Consultant

Legal consultations 24/7

Open
image

Сім‘я

Greetings 👋

My name is Alexander, I am your personal manager. Let me help you!

image
image
Reading time: 20 minutes Total views: 293
Rate:
0
Publication date: 09.03.2023

Recently, our team was asked a question: “Як оформлюється спадщина?”

We wanna share the answer from our specialists:

The best answer
06.03.2023 11:43:22
Доброго дня. Особи, які хочуть прийняти спадщину, повинні звернутися з відповідною заявою до нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Обов’язок звернення не поширюється: на осіб-спадкоємців, які постійно проживали разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини (на момент смерті). Такі особи приймають спадщину автоматично; на малолітніх, неповнолітніх, недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежено. Строки подачі документів для прийняття спадщини становлять 6 місяців, під час війни ці терміни скасовано. Отже Вам потрібно звернутись до державного або приватного нотаріуса. Дякую.
BASE (basic) 34.01
advertisement

i

06.03.2023 11:29:01 Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом шестимісячного строку він не заявив про відмову від неї. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати до відповідного органу заяву про прийняття спадщини.

BASE (basic) 0.05
advertisement
Богун Сергій
Богун Сергій
Lawyer
Ukraine / Dnepropetrovsk region

i

06.03.2023 11:45:39 Після смерті спадкодавця потрібно зібрати усі документи і звернутись до нотаріуса або в селищну/ сільську раду протягом 6-ти місячного строку, у випадку пропуску строку звернення- поновлювати його

BASE (basic) 0
advertisement
Ящук Юлія
Ящук Юлія
Lawyer
Ukraine / Khmelnitsky region

i

06.03.2023 11:55:50 Доброго дня! Вам потрібно протягом 6 місяців з дня смерті особи звернутись до нотаріуса (державного або приватного) за місцем останньої реєстрації померлого та подати заяву. Нотаріус вам повідомить як правильно це зробити.

img
PREMIUM 52.74
advertisement
Baladyha Serhiy
Lawyer
Ukraine / Kyiv
Baladyha Serhiy

i

06.03.2023 13:23:06 Доброго дня! Для надання відповідді потрібно зрозуміти що це за садщина: 1. За заповітом 2. За законом. В любому випадку Спадкоєень повинен звернутися до Нотраіальної контори за місцем знаходження майна з заявою про відкриття спадщини. всі інші дії скорегує відповідний нотаріус

BASE (basic) 34.05
advertisement
Hrymaliuk Bohdan
Hrymaliuk Bohdan
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

06.03.2023 13:23:45 З урахуванням прийнятих змін, в умовах воєнного або надзвичайного стану спадкова справа заводиться за зверненням заявника будь-яким нотаріусом України, незалежно від місця відкриття спадщини. загальним правилом, строк прийняття спадщини становить 6 місяців з дня відкриття спадщини (смерті особи), однак перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на 4 місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини. Тобто, Вам необхідно звернутися до нотаріуса.

img
PREMIUM 59.93
advertisement
Borevych Mariia
Lawyer
Ukraine / Kyiv
Borevych Mariia

i

06.03.2023 14:03:53 вам необхідно звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня смерті спадкодавця. нотаріус приймаючи вашу заяву повідомляє які документи вам необхідні для оформленняспадщини

BASE (basic) 0
advertisement
Мирошниченко Максим
Мирошниченко Максим
Lawyer
Ukraine / Poltava region

i

06.03.2023 14:27:14 Вам потрібно звернутися з відповідною заявою до нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Обов’язок звернення не поширюється: 1.на осіб-спадкоємців, які постійно проживали разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини (на момент смерті). 2. на малолітніх, неповнолітніх, недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежено. Строк прийняття спадщини становить 6 місяців із дня відкриття. Якщо протягом цього терміну спадкоємець не прийме спадщину, він втрачає право на її прийняття.

BASE (basic) 0
advertisement
Панас Віталій
Панас Віталій
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

06.03.2023 14:46:22 Дуже просто: спочатку подайте до нотаріусу заяву про вступ до спадщини. Чекайте 10 місяців з дня смерті особи та займайтесь переоформленням документів на себе, якщо ВИ єдиний спадкоємець. Тобто ключовий суб'єкт в питанні оформлення спадщини - нотаріус.

BASE (basic) 0
advertisement
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Lawyer
Ukraine / Chernihiv region

i

06.03.2023 16:20:34 Для оформлення спадщини Вам необхідно подати заяву про прийняття спадщини на протязі шести місяців після смерті спадкодавця, до будь-якого нотаріуса за реєстрацією останнього місця проживання померлого або якщо не можливо встановити місце проживання, то за місце знаходження майна померлого або більшої його частини.

