
Придбання нерухомості
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Доброго дня, вирішив придбати житло, за готівку в валюті, домовився з застройщиками, все норм, але, чомусь одразу всю суму не беруть, для початку беруть залог а потім вони назначають день і час і ти повинен будеш внести залишок і оформлюють якийсь договір по првонаступництву і вручать ключ. Навіщо так робити і чи не кидок? Чому одразу не оформити, може хочуть щось обійти?”
We wanna share the answer from our specialists:
04.05.2023 11:14:32 Доброго дня. Необхідно вивчити договори та інші документи, перевірити права забудовника на земельну ділянку, дозвільні документи на будівництво та виконати ще ряд дій. Сама по собі схема досить розповсюджена, але є певні особливості, які не можливо передбачити не бачивши документів. Тому не радив би укладати такий договір, попередньо не пересвідчившись в безпеці забудовника.
04.05.2023 11:18:34 Доброго дня! Для надання більш обгрунтованої відповіді на Ваше питання, необхідно дослідити надані від забудовника документа. Якщо вони у вас наявні, то можливо їх проаналізувати і тоді можливо буде надати Вам повну відповідь.
04.05.2023 11:20:03 Наразі особливості цивільного обороту об’єктів незавершеного будівництва і майбутніх об’єктів нерухомості та спрямований на гарантування речових прав на такі об’єкти визначені Законом України Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому. За договором купівлі-продажу неподільного об’єкта незавершеного будівництва/майбутнього об’єкта нерухомості (перший продаж): 1) продавець зобов’язується забезпечити: будівництво та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (у тому числі складовою частиною якого є відповідний майбутній об’єкт нерухомості), зокрема шляхом укладення договору про організацію та фінансування будівництва об’єкта; підключення закінченого будівництвом об’єкта до інженерних мереж на постійній основі; передачу покупцю неподільного об’єкта незавершеного будівництва/майбутнього об’єкта нерухомості шляхом державної реєстрації за покупцем спеціального майнового права на такий об’єкт; передачу в натурі об'єкта.
04.05.2023 11:43:09 1. До моменту остаточного розрахунку забудовники можуть змінити (збільшити) ціну договору. 2. Якщо в забудовників не вийде виконати умови договору, вони повинні повернути завдаток в подвійному розмірі (а вони переплачувати не хочуть).
04.05.2023 12:24:15 ЯКщо заставу беруть під договір не нотаріальний, а між вами та забудовником, то він насправді нічого не вартий. Готівкою такі покупки не сплачуються. І це дійсно для того, що мінімізувати податки.
04.05.2023 12:52:00 Існує кілька можливих причин, чому застройщик вимагає здійснити оплату житла частинами. Перш за все, це може бути пов'язано з процедурою державної реєстрації прав власності. У більшості країн, включаючи Україну, перед тим як зареєструвати право власності на нерухоме майно, необхідно сплатити податки та збори. Ці витрати можуть бути значними, особливо якщо йдеться про велику суму грошей, тому застройщики можуть вимагати здійснити оплату частинами, щоб покрити ці витрати. Крім того, застройщики можуть вимагати здійснити оплату житла частинами, щоб забезпечити своє страхування від ризиків пов'язаних з будівництвом. Якщо будівництво не закінчиться вчасно або будуть виявлені якісні проблеми, застройщик повинен буде повернути кошти покупцеві або виконати необхідні роботи для вирішення проблеми. Однак, якщо він вже витратив всі гроші, то може стати складним покрити витрати на повернення грошей. Тому, сплата частинами дозволяє зменшити ризики для обох сторін.
04.05.2023 19:46:04 Для надання консультації дуже мало інформації. Потрібно вивчати детально, в тому числі і дозвільні документи на будівництво, проект договору.
05.05.2023 17:01:26 Забудовники реалізовують квартири за різними схемами. Серед популярних договори інвестування, купівлі-продажу майнових прав, попередній договір купівлі-продажу і купівля через фонд фінансування будівництва. У деяких випадках використовуються інші типи договорів. Для початку потрібно перевірити забудовника та провести юридичний аналіз Продавця, як контрагента, в тому числі перевірити його документи, які стосуються обєкту будівництва: документи на землю під будівництво (держакт, рішення державного органу влади, договір оренди ділянки та подібні); містобудівні умови та обмеження; експертний звіт та інше.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470