструєте намір вчинити злочин; в вас є зброя/наркотики; ви перебуваєте у місці скоєння злочину/дтп; ваші зовнішні ознаки/дії дають підстави вважати, що ви причетні до злочину. Відповідальність - штраф: без маски - 170-255 грн; інше порушення - 17000-34000 грн.

 

Консультант #107

Доброго дня. Адміністративна відповідальність за порушення карантинного законодавства передбачена ст.44-3 кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 грн., однак за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають рот та ніс у тому числі що виготовлені самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Однак вулиця відповідно до діючих нормативно- правових норм України не є громадським місцем. Тому раджу вам відслідкувати коли в суд поліцейськи спрямують цей протокол, дізнатися про дату та час розгляду та піти на засідання та довести неправомірність складення цього протоколу з урахуванням викладеного вище. Щодо того чи може зупинити поліцейський, то це врегульовано ст. 31 закону України «Про національну поліцію», тут поліція якраз вважала що ви вчинили правопорушення

 

Консультант #142

Доброго дня, Оксано. Відповідно до ст. 32 "Про Національну поліцію" поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, у випадку, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення. Перебування в громадському місці без маски підпадає під порушення карантинних норм. Відповідальність передбачена у ст. 44-3 КУпАП - штраф від 17 до 34 тис.грн. При цьому, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без маски тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Важливо, що судова практика в більшості випадків стає на бік громадян - в судах такі справи закриваються за відсутності складу правопорушення. Тому, якщо у відношенні Вас складено протокол про адміністративне правопорушення, раджу Вам звернутися до суду для оскарження протоколу. Бажаю успіху.

 
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:

BASE (Базовая) 0
image

Бертнік Яна Павлівна

Юрист Украи́на, Киев
і

Лучший ответ

09.01.2021 16:38:30 Доброго дня, Оксано. Відповідно до ст. 32 "Про Національну поліцію" поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, у випадку, якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення. Перебування в громадському місці без маски підпадає під порушення карантинних норм. Відповідальність передбачена у ст. 44-3 КУпАП - штраф від 17 до 34 тис.грн. При цьому, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без маски тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Важливо, що судова практика в більшості випадків стає на бік громадян - в судах такі справи закриваються за відсутності складу правопорушення. Тому, якщо у відношенні Вас складено протокол про адміністративне правопорушення, раджу Вам звернутися до суду для оскарження протоколу. Бажаю успіху.

08.01.2021 17:59:43 1. На час карантину заборонено: перебувати у громадських будинках/спорудах та транспорті без маски; перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу;самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації. Інші заборони до звичайного громадянина відношення не мають. Перебувати на вулиці без маски не заборонено. 2.Визначення громадського місця (це будівля (споруда) або будь-яка її частина з вільним доступом до неї населення або за запрошенням, або за плату, або постійно, або періодично, зокрема під’їзди, підземні переходи, стадіони) дано в Інструкції про організацію патрульно-постової службі у ЗСУ (не поліції). Вулиця не є громадським місцем. 3.Поліція має право перевірки документів, якщо ви: схожі на преступника; демонструєте намір вчинити злочин; в вас є зброя/наркотики; ви перебуваєте у місці скоєння злочину/дтп; ваші зовнішні ознаки/дії дають підстави вважати, що ви причетні до злочину. Відповідальність - штраф: без маски - 170-255 грн; інше порушення - 17000-34000 грн.

BASE (Базовая) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Украи́на, Киевская область
і

08.01.2021 18:28:21 Доброго дня. Адміністративна відповідальність за порушення карантинного законодавства передбачена ст.44-3 кодексу України про адміністративні правопорушення та тягне за собою накладення штрафу від 17000 до 34000 грн., однак за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають рот та ніс у тому числі що виготовлені самостійно, - тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 грн. Однак вулиця відповідно до діючих нормативно- правових норм України не є громадським місцем. Тому раджу вам відслідкувати коли в суд поліцейськи спрямують цей протокол, дізнатися про дату та час розгляду та піти на засідання та довести неправомірність складення цього протоколу з урахуванням викладеного вище. Щодо того чи може зупинити поліцейський, то це врегульовано ст. 31 закону України «Про національну поліцію», тут поліція якраз вважала що ви вчинили правопорушення

BASE (Базовая) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Украи́на, Харьковская область
і
image
image

получить услугу

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Отзывы

От реальных пользователей

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантов Украины

Все консультанты

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Николай

  Юрист Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Викторович

  Адвокат Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонид Александрович

  Адвокат Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мирошниченко Тарас Васильевич

  Юрист Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Иван Владимирович

  Юрист Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Украи́на, Киев
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андреевич

  Юрист Украи́на, Киев
  і

Мы перевеяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов Украины чтобы каждый украинец мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужный время.

Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов ваших отзывов, оценок
и комментарии. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов Украины – можете уверенно доверять нашим специалистам!

image

Бонус

Получите консультацию

Пройдите опрос и получите 500,00 ₴ на консультацию

Ответьте на указанные вопросы и мы мгновенно засчитаем 500,00 ₴ на первую консультацию в мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ. Это означает, что консультация для Вас будет абсолютно бесплатной, а юрист получит оплату от нашего сервиса. Это обеспечивает быстрый и качественный ответ сразу от нескольких специалистов. С примерами таких консультаций можно ознакомиться ниже. Начисление бонуса ограничено во времени, поэтому не медлите – действуйте!

 • дни
 • часы
 • минуты
 • секунд
image

Спасибо за регистрацию!

Задайте Ваш вопрос через мобильное приложение

 • Ваш вопрос срочный?

 • Обращались ли Вы раньше за помощью к другим адвокатам?

 • Вам нужен военный юрист или адвокат?

 • Проходите ли вы военную службу?

 • Вам нужно сопровождение в ТЦКСП?

 • Консультации

  Освітнє питання

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультации

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Питання по гранту

  Ответов
  • Консультант №848
 • Услуги

  Написання Скарги для військовослужбувця

  Ответов
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультации

  Які пільги є для УБД

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультации

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Як нараховуються виплати?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультации

  Військовий адвокат

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Як оформити земельну ділянку?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Що робити якщо оформили кредит на мене?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Звільнення

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультации

  Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

  Ответов
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важно

Знать о нас

 • Юридический маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Лучший юридический стартап Украины по версии HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine резиденты Diia.City , первый юридический сервис, вышедший из маркетинговой стратегии на все национальные каналы , работаем в Польше и Англии , первые интегрировали ШИ (Chat GPT) , не просто информирует о юридических проблемах с открытыми данных, а решает их под ключ ”, более 1000 зарегистрированных юристов, более 25 000 пользователей мобильного приложения , задонатили на юридические консультации более 100 000$… и это только часть наших достижений!

 • Новость

  Годовщина резиденства Дия.Сити

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Администрация портала