
Робота
Greetings 👋
My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

Recently, our team was asked a question: “Є питання по роботі. Як мені звільнитись з попередньої роботи, не перебуваючи в Україні, там де я раніше працював директором філії?”
We wanna share the answer from our specialists:
28.02.2023 13:49:14 Варіанти: 1. Домовитися з керівництвом, нехай звільнять за згодою сторін. 2. Подати письмову заяву про звільнення за ініціативою працівника (дату звільнення потрібно запланувати не раніше ніж через14 календарних днів з моменту отримання Заяви роботодавцем). Якщо в Роботодавця є офіційна електронна пошта - Заяву (підписану електронним підписом) можна подати на таку ел. пошту.
28.02.2023 13:50:22 Ви маєте повне право звільнитися за власним бажання, а роботодавець немає права йому відмовити. Тому необхідно написати належним чином оформлену заяву на звільнення, підписати її та відправити електронною поштою. Також, радимо все ж таки спробувати відправити цю ж заяву поштою та чекати офіційного наказу від роботодавця. Якщо права працівника будуть порушуватися, він має право звернутися за захистом своїх законних прав та інтересів у відповідні державні органи.
28.02.2023 13:55:17 Направте роботодавцю заяву онлайн або поштою (як домовитесь). Також в заяві вкажіть на яку адресу Вам направити трудову книжку (якщо вона в роботодавця) та реквізити рахунку для перерахування належних Вам при звільненні коштів.
28.02.2023 15:26:13 Добрый день не находясь в Украине вы должны пойти в социальную службу где вы находитесь и написать заявление об уходе с проповедующего места работы.
28.02.2023 17:34:37 Доброго дня! Треба пртйти до консульства або посольства,звернутись до нотаріуса яка завірить ваш підпис де іи напишете заяву про звільнення та дасте довіренність записати іншу особу в директори філіїї.Дяку.чекаю.оплату .
28.02.2023 21:41:03 Вітаю. Подавайте заяву про звільнення засобами електронного зв'язку. Зараз не дивина, коли людина звільняються перебуваючи при цьому за кордоном.
28.02.2023 23:44:33 Пишете заяву направляєте електронною поштою, якщо директор і внесені в ЄДР то заява повинна засвідчена нотаріусом або консулом . Звільнення проводиться через Протокол або рішення учасника. Алгоритм такий: 1. Написати заяву про звільнення (КЕП підпис або УЕП) 2. Скликати загальні збори учасників товариства 3. Ознайомитися з протоколом загальних зборів учасників товариства 4. Видати наказ про звільнення директора 5. Унести зміни до ЄДР
01.03.2023 08:49:55 Доброго дня. Зараз всі документи можна пересилати роботодавцю електронними засобами зв'язку. Пишіть заяву на звільнення і перешліть її скан на ел.пошту, або фото в вайбер чи телеграм. Проблема з трудовою, роботодавці відмовляються її висилати поштою за кордон, можете написати заяву з проханням зберігати трудову у роботодавця до Вашого повернення. Дякую.
02.03.2023 13:38:44 Доброго дня Для цього Вам потрібно написати заяву наступного змісту: Прошу звільнити мене з роботи з посади, за власним бажанням у зв'язку із переїздом на нове місце проживання з вказуєте дату. Заяву фотографуєте і скидуєте керівнику.
06.03.2023 22:54:17 Тут треба розуміти як Вас було призначено на посаду.Якщо це ТОВ і було рішення Загальних зборів,то Вам потрібно скерувати заяву на ім’я голоси зборів з проханням звільнити з посади директора за власним бажанням бажано поштою.В будь -якому випадку потрібна письмова заява про звільнення .
06.03.2023 23:20:39 Напишіть заяву на засновника та наділіть її по електронній пошті. Звільнення, як і в довоєнний час, може відбуватися шляхом: розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника (ст.38 КЗпП); за угодою сторін (п.1 ст.36 КЗпП); у зв’язку із закінченням строку дії трудового договору (п.2 ст.36 КЗпП); розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у випадку змін в організації виробництва і праці (п.1 ст.40 КЗпП). Розірвати трудовий договір за власною ініціативою працівник може без двотижневого строку попередження за винятком примусового залучення до суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану, а також якщо такий працівник залучений до виконання робіт на об’єктах, віднесених до критичної інфраструктури у зв’язку з веденням бойових дій в районах, у яких розташоване підприємство, установа, організація, та загрозою для життя і здоров’я.

Similar services and articles

In the CONSULTANT mobile app
As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.
If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.
Your money is in safe hands!

From Real Users
PRO consultants
All consultants
We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys
so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.
The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you
need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys
- you can confidently trust our specialists!

Contact us for a free consultation

- Address Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Email support@consultant.net.ua
- Phone 380730044470