BASE (basic) 0
advertisement
Ширченко Леся
Ширченко Леся
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

06.03.2023 16:43:07 Доброго дня! Для початку потрібно звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини (місце смерті спадкодавця або його майна) із заявою про прийняття спадщини. Із собою бажано взяти документи на власність померлої особи, якщо є. Після спливу 6 місяців з дня смерті спадкодавця можете отримати спадщину. Нотаріус видає свідоцтво про право на спадщину за законом та одночасно реєструє за Вами право власності на майно. Це узагальнений порядок прийняття спадщини, але є нюанси коли відсутні у спадкодавця документи, які підтверджують право власності на майно. Тоді потрібно звертатися в суд або вчиняти інші процесуальні дії. Всі випадки індивідуальні.

BASE (basic) 0.01
advertisement
Пилип‘юк Олександр
Пилип‘юк Олександр
Lawyer
Ukraine / Chernivtsi region

i

06.03.2023 17:27:21 Добрый день в вашем вопросе вам лучше обратиться к адвокату по семейным делам он вам поможет оформить наследство.

BASE (basic) 0
advertisement

i

06.03.2023 17:52:58 Для прийняття спадщини встановлено строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, а часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто і до держнотконтори за місцем відкриття спадщини. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме – то місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна – місцезнаходження основної частини рухомого майна. Право спадкоємців на спадкове майно підтверджується свідоцтвом про право на спадщину (за законом чи за заповітом), яке видається державним нотаріусом за місцем відкриття спадщини після закінчення шести місяців з дня відкриття спадщини. Строк для звернення спадкоємця за отриманням свідоцтва про право на спадщину законодавством не обмежено. Свідоцтво про право на спадщину видається за заявою спадкоємців, які прийняли спадщину в порядку, встановленому

BASE (basic) 0.04
advertisement
Пуха Наталія Станіславівна
Пуха Наталія Станіславівна
Lawyer
Ukraine / Rovenskaya region

i

06.03.2023 18:21:13 Необхідно звернутися до нотаріуса. Для прийняття спадщини встановлюється загальний строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, тобто з дня смерті спадкодавця або з дня, з якого він був оголошений померлим.

BASE (basic) 0
advertisement
Давиденко Евгеній
Давиденко Евгеній
Lawyer
Ukraine / Nikolaevkskaya area

i

06.03.2023 18:52:24 Спадкоємець повинен звернутись до нотаріуса, за місцем останнього проживання померлого, щоб відкрити спадкову справу (особисто або поштою передати заяву, підпис на заяві засвідчити нотаріально). Таку заяву потрібно подати потягом 6 місяців з дня смерті особи, за виключення випадків, якщо Ви вже прийняли спадщину за фактом спільного проживання (прописки) з померлим. Є спадкування за законом (6 черг) і за заповітом. Оформлення та видача свідоцтва про право на спадщину відбувається після сплину 6 місяців. Для відкриття спадкововї справи потрібно прийди зі свідоцтвом про смерть, своїми документами, що посвідчують особу, документами, що посвідчують родинні відносини (народження, шлюб), заповітом (за наявності) та документами на майно, яке хочете спадкувати. В необхідних випадках нотаріус зробить запити до різних інстанцій для виявлення такого майна.

BASE (basic) 0
advertisement
Бабенко Вікторія
Бабенко Вікторія
Notary
Ukraine / Kyiv

i

06.03.2023 21:37:02 Доброго дня! Вам потрібно звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини за законом чи заповітом (якщо він наявний).

BASE (basic) 0
advertisement
Корнієнко Богдан
Корнієнко Богдан
Lawyer
Ukraine / Khmelnitsky region

i

06.03.2023 22:40:05 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Спадщина може бути як за законом так і за заповітом. Заповіт є особисте розпорядження спадкодавця на випадок своєї смерті. Заповідач може призначити своїм спадкоємцем одну або декілька осіб, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних, родинних відносин. Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем протягом шести місяців з дня відкриття спадщини повинен звернутися до нотаріально ї контори за місцем відкриття спадщини ( останнім місцем проживання спадкодавця) з заявою про прийняття спадщини. Спадкоємець, який прийняв спадщину отримує у нотаріальній конторі свідоцтво про право на спадщину, яке видається після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.

BASE (basic) 0
advertisement
Божок Світлана
Божок Світлана
Lawyer
Ukraine / Kiev region

i

06.03.2023 22:47:25 Потрібно звернутись в нотаріальну контору за місцем ,де знаходиться спадкове майно в строк до 6 місяців з дня смерті спадкодавця.Нотаріус заводить спадкову справу,з’ясовує про наявність інших спадкоємців ,оформляє їх заяви чи відмови від спадщини.Нотаріусу подаються документи щодо спадкового майна,документи про смерть спадкодавця та документи ,що засвідчують родинну спорідненість із спадкодавцем та заповіт (якщо є)

BASE (basic) 0
advertisement
Сапіга Олександра
Сапіга Олександра
Lawyer
Ukraine / Lviv region

i

07.03.2023 02:09:45 Перший етап - подача до нотаріуса заяви про прийняття спадщини. Готовий допомогти вам.

BASE (basic) 0
advertisement
Береговець Роман
Береговець Роман
Lawyer
Ukraine / Sumy region

i

07.03.2023 10:39:19 Доброго дня! Спадщина оформлюється за заповітом або за законом. Для більш детальної відповіді на Ваше питання необхідно уточнити обставини Вашої справи, тому звертайтесь і я Вам допоможу.

BASE (basic) 55.21
advertisement
Левченко Владислав
Левченко Владислав
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

07.03.2023 10:48:32 Якщо Вам потрібно скласти заповіт тоді дише до нотаріуса В іншому випадку усе майно спадкується за законом

BASE (basic) 0
advertisement
Судомляк Ірина
Судомляк Ірина
Lawyer
Ukraine / Lviv region

i

07.03.2023 10:54:28 На протязі 6 місяців від дня відкриття спадщини подати заяву про прийняття спадщини до будь якого нотаріуса, бажано із зазначенням спадкової маси(майна, нерухомості, транспорту тощо)

BASE (basic) 0
advertisement
Рудяк Сергій
Рудяк Сергій
Lawyer
Ukraine / Nikolaevkskaya area

i

07.03.2023 13:51:24 Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини).

BASE (basic) 34.02
advertisement

i

07.03.2023 14:42:21 Для прийняття спадщини встановлено строк у 10 місяців (на час військового стану), який починається з часу відкриття спадщини, а часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто і до держнотконтори за місцем відкриття спадщини. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме – то місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна – місцезнаходження основної частини рухомого майна. Право спадкоємців на спадкове майно підтверджується свідоцтвом про право на спадщину (за законом чи за заповітом), яке видається державним нотаріусом за місцем відкриття спадщини після закінчення 10 місяців з дня відкриття спадщини. Строк для звернення спадкоємця за отриманням свідоцтва про право на спадщину законодавством не обмежено.

BASE (basic) 0
advertisement
Хромов Михайло
Хромов Михайло
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

07.03.2023 17:15:44 Для того, щоб оформити спадок після померлої особи потрібно звернутись до нотаріуса із зачвою про відкриття спадкової справи та вступу у спадщину, подати заповіт (за наявності), свої документи та документи, які підтверджують родинні зв'язки або документ, який підтверджує право на отримання спадщини, свідоцтво про сметрь особи. Після чого, нотаріус проводить всі відповідні дії: пошук іншіх спадкоємців, пошук майна і тд., після спливу 6 місяців з дати відкриття спадкової справ, нотаріус видає свідоцтво пр оправо на спадщину за законом чи за заповідом.

BASE (basic) 0
advertisement
Андрющенко Анна
Андрющенко Анна
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

07.03.2023 19:58:01 Для прийняття спадщини встановлено строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини, а часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто і до держнотконтори або до місцевого нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно невідоме – то місце знаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна – місцезнаходження основної частини рухомого майна.

BASE (basic) 0
advertisement
Гладчук Ігор
Гладчук Ігор
Lawyer
Ukraine / Kyiv

i

07.03.2023 23:18:27 Звернутись до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини за місцем проживання померлого. Якщо він проживав на окупованій території - до будь-якого нотаріуса на підконтрольній території України. Через 6 місяців отримати свідоцтво про спадщину. Якщо є, візьміть документи на майно що належало померлому, враховуючи банківські рахунки.

BASE (basic) 0
advertisement
Нижник Анастасія
Нижник Анастасія
Attorney
Ukraine / Dnepropetrovsk region

i

08.03.2023 17:38:00 Доброго дня. Спадщина відкривається внаслідок смерті особи або оголошення її померлою. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Незалежно від того, чи ви є спадкоємцем за законом або за заповітом, для прийняття спадщини у встановлений законодавством термін потрібно подати заяву нотаріусу, в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування. Оформити спадщину можна як у державного, так і приватного нотаріуса, за місцем відкриття спадщини. Право на спадщину відкривається за останнім місцем проживання померлого (населений пункт) або ж якщо воно невідоме – за місцезнаходженням нерухомого майна (його основної частини). Тобто, для того, щоб вступити у спадщину, ви можете звернутися до будь-якого нотаріуса в тому н

BASE (basic) 0
advertisement
Пайда Марк
Пайда Марк
Lawyer
Ukraine / Transcarpathian region

i

09.03.2023 12:06:04 Ви йдете до нотаріуса та пишете відповідну заяву про прийняття спадщини

BASE (basic) 0
advertisement
Петровська Юлія
Петровська Юлія
Lawyer
Ukraine / Zhytomyr Oblast

i

09.03.2023 12:19:06 Шляхом подання заяви про прийняття спадщини нотаріусу

BASE (basic) 0
advertisement
Олійник Сергій
Олійник Сергій
Lawyer
Ukraine / Cherkasy region

i

image
image
receive a service

In the CONSULTANT mobile app

Secure Transaction

As a Client, you are freed from all financial risks when collaborating with Contractors, as the payment amount is reserved by our service and is paid to the Contractor only after receiving confirmation from you about the completion of the stage.

If the service is not provided, the funds are returned to you. The service takes on all financial risks and acts as a guarantor and custodian of funds, and in case of disputes between the parties, acts as an independent Arbitrator.

Your money is in safe hands!

image
Reviews

From Real Users

  • АН
    Андрій

    Звертався щодо ситуації з СЗЧ. Дуже допомогли – грамотно оформили позицію, підготували пояснення для слідства.

  • ВІ
    Віктор

    Оформлював ОГД після поранення. Все зробили швидко – допомогли з документами, пояснили порядок дій, підтримка була з перших хвилин.

  • НА
    Настя

    Чіткий сервіс, грамотні юристи. Я зверталась по аліментному спору – все вирішили без суду, що дуже важливо.

  • ОЛ
    Олександр

    Оперативно отримала консультацію по штрафу з податкової. Підказали, як правильно оскаржити і виграти.

  • МА
    Марія

    Допомогли скласти договір оренди і врахували всі ризики.Зробили доволі швидко, співпрацею задоволена

  • ОЛ
    Олексій

    Отримав якісну консультацію щодо реєстрації ФОП. Все чітко, зрозуміло, професійно і без води. Рекомендую!

  • СЕ
    Сергій

    Звернувся за консультацією з господарського спору. Отримав чіткий план дій і готові документи. Дуже задоволена послугами

image
Top 10

PRO consultants

All consultants
  • PREMIUM 75.56 Топ 1
    image

    Студенцов Олександр

    Lawyer Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 68.31 Топ 2
    image

    Grytsai Mykola Igorovich

    Lawyer Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 59.93 Топ 3
    image

    Borevych Mariia

    Lawyer Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 55.91 Топ 4
    image

    Одинцова Валерія

    Lawyer Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 52.74 Топ 5
    image

    Baladyha Serhiy

    Lawyer Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 49.82 Топ 6
    image

    Макеєв Дмитро

    Lawyer Ukraine / Kremenchuk
    і
  • PREMIUM 48.49 Топ 7
    image

    Khyzhavska Olesia Yaroslavivna

    Lawyer Ukraine / Khmelnitsky region
    і
  • PREMIUM 39.21 Топ 8
    image

    Миколаєнко Олена

    Lawyer Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 39.16 Топ 9
    image

    Molchanov Oleg Viktorovich

    Attorney Ukraine / Kyiv
    і
  • PREMIUM 37.74 Топ 10
    image

    Yulia Palagina Volodymyrivna

    Lawyer Ukraine / Kharkov region
    і

We verify each specialist who signs up for our service and ensure the high quality of our services.
CONSULTANT - is a clear and largest ranking of lawyers and attorneys so that everyone can choose the best specialist in the right place and at the right time.

The rating of lawyers is formed on the basis of positively completed orders, your feedback, ratings
and comments. The rating cannot be bought: it is formed exclusively by users. TTherefore, if you need services, advice or preparation of documents from the best lawyers and attorneys - you can confidently trust our specialists!

image
bonuses

Contact us for a free consultation

Take the questionnaire and get ₴500.00 for a consultation

Answer the questions below and we will instantly transfer the ₴500.00 to your first consultation in the CONSULTANT mobile application. This means that the consultation will be will be absolutely free, and the lawyer will receive payment from our service. This ensures a quick and high-quality answer from several specialists at once. Examples of such of such consultations can be found below. Bonus accruals are limited in time, so do not do not delay - take immediate action!

  • 0 days
  • 0 hours
  • 0 minutes
  • 0 seconds
  • ukraine Ukraine +380
  • poland Poland +48
  • england United Kingdom +44
  • usa United States +1
  • other Other +
image

Thanks for registration!

Submit your questions via the mobile app

  • Do you need a military lawyer or attorney?
  • Have you previously sought legal assistance?
  • Is your question related to documents or contracts?
  • Do you plan to go to court in the near future?
  • Do you need legal support for a transaction (purchase, rent, etc.)?
  • Do you have official documents related to your issue?

Cookies And Privacy

We use our own and third-party cookies to personalize content and to analyze web traffic.